music-various themes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

music-various themes

forum-site ποικιληs υληs
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑΡΧΙΚΗΑΡΧΙΚΗ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση    

http://www.herb-eshop.net
Μοιραστείτε | 
 

 Ζ Η Λ Ε Ι Α

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

Ζ Η Λ Ε Ι Α Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ζ Η Λ Ε Ι Α   Ζ Η Λ Ε Ι Α Icon_minitimeΔευ Νοε 03, 2008 10:04 pm

Ζηλεύετε? Σας έχει τύχει να σας ζηλέυουν παθολογικά? Θεωρείτε οτι η ζήλεια είναι το αλατοπίπερο μιας σχέσης ή οτι την δηλητηριάζει? Πείτε μου την αποψή σας για την ζήλεια, τις εμπειρίες σας, όλα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loukritia!!!

loukritia!!!

Αριθμός μηνυμάτων : 90
σχέση : ονειρεμένη
τι μουσική ακούτε ? : entexnorock
Registration date : 30/10/2008

Ζ Η Λ Ε Ι Α Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζ Η Λ Ε Ι Α   Ζ Η Λ Ε Ι Α Icon_minitimeΔευ Νοε 03, 2008 10:05 pm

καλα μωρη!!!δεν εχεις τιποτα να κανεις κ ανοιγεις θεματα???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anne

anne

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 113
Τόπος : larisa-volos ( met epistrofis .. )
σχέση : εναν γκόμενο και μια γκόμενα
τι μουσική ακούτε ? : rock /punk/metal
Registration date : 22/07/2008

Ζ Η Λ Ε Ι Α Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζ Η Λ Ε Ι Α   Ζ Η Λ Ε Ι Α Icon_minitimeΔευ Νοε 03, 2008 10:09 pm

po po .. kai go zileyo gmt .. einai ygies ? e ti na kanoyme ? na min zileoyme ? erotas xoris zilitses ti soi erotas einai ? Ζ Η Λ Ε Ι Α 687633 Ζ Η Λ Ε Ι Α 7678
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

Ζ Η Λ Ε Ι Α Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζ Η Λ Ε Ι Α   Ζ Η Λ Ε Ι Α Icon_minitimeΔευ Νοε 03, 2008 10:10 pm

loukritia!!! έγραψε:
καλα μωρη!!!δεν εχεις τιποτα να κανεις κ ανοιγεις θεματα???
take five take five take five take five take five take five take five take five take five take five κι αν δεν το κατάλαβες take five

θα στο βγαλω το μαλλ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loukritia!!!

loukritia!!!

Αριθμός μηνυμάτων : 90
σχέση : ονειρεμένη
τι μουσική ακούτε ? : entexnorock
Registration date : 30/10/2008

Ζ Η Λ Ε Ι Α Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζ Η Λ Ε Ι Α   Ζ Η Λ Ε Ι Α Icon_minitimeΔευ Νοε 03, 2008 10:12 pm

xeirokrotima επικαλουμαι τους αντμιν γ απομακρυνση του μελους λιλι!!με μουντζωσε πολλακις!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loukritia!!!

loukritia!!!

Αριθμός μηνυμάτων : 90
σχέση : ονειρεμένη
τι μουσική ακούτε ? : entexnorock
Registration date : 30/10/2008

Ζ Η Λ Ε Ι Α Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζ Η Λ Ε Ι Α   Ζ Η Λ Ε Ι Α Icon_minitimeΔευ Νοε 03, 2008 10:20 pm

κ τωρα θα απαντησω σοβαρα!-να σημειωθει στα πρακτικα παρακαλω-!λοιπον:θεωρω αρρωστο το να ζηλευεις!!διευκρινιζω φυσικα οτι δε μιλαω γ τις χαζοζηλιτσες που κανουμε ολοι στην πλακα!!λες κ αν ζηλευεις δε μπορει ο αλλος να στην κανει!!ελεος!!οχι δε ζηλευω!!ουτε εκεινος εμενα ευτυχως!!δεν αντεχω τα''που πας,με ποιον,ποιος ηταν στο τηλ'' κ αλλα τετοια κωμικοτραγικα!!!οπως ειπα κ στο αλλο τοπικ θεωρω επισης αδιανοητο να ζηλευουμε τους φιλους του ανθρωπου μας!!!ειναι κομπλεξικο κ κατινια τρελη!!εννοειται οτι δε θα μπω καν στον κοπο να αναφερω το ποσο μεγιστη κατινια θεωρω να παρακολουθησεις η να ψαξεις κινητο!!!ξεφτιλα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

Ζ Η Λ Ε Ι Α Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζ Η Λ Ε Ι Α   Ζ Η Λ Ε Ι Α Icon_minitimeΔευ Νοε 03, 2008 10:43 pm

loukritia!!! έγραψε:
xeirokrotima επικαλουμαι τους αντμιν γ απομακρυνση του μελους λιλι!!με μουντζωσε πολλακις!!!!!!!!!

Κυριε αντμιν δηλωνω υπεύθυνα πως κόλλησε το ιμοτικον και μπηκε επανηλειμενως εγω δεν είχα καμια μα καμία προθεση να χειρονομήσω εναντιον της αγαπημενης μου λουκ...

(Θα σε φτιαξω εσενα παλιο-γατα! μαστιγιο μαστιγιο μαστιγιο μαστιγιο )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loukritia!!!

loukritia!!!

Αριθμός μηνυμάτων : 90
σχέση : ονειρεμένη
τι μουσική ακούτε ? : entexnorock
Registration date : 30/10/2008

Ζ Η Λ Ε Ι Α Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζ Η Λ Ε Ι Α   Ζ Η Λ Ε Ι Α Icon_minitimeΔευ Νοε 03, 2008 10:47 pm

kazoura se koroideyo finger
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

Ζ Η Λ Ε Ι Α Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζ Η Λ Ε Ι Α   Ζ Η Λ Ε Ι Α Icon_minitimeΔευ Νοε 03, 2008 11:13 pm

Ταυτίζομαι με την Λουκ σ'αυτο! (ειδατε αντμινς ε?? ε?? συμφωνουμε!)
Να σας περιγράψω τι μου έχει τύχει! (Να γελάσετε δηλαδη μαζι μου!) Γνωρίζω ένα παλικάρι, φαίνεται κομπλέ, τρελός και παλαβος για μένα (καλά στην συνέχεια αποδειχτηκε τρελος και παλαβος γενικως..), κάνουμε σχεεεεέση (μην χάσω το κελεπουρι ενα πράγμα!).
Αρχικά ξεκίνησε να με παίρνει τηλέφωνο και να ρωτάει που είμαι (το θεωρησα περίεργο αλλά δεν έδωσα βάση), στην συνέχεια έκανε εφόδους για να σιγουρευτει πως λέω αλήθεια (ουτε εδω εδωσα βαση γιατι είχε το πρόσχημα "Εκπληξη μωρο μου!' -ασχετο που δεν μ'αρεσουν τετοιες εκπληξεις) μέτα όμως η κατάσταση επιδεινώθηκε. Άρχισε να απαιτεί να είναι παρών οταν θα ήμουν με τις φίλες μου, να κοιτάει δήθεν κρυφα το κινητο μου (κ καλα "βλεπω τις εικονες σου") με το κινητο μου εχω ενα παθος και δεν μ'αρεσει να το αγγιζουν οπότε γινομασταν μαλλια κουβάρια.. Εφτασε να διαβάσει το ημερολόγιο μου, να μου βγάλει το λάδι με έναν πρώην που, λόγω τιμής, δεν είχαμε καμία επικοινωνία γιατι δεν είχα καν τον αριθμό του αλλά εκείνος φανταζοοοοοταν ότι ήθελε, με έβαλε να τσακωθώ με τον κολλητο μου τον οποίο ζήλευε αφάνταστα! Όταν έμαθε οτι ειχαμε κοιμηθει και μαζι (οχι σεξ, υπνος!νανι, πως το λενε?!)μονο που δεν με πλάκωσε (κυριολεκτω). Μου έλεγε θα βγω με την πρώην μου του απάνταγα "οκ, καλά να περάσεις!" και μου έβαζε τις φωνές γιατι ΔΕΝ ζήλευα αλλά με τον Δ(τν πρωην που σας ελεγα) θα ζήλευα... Σας λεω ο ανθρωπος ήταν άρρωστος!
Καποια στιγμη τσακωθήκαμε και πάνω στα νεύρα μου του είπα αν θελει να βγει με την πρωην του να το κανει και να βγω κι εγω με τον Δ (τι το θελα το ζωον?), με πέταξε στον τοίχο φωνάζοντας "Είσαι μ'εκείνον?" Φρίκη σας λέω! Κόντεψα να χάσω επαφή με το περιβάλλον! Αφηστε που ειχα για μια βδομαδα μελανιες στα χερια ετσι που με επιασε, μονο που δεν μου ξερίζοσε τον καρπο... Α πα πα πα.. Τελικα χωρίσαμε (αλιμονο!) παρακάλαγε, έκλαιγε, επαιρνε τηλέφωνα με παρακολουθούσε... (στον χωρισμο άλλες λαβες εκει, πάλι μελανιες είχα!)

Τεςπα, δεν με θυμαμαι να ζηλεύω αλλα μετα απο αυτο δεν θα υπηρχε περιπτωση να ζηλέψω! Θεωρω την ζήλεια πρόβλημα, αρρωστια, κακομοιρια, ανασφάλεια... Αλλο οταν λες ζηλεύω και προσπαθεις να βελτιωθεις κι άλλο οταν ζηλεύεις και λυσσας, προσπαθεις να κανεις κακό.. Αυτο μακρια απο μας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

Ζ Η Λ Ε Ι Α Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζ Η Λ Ε Ι Α   Ζ Η Λ Ε Ι Α Icon_minitimeΔευ Νοε 03, 2008 11:14 pm

loukritia!!! έγραψε:
kazoura se koroideyo finger

Κάποια με ζηλευειιιιιιιιιιιιι !!! lol! take my ass take my ass take my ass
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loukritia!!!

loukritia!!!

Αριθμός μηνυμάτων : 90
σχέση : ονειρεμένη
τι μουσική ακούτε ? : entexnorock
Registration date : 30/10/2008

Ζ Η Λ Ε Ι Α Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζ Η Λ Ε Ι Α   Ζ Η Λ Ε Ι Α Icon_minitimeΔευ Νοε 03, 2008 11:21 pm

Ζ Η Λ Ε Ι Α 276669
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nantia

nantia

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 147
σχέση : τι είναι αυτό ?
Registration date : 23/08/2008

Ζ Η Λ Ε Ι Α Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζ Η Λ Ε Ι Α   Ζ Η Λ Ε Ι Α Icon_minitimeΤρι Νοε 04, 2008 4:54 pm

lilly έγραψε:
Ταυτίζομαι με την Λουκ σ'αυτο! (ειδατε αντμινς ε?? ε?? συμφωνουμε!)
Να σας περιγράψω τι μου έχει τύχει! (Να γελάσετε δηλαδη μαζι μου!) Γνωρίζω ένα παλικάρι, φαίνεται κομπλέ, τρελός και παλαβος για μένα (καλά στην συνέχεια αποδειχτηκε τρελος και παλαβος γενικως..), κάνουμε σχεεεεέση (μην χάσω το κελεπουρι ενα πράγμα!).
Αρχικά ξεκίνησε να με παίρνει τηλέφωνο και να ρωτάει που είμαι (το θεωρησα περίεργο αλλά δεν έδωσα βάση), στην συνέχεια έκανε εφόδους για να σιγουρευτει πως λέω αλήθεια (ουτε εδω εδωσα βαση γιατι είχε το πρόσχημα "Εκπληξη μωρο μου!' -ασχετο που δεν μ'αρεσουν τετοιες εκπληξεις) μέτα όμως η κατάσταση επιδεινώθηκε. Άρχισε να απαιτεί να είναι παρών οταν θα ήμουν με τις φίλες μου, να κοιτάει δήθεν κρυφα το κινητο μου (κ καλα "βλεπω τις εικονες σου") με το κινητο μου εχω ενα παθος και δεν μ'αρεσει να το αγγιζουν οπότε γινομασταν μαλλια κουβάρια.. Εφτασε να διαβάσει το ημερολόγιο μου, να μου βγάλει το λάδι με έναν πρώην που, λόγω τιμής, δεν είχαμε καμία επικοινωνία γιατι δεν είχα καν τον αριθμό του αλλά εκείνος φανταζοοοοοταν ότι ήθελε, με έβαλε να τσακωθώ με τον κολλητο μου τον οποίο ζήλευε αφάνταστα! Όταν έμαθε οτι ειχαμε κοιμηθει και μαζι (οχι σεξ, υπνος!νανι, πως το λενε?!)μονο που δεν με πλάκωσε (κυριολεκτω). Μου έλεγε θα βγω με την πρώην μου του απάνταγα "οκ, καλά να περάσεις!" και μου έβαζε τις φωνές γιατι ΔΕΝ ζήλευα αλλά με τον Δ(τν πρωην που σας ελεγα) θα ζήλευα... Σας λεω ο ανθρωπος ήταν άρρωστος!
Καποια στιγμη τσακωθήκαμε και πάνω στα νεύρα μου του είπα αν θελει να βγει με την πρωην του να το κανει και να βγω κι εγω με τον Δ (τι το θελα το ζωον?), με πέταξε στον τοίχο φωνάζοντας "Είσαι μ'εκείνον?" Φρίκη σας λέω! Κόντεψα να χάσω επαφή με το περιβάλλον! Αφηστε που ειχα για μια βδομαδα μελανιες στα χερια ετσι που με επιασε, μονο που δεν μου ξερίζοσε τον καρπο... Α πα πα πα.. Τελικα χωρίσαμε (αλιμονο!) παρακάλαγε, έκλαιγε, επαιρνε τηλέφωνα με παρακολουθούσε... (στον χωρισμο άλλες λαβες εκει, πάλι μελανιες είχα!)

Τεςπα, δεν με θυμαμαι να ζηλεύω αλλα μετα απο αυτο δεν θα υπηρχε περιπτωση να ζηλέψω! Θεωρω την ζήλεια πρόβλημα, αρρωστια, κακομοιρια, ανασφάλεια... Αλλο οταν λες ζηλεύω και προσπαθεις να βελτιωθεις κι άλλο οταν ζηλεύεις και λυσσας, προσπαθεις να κανεις κακό.. Αυτο μακρια απο μας!



Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

όπα.. είναι σοβαρά αυτά που περιγράφειs .. χρειάζεται μεγάλη προσοχή στιs ενδείξειs αρρωστημένων συμπεριφορών ,ώστε να την κάνουμε με ελαφρά πηδηματάκια προτού έρθουν τα χειρότερα .. Rolling Eyes Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krepa sokolata

krepa sokolata

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 109
Ηλικία : 41
σχέση : με αντικαταβολή
Registration date : 21/07/2008

Ζ Η Λ Ε Ι Α Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζ Η Λ Ε Ι Α   Ζ Η Λ Ε Ι Α Icon_minitimeΤρι Νοε 04, 2008 8:06 pm

ffffffffff egw den eimai zhliara sta erwtika.....se alla nai wres wres tha thela na xa kati pou to xei kapoios allos....kai niwthw asxhma pou xw tetoio synaisthhma..alla sta erwtika eimai poluuuu cool.......kai exw pollh empistosynh
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

Ζ Η Λ Ε Ι Α Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζ Η Λ Ε Ι Α   Ζ Η Λ Ε Ι Α Icon_minitimeΤρι Νοε 04, 2008 10:15 pm

nantia έγραψε:

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

όπα.. είναι σοβαρά αυτά που περιγράφειs .. χρειάζεται μεγάλη προσοχή στιs ενδείξειs αρρωστημένων συμπεριφορών ,ώστε να την κάνουμε με ελαφρά πηδηματάκια προτού έρθουν τα χειρότερα .. Rolling Eyes Rolling Eyes

Εντάξει συμβαίνουν αυτά, το "ευχάριστο" είναι οτι εμένα σε αντίθεση με άλλες σχέσεις του δεν με χτύπαγε εξ επι τούτου.. Γνώρισα τυχαία μια πρώην του αφού τον χωρισα και μου τα'λεγε..
Τεςπα, μην ζηλεύετε, είναι απαίσιο! Δεν λέω να αδιαφορήσετε απλά όσοι ζηλεύουν πολύ, μην το κάνετε! Είναι άσχημο να ξέρει ο συντροφος σας οτι δεν τον εμπιστεύεστε κι ακόμα χειρότερο να δημιουργείτε απ'το πουθενα προβλήματα! Όπως και να'χει αν θελησει να σας απατήσει θα το κάνει με την ζήλεια απλά τον σπρώχνετε κι άλλο προς τα κει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

Ζ Η Λ Ε Ι Α Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζ Η Λ Ε Ι Α   Ζ Η Λ Ε Ι Α Icon_minitimeΚυρ Νοε 09, 2008 8:34 pm

ναι ζηλευα νορμαλ αλλα ο πρωην με εκανε να ζηλευω παραφορα..κ αυτσο ζηλευε τρελα εμενα..κοιταγε το κινητο μ τσεκαρε να δει ποτε εβαζα καρτα..τρελα σκηνικα ,μεβαζε να στελνω φωτο που ειμαι κ με ποιον..τεσπα μαρεσι να ζηλευω κ να με ζηλευουν δε μαρεσει η υπερβολικη ανεση..αλλα οχι παθολογικα ομως! war
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
christi

christi

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ηλικία : 49
σχέση : ονειρεμένη
τι μουσική ακούτε ? : analoga ta kefia.....
Registration date : 30/10/2008

Ζ Η Λ Ε Ι Α Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζ Η Λ Ε Ι Α   Ζ Η Λ Ε Ι Α Icon_minitimeΔευ Νοε 10, 2008 9:56 pm

χμμμμμ.....σπανια ζηλευω και αυτο μαλλον τους κανει να αναρωτιουνται!!!θα πρεπει να μου δωσουν καποιον σοβαρο λογο για να με τσιγκλησουν!!!!παντως δεν μου αρεσει η ζηλεια και τα περιεργα σκηνικα κ εκτροπα που δημιουργουνται με αυτην!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

Ζ Η Λ Ε Ι Α Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζ Η Λ Ε Ι Α   Ζ Η Λ Ε Ι Α Icon_minitimeΔευ Νοε 10, 2008 10:36 pm

k ego moy fenete tha papso na zhleyo me ton epomeno!!!! tsiou tsiou
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mary

mary

Αριθμός μηνυμάτων : 158
σχέση : δεν ξέρω
τι μουσική ακούτε ? : entexni elliniki
Registration date : 03/09/2008

Ζ Η Λ Ε Ι Α Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζ Η Λ Ε Ι Α   Ζ Η Λ Ε Ι Α Icon_minitimeΤρι Νοε 11, 2008 10:00 am

η ελαφριά μορφή ζήλειαs ,είναι υγιήs στιs ερωτικέs σχέσειs και οφείλεται στο ότι θέλουμε να έχουμε δικό μαs αυτό που αγαπάμε . αλλά όταν γίνεται αρρώστεια ,τότε είναι από εκνευριστική ωs επικίνδυνη . ta xapia mou
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

Ζ Η Λ Ε Ι Α Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζ Η Λ Ε Ι Α   Ζ Η Λ Ε Ι Α Icon_minitimeΤρι Νοε 11, 2008 12:49 pm

mary έγραψε:
η ελαφριά μορφή ζήλειαs ,είναι υγιήs στιs ερωτικέs σχέσειs και οφείλεται στο ότι θέλουμε να έχουμε δικό μαs αυτό που αγαπάμε . αλλά όταν γίνεται αρρώστεια ,τότε είναι από εκνευριστική ωs επικίνδυνη . ta xapia mou

Θέτεις το βασικό αίτιο της ζήλειας την κτητικότητα.. Οταν αγαπάς κάποιον δεν είναι πιο λογικό να θες να έχει την ελευθερια του και να επιλέγει αυτοβούλως να μείνει μαζί σου? (θεωρητικό ερώτημα)

@μελάκι: νομίζω οτι πήρες την καλύτερη απόφαση..

@christi: συμφωνώ, οι καταστάσεις που δημιουργούνται απο ζήλεια είναι αν όχι γελοίες τουλάχιστον κωμικοτραγικές..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
christi

christi

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ηλικία : 49
σχέση : ονειρεμένη
τι μουσική ακούτε ? : analoga ta kefia.....
Registration date : 30/10/2008

Ζ Η Λ Ε Ι Α Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζ Η Λ Ε Ι Α   Ζ Η Λ Ε Ι Α Icon_minitimeΤρι Νοε 11, 2008 1:33 pm

λιλλακι μου....για ακομα μια φορα βρισκω τις αποψεις σου πολυ σωστες!!!!!!μελλακι μου....για την αποφαση που πηρες πιστευω οτι θα την τηρησεις μονο οταν βρεις ενα γλυκο αγορι που θα σε αγαπαει ,θα σε φροντιζει και προπαντων ΔΕΝ θα σε κανει επιτηδες να ζηλευεις!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

Ζ Η Λ Ε Ι Α Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζ Η Λ Ε Ι Α   Ζ Η Λ Ε Ι Α Icon_minitimeΤρι Νοε 11, 2008 1:56 pm

christi έγραψε:
λιλλακι μου....για ακομα μια φορα βρισκω τις αποψεις σου πολυ σωστες!!!!!!μελλακι μου....για την αποφαση που πηρες πιστευω οτι θα την τηρησεις μονο οταν βρεις ενα γλυκο αγορι που θα σε αγαπαει ,θα σε φροντιζει και προπαντων ΔΕΝ θα σε κανει επιτηδες να ζηλευεις!!!!
Αααχ! πόσο δίκιο έχεις! προσκυνώ προσκυνώ προσκυνώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

Ζ Η Λ Ε Ι Α Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζ Η Λ Ε Ι Α   Ζ Η Λ Ε Ι Α Icon_minitimeΤετ Νοε 12, 2008 4:56 pm

liloyko moy makia tha ta spasoyme ayrio :kalo arkoudichriti na se kala eise glyka send angel
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

Ζ Η Λ Ε Ι Α Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζ Η Λ Ε Ι Α   Ζ Η Λ Ε Ι Α Icon_minitimeΤετ Νοε 12, 2008 4:58 pm

christi na se kala eise glyka lleeee flower of love
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

Ζ Η Λ Ε Ι Α Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζ Η Λ Ε Ι Α   Ζ Η Λ Ε Ι Α Icon_minitimeΤετ Νοε 12, 2008 4:58 pm

pros liloyko flower hug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aquarious
Administrator
aquarious

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ηλικία : 46
Τόπος : athens kai volos
σχέση : δεν ξερει
Registration date : 21/07/2008

Ζ Η Λ Ε Ι Α Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζ Η Λ Ε Ι Α   Ζ Η Λ Ε Ι Α Icon_minitimeΤετ Νοε 12, 2008 5:47 pm

lilly έγραψε:
christi έγραψε:
λιλλακι μου....για ακομα μια φορα βρισκω τις αποψεις σου πολυ σωστες!!!!!!μελλακι μου....για την αποφαση που πηρες πιστευω οτι θα την τηρησεις μονο οταν βρεις ενα γλυκο αγορι που θα σε αγαπαει ,θα σε φροντιζει και προπαντων ΔΕΝ θα σε κανει επιτηδες να ζηλευεις!!!!
Αααχ! πόσο δίκιο έχεις! προσκυνώ προσκυνώ προσκυνώ

sto eyxomai kai go vre mela !! min fthiresai me perierga atoma .

flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ζ Η Λ Ε Ι Α

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
music-various themes  :: ΣΧΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ-