music-various themes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

music-various themes

forum-site ποικιληs υληs
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑΡΧΙΚΗΑΡΧΙΚΗ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση    

http://www.herb-eshop.net
Μοιραστείτε | 
 

 Πληγώνουμε ή πληγωνόμαστε?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

Πληγώνουμε ή πληγωνόμαστε? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πληγώνουμε ή πληγωνόμαστε?   Πληγώνουμε ή πληγωνόμαστε? Icon_minitimeΔευ Νοε 03, 2008 10:38 pm

Πιστεύετε οτι μας πληγώνουν ή οτι μόνοι μας πληγωνόμαστε?
Να εξηγήσω το σκεπτικό μου για να καταλάβετε! Θεωρώ οτι για να πονέσουμε πρέπει να δωσουμε εμείς το ελευθέρας σε κάποιον να "μπει στην καρδιά μας" άρα είναι δική μας επιλογή και πληγωνόμαστε. Επίσης πληγωνόμαστε όταν αναπαράγουμε κάτι που μας ενοχλεί ή θίγει τον εγωισμό μας. Μια απόρριψη δεν σημαινει οτι μας πληγωσαν, αλλά οτι έκαναν μια επιλογή που ενόχλησε το "εγώ" μας κι ετσι εμείς οι ίδιοι προκαλέσαμε τον πόνο μας... Δεν αναιρώ οτι υπάρχουν εξωτερικοί παραγοντες που προκαλλούν εκδορές στο μέσα μας. Σίγουρα σε πληγώνει όταν κάποιος εκκούσια χρησιμοποιεί άσχημα λόγια και πράξεις αλλά έχετε σκεφτει οτι αν αυτόν τον κάποιο δεν τον αγαπούσατε ή σας ήταν αδιάφορος, δεν θα σας ενοχλούσε τόσο αυτο που είπε ή έκανε?


(Έχω οιστρο βραδιάτικά τι να κάνω??)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kathrine



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 60
Registration date : 28/08/2008

Πληγώνουμε ή πληγωνόμαστε? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληγώνουμε ή πληγωνόμαστε?   Πληγώνουμε ή πληγωνόμαστε? Icon_minitimeΤρι Νοε 04, 2008 7:15 am

σωστά το θέτειs .. πληγωνόμαστε ή μαs πληγώνουν είναι η άλλη όψη του ίδιου νομίσματοs . νοιώθουμε την προδοσία γιατί ακριβώs δώσαμε αγάπη .. και αυτό ακριβώs μαs καίει . μαζί φυσικά με τον εγωισμό που πληγώνεται και αυτόs με τη σειρά του Πληγώνουμε ή πληγωνόμαστε? 687633 Πληγώνουμε ή πληγωνόμαστε? 589950 Πληγώνουμε ή πληγωνόμαστε? 106911
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nantia

nantia

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 147
σχέση : τι είναι αυτό ?
Registration date : 23/08/2008

Πληγώνουμε ή πληγωνόμαστε? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληγώνουμε ή πληγωνόμαστε?   Πληγώνουμε ή πληγωνόμαστε? Icon_minitimeΤρι Νοε 04, 2008 4:27 pm

εντάξει το καταλάβαμε .. δεν πληγωνόμαστε μόνεs μαs .. μαs πληγώνουν ..
γιατί σε καμμία ή κανέναν δεν αρέσει πιστεύω να μαζοχίζεται.. (υπάρχουν και εξαιρέσειs) ..μαs πληγώνει λοιπόν αυτόs που αγαπάμε .. και αυτό συμβαίνει γιατί του δώσαμε συναίσθημα ,του είπαμε μυστικά που δεν θα λέγαμε ,τον κάναμε κομμάτι του ευατού μαs , του δώσαμε σώμα και ψυχή..
όταν λοιπον στραβώσει η σχέση για χ-ψ λόγουs ,νοιώθουμε την προδοσία .αυτό είναι το κλειδί . η προδοσία εκ μέρουs του και η δοτικότητα εκ μέρουs μαs . αυτόs ο συνδυασμόs μαs πληγώνει και φυσικά χτυπάει και στον εγωισμό μαs .. fovamai
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

Πληγώνουμε ή πληγωνόμαστε? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληγώνουμε ή πληγωνόμαστε?   Πληγώνουμε ή πληγωνόμαστε? Icon_minitimeΚυρ Νοε 09, 2008 1:00 am

ego pisteyo pantos oti dinoyme ston allo to pathma na mas pligosei ..otan toy deixnoyme ta sybaisthmata mas k vleepoyme mia dyo oti aytos den mas ypologozei exo skylometaniosei p edeixa ta synatshmata moy ston akatonamasto..isos an den toy deixna to poso ton hthela n mh ftaname Πληγώνουμε ή πληγωνόμαστε? 276669 ekei p ftasame..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
christi

christi

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ηλικία : 49
σχέση : ονειρεμένη
τι μουσική ακούτε ? : analoga ta kefia.....
Registration date : 30/10/2008

Πληγώνουμε ή πληγωνόμαστε? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληγώνουμε ή πληγωνόμαστε?   Πληγώνουμε ή πληγωνόμαστε? Icon_minitimeΔευ Νοε 10, 2008 9:49 pm

μελακι!!!!!ηρθα κ εγω στη παρεα χαρούλεs !!!!να μην μετανιωνεις για τιποτα καλη μου!!!ολα ειναι στη ζωη!!! χαρούλεs
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

Πληγώνουμε ή πληγωνόμαστε? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληγώνουμε ή πληγωνόμαστε?   Πληγώνουμε ή πληγωνόμαστε? Icon_minitimeΔευ Νοε 10, 2008 10:20 pm

συεχαριστω μωρο μου kalo arkoudi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

Πληγώνουμε ή πληγωνόμαστε? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληγώνουμε ή πληγωνόμαστε?   Πληγώνουμε ή πληγωνόμαστε? Icon_minitimeΤρι Νοε 11, 2008 12:41 pm

christi έγραψε:
μελακι!!!!!ηρθα κ εγω στη παρεα χαρούλεs !!!!να μην μετανιωνεις για τιποτα καλη μου!!!ολα ειναι στη ζωη!!! χαρούλεs

Πληγώνουμε ή πληγωνόμαστε? 106911 rocker χαρούλεs Πληγώνουμε ή πληγωνόμαστε? 307940 dance ? kalws thn xristina maaaaaaaaaaas! angel
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

Πληγώνουμε ή πληγωνόμαστε? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληγώνουμε ή πληγωνόμαστε?   Πληγώνουμε ή πληγωνόμαστε? Icon_minitimeΣαβ Νοε 15, 2008 6:48 pm

kalos hrthes xristinakikkkkiiiii!!!!! dance ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Πληγώνουμε ή πληγωνόμαστε?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
music-various themes  :: ΣΧΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ-