music-various themes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

music-various themes

forum-site ποικιληs υληs
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑΡΧΙΚΗΑΡΧΙΚΗ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση    

http://www.herb-eshop.net
Μοιραστείτε | 
 

 ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ...ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΚΑΤΙ ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kaulitsamu

kaulitsamu

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 183
σχέση : πολυγαμική
Registration date : 26/07/2008

ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ...ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΚΑΤΙ ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ...ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΚΑΤΙ ?   ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ...ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΚΑΤΙ ? Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 26, 2008 5:57 pm

Για πεστε μας εδω την γνωμη σας για τα *αγαπημενα μας * καναλια τα τηλεοπτικα
για το ποσο προσφερουν κατι καλο σε μας στα νεα παιδια και γενικα την γνωμη σας
και τι βλεπεται απο τα θεματα τους της ταινιες τους της οποιες παραγωγες τους τεσπα
εγω παντως δηλωνω φαν του σκαι και της νετ


αν και εδω που τα λεμε μιας και ειπα νετ ...γιατι να τους πληρωνουμε χαρατσι μεσω της ΔΕΗ ?? Ε ΓΙΑΤΙ ??
Για να πληρωνουμε ολους αυτους τους υπεραριθμους και τεμπελαριθμους υπαλληλους της !!!

ξερεται μηπως ποσα δισεκατομυριακια ευρω θα πληρωσουμε φετος για την συμφωνια που κλεισαν με ολυμπιακο και (μια ακομα ομαδα μου διαφευγη)
για να βλεπουμε τα παιχνιδια τους ?

πολλα ειπα θα επανελθω στο θεμα !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mpesmesa.forumotion.net
anne

anne

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 113
Τόπος : larisa-volos ( met epistrofis .. )
σχέση : εναν γκόμενο και μια γκόμενα
τι μουσική ακούτε ? : rock /punk/metal
Registration date : 22/07/2008

ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ...ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΚΑΤΙ ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ...ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΚΑΤΙ ?   ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ...ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΚΑΤΙ ? Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 26, 2008 6:52 pm

kaulitsamu έγραψε:
Για πεστε μας εδω την γνωμη σας για τα *αγαπημενα μας * καναλια τα τηλεοπτικα
για το ποσο προσφερουν κατι καλο σε μας στα νεα παιδια και γενικα την γνωμη σας
και τι βλεπεται απο τα θεματα τους της ταινιες τους της οποιες παραγωγες τους τεσπα
εγω παντως δηλωνω φαν του σκαι και της νετ


αν και εδω που τα λεμε μιας και ειπα νετ ...γιατι να τους πληρωνουμε χαρατσι μεσω της ΔΕΗ ?? Ε ΓΙΑΤΙ ??
Για να πληρωνουμε ολους αυτους τους υπεραριθμους και τεμπελαριθμους υπαλληλους της !!!

ξερεται μηπως ποσα δισεκατομυριακια ευρω θα πληρωσουμε φετος για την συμφωνια που κλεισαν με ολυμπιακο και (μια ακομα ομαδα μου διαφευγη)
για να βλεπουμε τα παιχνιδια τους ?

πολλα ειπα θα επανελθω στο θεμα !!!

h net panta kratise ena epipedo stin enimerosi kai tun psixagogia . ayto einai gegonos. ego mega kirios vlepo . sto ti prosferoun pleon genika ta kanalia ? apoxaynosi . eilikrina kai gv den xero ti prosferoyn ,pera apo mia exartisi . na einai o allos kollimenos sto gyali .na noivthei mia sintrofia . na pernaei tin vra toy . (oi pio megaloi ). stous neous ti na prosferei ? tipota . mono athlitika gegonota kai podosfaira ktl .. ayto re sy me tin deh kai gv eilikrina pote den to katalava. giati na tous plirvnoume ? Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
don_kixotis



Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ηλικία : 44
σχέση : χειρονακτική
Registration date : 28/07/2008

ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ...ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΚΑΤΙ ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ...ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΚΑΤΙ ?   ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ...ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΚΑΤΙ ? Icon_minitimeΔευ Ιουλ 28, 2008 4:17 pm

για εμένα τα κανάλια προσφέρουν απομόνωση. είναι δράμα να γυρίζω απο τη δουλεία στις 9:30 το βράδυ κ αντί να κάθομαι με τους γονείς μου κ τον αδερφό μου να λέω μια κουβέντα τα νέα μου ή οτιδήποτε αλλο δεν μπορώ να τους μιλήσω γιατι ειναι αποβλακωμένοι σε κάποιο σίριαλ. όσον αφορά για τη ποιότητα της διασκέδασης, ενημέρωσης κλπ δεν έχω παράπονο. μας σερβίρουν τα καλύτερα σκουπίδια.
τα ντοκιμαντέρ της νετ σίγουρα ειναι ενδιαφέρον αλλα δεν έχω το χρόνο κ στην πραγματικότητα την όρεξη να τα παρακολουθήσω.. μακάρι να ήταν αλλιώς..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ...ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΚΑΤΙ ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ...ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΚΑΤΙ ?   ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ...ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΚΑΤΙ ? Icon_minitimeΣαβ Αυγ 02, 2008 11:09 am

απο ελαχιστα εως καθολου!! το μονο που μπορουν να προσφερουν ειναι με τα ντοκυμανταιρ τιποτα αλλο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stellini

stellini

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ασχολίες : kafes kai ama laxei kamia sxoli!
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ligo apo ola,ektos apo ta poli varia(metal klp)
Registration date : 10/09/2008

ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ...ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΚΑΤΙ ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ...ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΚΑΤΙ ?   ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ...ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΚΑΤΙ ? Icon_minitimeΤετ Σεπ 10, 2008 11:38 pm

elaxista pragmata..k auta p exoun na prosferoun(px ta ntokimanter opws eipate) d ta ekmetalleuetai o tiletheatis..o kathenas gia tus logous t!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ...ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΚΑΤΙ ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

-
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
music-various themes  :: SHOWBIZ+MME-