music-various themes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

music-various themes

forum-site ποικιληs υληs
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑΡΧΙΚΗΑΡΧΙΚΗ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση    

http://www.herb-eshop.net
Μοιραστείτε | 
 

 η στιγμή τηs αλήθειαs !!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gi1
Administrator
Administrator


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 267
Registration date : 20/07/2008

η στιγμή τηs αλήθειαs !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: η στιγμή τηs αλήθειαs !!   η στιγμή τηs αλήθειαs !! Icon_minitimeΚυρ Νοε 16, 2008 11:22 am

πώs σαs φαίνεται αυτή εκπομπή ? θα πηγαίνατε ?
το να εκτίθεται κάποιοs δημόσια μέσω τηs τηλεόρασηs και να λέει λεπτά προσωπικά δεδομένα για τη ζωή του και την σεξουαλικότητα του με αντάλλαγμα κάποια λεφτά
είναι λογικό ?

η στιγμή τηs αλήθειαs !! 106911 η στιγμή τηs αλήθειαs !! 106911 η στιγμή τηs αλήθειαs !! 106911
η στιγμή τηs αλήθειαs !! 636909 η στιγμή τηs αλήθειαs !! 636909 η στιγμή τηs αλήθειαs !! 636909
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.herb-eshop.com
christi

christi

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ηλικία : 49
σχέση : ονειρεμένη
τι μουσική ακούτε ? : analoga ta kefia.....
Registration date : 30/10/2008

η στιγμή τηs αλήθειαs !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η στιγμή τηs αλήθειαs !!   η στιγμή τηs αλήθειαs !! Icon_minitimeΚυρ Νοε 16, 2008 11:52 am

το ΄΄λογικο΄΄ ειναι υποκειμενικο για τον καθενα απο μας!!!προσωπικα εμενα δεν μου αρεσει καθολου σαν ιδεα,ποσο μαλλον να το κανω!!!ειναι κριμα παντως να πληγωνουμαι ανθρωπους που αγαπαμε για χρηματα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loukritia!!!

loukritia!!!

Αριθμός μηνυμάτων : 90
σχέση : ονειρεμένη
τι μουσική ακούτε ? : entexnorock
Registration date : 30/10/2008

η στιγμή τηs αλήθειαs !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η στιγμή τηs αλήθειαs !!   η στιγμή τηs αλήθειαs !! Icon_minitimeΚυρ Νοε 16, 2008 11:55 am

βασικα τα ζευγαρια που πανε εκει η οι φιλοι/γονεις ειμαι 99,999999%σιγουρη οτι γνωριζουν τις απαντησεις απο πριν!!!δλδ στημενο λιγακι!!!οποτε επειδη εγω σαν λουκ δεν εχω να κρυψω τπτ κ ειναι κ στημενο...μπορει κ να πηγαινα...αν κ δεν θα με επαιρναν γτ δεν εχω να προσφερω ζουμι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

η στιγμή τηs αλήθειαs !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η στιγμή τηs αλήθειαs !!   η στιγμή τηs αλήθειαs !! Icon_minitimeΚυρ Νοε 16, 2008 6:17 pm

den tha pigena..alla ne to parakoloytho maresei san ekmpomph poly omologo!!!!ap oti xero toys kanoyn kapoy 50 erotiseis k dialegoyn poies tha poyn on air..k maresei k h manolidoy san paroysiastria lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aquarious
Administrator
aquarious

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ηλικία : 46
Τόπος : athens kai volos
σχέση : δεν ξερει
Registration date : 21/07/2008

η στιγμή τηs αλήθειαs !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η στιγμή τηs αλήθειαs !!   η στιγμή τηs αλήθειαs !! Icon_minitimeΚυρ Νοε 16, 2008 8:04 pm

kala ayti einai h gynaika tou adoni georgiadi ? lol!

lete na einai stimeno ? who knows .. einai kai to mixanima kai kala..
re ti pathame ..

kaysonas ufo η στιγμή τηs αλήθειαs !! 307940 η στιγμή τηs αλήθειαs !! 636909
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nectar

nectar

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4
σχέση : δεν ξερει
Registration date : 10/11/2008

η στιγμή τηs αλήθειαs !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η στιγμή τηs αλήθειαs !!   η στιγμή τηs αλήθειαs !! Icon_minitimeΤρι Νοε 18, 2008 7:42 am

den tha pigaina.. yparxoun kai alla '' paixnidia '' pou mporeis na vgaleis lefta xoris na gineis rompa se oli tin ellada ..

trampala affraid affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kaulitsamu

kaulitsamu

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 183
σχέση : πολυγαμική
Registration date : 26/07/2008

η στιγμή τηs αλήθειαs !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η στιγμή τηs αλήθειαs !!   η στιγμή τηs αλήθειαs !! Icon_minitimeΤρι Νοε 18, 2008 2:27 pm

ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ....
ΚΑΙ ΠΑΤΑΝΕ πανω στην "χαζομαρα" του τηλεθεατη να παρακολουθη
ολες αυτες της αηδιες και σκουπιδια !!1

αποψη μου και μην αρχισεται το σπαμαρισμα !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mpesmesa.forumotion.net
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

η στιγμή τηs αλήθειαs !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η στιγμή τηs αλήθειαs !!   η στιγμή τηs αλήθειαs !! Icon_minitimeΤετ Νοε 19, 2008 12:58 pm

kaulitsamu έγραψε:
ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ....
ΚΑΙ ΠΑΤΑΝΕ πανω στην "χαζομαρα" του τηλεθεατη να παρακολουθη
ολες αυτες της αηδιες και σκουπιδια !!1

αποψη μου και μην αρχισεται το σπαμαρισμα !!
brrrrrr brrrrrr brrrrrr

Αν δεν έχεις κάτι να κρύψεις δεν σε παίρνουν αν ομως στην προσωπική σου ζωη εχεις καποια ενοχα μυστικά τοτε σιγουρα θα γίνεις θυσία στον βωμο της τηλεθέασης. Ισως και να πήγαινα αν ήταν δεδομενο οτι θα κέρδιζα τα χρήματα αφού ετσι κι αλλιως ότι έχω κάνει ως τωρα δεν προσβάλλει ουτε εμενα ούτε την οικογενεια μου. Και τις ερωτήσεις τις ξέρεις ήδη σιγά το σπουδαίο.. Απλά το προωθήσαν καλά δημιούργησαν εντυπώσεις κι έτσι πουλάει.. Ηθελα να'ξερα όμως ποιος το παρακολουθει αφού όλοι το κράζουν... apoleia mnimis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mantarini

mantarini

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 34
σχέση : ισωs
Registration date : 02/10/2008

η στιγμή τηs αλήθειαs !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η στιγμή τηs αλήθειαs !!   η στιγμή τηs αλήθειαs !! Icon_minitimeΤετ Νοε 19, 2008 4:33 pm

ma einai tyxaio oti oles oses pigan mexri tora eixan zoumi ?
diladi itan layrakia ? h alli me lesbiakes empeiries ,oi alli me sexoyalika entoni zoi ktl . an paei mia pou den exei kanei tipota sti zoi tis pos tha exei tiletheasi ? kai nmeta emena me vazei se amfivolia kai ayto to mixanima.. kati den paei kala .. den xero
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kaulitsamu

kaulitsamu

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 183
σχέση : πολυγαμική
Registration date : 26/07/2008

η στιγμή τηs αλήθειαs !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η στιγμή τηs αλήθειαs !!   η στιγμή τηs αλήθειαs !! Icon_minitimeΤετ Νοε 19, 2008 4:46 pm

ποια μηχανηματα και παπαριες μωρε !!!
δεν εχεται καταλαβη το ποιον των καναλιων ???
Εμπορικες επιχειρησεις ειναι !!!!
σαν τα υπερμαρκετ με τα σαβουροπροιοντα τους !!!
οσο για το ποιος τα βλεπει που ρωτηθικε παραπανω
εγω δηλωνο οτι μια φορα το ειδα γιατι καποια μερα ο χαρδαβελλας που βλεπω οταν δεν εχω υπνο ειχε θεμα με την κοπελα που το παρουσιαζη και μου σηκωθηκε η τρυχα οταν ακουσα οτι η κυρια (εκτος του οτι ειναι συζηγος του βουλευτη του λαος (ονομα??) ειναι ΔΙΕΘΝΩΣ αναγνωρισμενη σαν μουσικος και πως το λενε διευθηνη ορχηστρες και μαλιστα στην κινα στους αγωνες την επελεξαν απο παρρα πολες αλλες για να διευθηνη την ορχηστρα της κινας !!!!
Εγω προσωπικα δεν θα επεφτα ποτε σε αυτο το επιπεδο !!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mpesmesa.forumotion.net
mary

mary

Αριθμός μηνυμάτων : 158
σχέση : δεν ξέρω
τι μουσική ακούτε ? : entexni elliniki
Registration date : 03/09/2008

η στιγμή τηs αλήθειαs !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η στιγμή τηs αλήθειαs !!   η στιγμή τηs αλήθειαs !! Icon_minitimeΠεμ Νοε 20, 2008 4:15 pm

kaulitsamu έγραψε:
ποια μηχανηματα και παπαριες μωρε !!!
δεν εχεται καταλαβη το ποιον των καναλιων ???
Εμπορικες επιχειρησεις ειναι !!!!
σαν τα υπερμαρκετ με τα σαβουροπροιοντα τους !!!

οσο για το ποιος τα βλεπει που ρωτηθικε παραπανω
εγω δηλωνο οτι μια φορα το ειδα γιατι καποια μερα ο χαρδαβελλας που βλεπω οταν δεν εχω υπνο ειχε θεμα με την κοπελα που το παρουσιαζη και μου σηκωθηκε η τρυχα οταν ακουσα οτι η κυρια (εκτος του οτι ειναι συζηγος του βουλευτη του λαος (ονομα??) ειναι ΔΙΕΘΝΩΣ αναγνωρισμενη σαν μουσικος και πως το λενε διευθηνη ορχηστρες και μαλιστα στην κινα στους αγωνες την επελεξαν απο παρρα πολες αλλες για να διευθηνη την ορχηστρα της κινας !!!!
Εγω προσωπικα δεν θα επεφτα ποτε σε αυτο το επιπεδο !!!!!!

έτσι είναι . ναι παιδιά είναι σύζυγοs του βουλευτή του Λ.Α.Ο.Σ Άδωνι Γεωργιάδη .. θεόκουφο ε ? αν σκεφτούμε τον συντηριτισμό που βγάζει ο συγκεκριμένοs η στιγμή τηs αλήθειαs !! 589950
και ναι είναι η κυρία '' διεθνούs φήμηs '' μουσικόs .. κάτι δεν πάει καλά και να μου το θυμηθείτε .. πολύ σκεψη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loukritia!!!

loukritia!!!

Αριθμός μηνυμάτων : 90
σχέση : ονειρεμένη
τι μουσική ακούτε ? : entexnorock
Registration date : 30/10/2008

η στιγμή τηs αλήθειαs !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η στιγμή τηs αλήθειαs !!   η στιγμή τηs αλήθειαs !! Icon_minitimeΠεμ Νοε 20, 2008 11:14 pm

ola καλα πανε!!!απλα οι''διεθνους φημης''μουσικοι στην ελλαδα δε περνανε!!αν δεν εισαι ο ρουβας ο κιαμος κ η βανδη μη χεσω δε σε ξερει ουτε η μανα σου!!κατι επρεπε να κανει η κοπελα να γινει γνωστη κ εδω κ να μπορεσει να κανει στην ελλαδα μετα αυτο που αγαπαει κ να εχει απηχηση... σημ:εγω το βλεπω κ το χαιρομαι!!!!!!!!!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
camel

camel

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 113
σχέση : περίεργη κατάσταση
τι μουσική ακούτε ? : pop,trance,dance
Registration date : 15/10/2008

η στιγμή τηs αλήθειαs !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η στιγμή τηs αλήθειαs !!   η στιγμή τηs αλήθειαs !! Icon_minitimeΠαρ Νοε 21, 2008 2:30 pm

akrivos.. ama den mpei kai ayti sta vathia nera tis ellinikis showbiz den ''metraei '' . katalavainei o ellinas apo klassiki moysikh kai koyltoyra ?
akolouthei th moda ..
η στιγμή τηs αλήθειαs !! 241832
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loukritia!!!

loukritia!!!

Αριθμός μηνυμάτων : 90
σχέση : ονειρεμένη
τι μουσική ακούτε ? : entexnorock
Registration date : 30/10/2008

η στιγμή τηs αλήθειαs !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η στιγμή τηs αλήθειαs !!   η στιγμή τηs αλήθειαs !! Icon_minitimeΠαρ Νοε 21, 2008 6:39 pm

an υπηρχε παιδεια στην ελλαδα ολα θα ηταν αλλιως...μαθαμε στην υποκουλτουρα!!σε σφακιανακιδες,βισσες κ μαλακιες!!που μεταξυμας κ γω ετυχε κ ακουσα,κ μπουζουκια εχω παει κ αυτα τα προγραματα βλεπω κ τα χαιρομαι!!αλλα οχι ΜΟΝΟ αυτα...αν καταλαβαινεις... η στιγμή τηs αλήθειαs !! 106911
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anne

anne

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 113
Τόπος : larisa-volos ( met epistrofis .. )
σχέση : εναν γκόμενο και μια γκόμενα
τι μουσική ακούτε ? : rock /punk/metal
Registration date : 22/07/2008

η στιγμή τηs αλήθειαs !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η στιγμή τηs αλήθειαs !!   η στιγμή τηs αλήθειαs !! Icon_minitimeΚυρ Νοε 23, 2008 6:25 am

η στιγμή τηs αλήθειαs !! 106911 η στιγμή τηs αλήθειαs !! 106911
ta kalytera yparxoun idi kai sto youtube .. to eidate xtes ?
to paidi ton rotisan an exei metrisei pote to .. morio tou me mezoura ..
kai ayto pou apantise itan ................. alitheia ...... lol! lol!

take my ass
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aquarious
Administrator
aquarious

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ηλικία : 46
Τόπος : athens kai volos
σχέση : δεν ξερει
Registration date : 21/07/2008

η στιγμή τηs αλήθειαs !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η στιγμή τηs αλήθειαs !!   η στιγμή τηs αλήθειαs !! Icon_minitimeΚυρ Νοε 23, 2008 5:29 pm



lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
ufo kavles η στιγμή τηs αλήθειαs !! 353830 take my ass kaysonas fovamai kavles kavles
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nantia

nantia

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 147
σχέση : τι είναι αυτό ?
Registration date : 23/08/2008

η στιγμή τηs αλήθειαs !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η στιγμή τηs αλήθειαs !!   η στιγμή τηs αλήθειαs !! Icon_minitimeΔευ Νοε 24, 2008 11:25 am

ουάου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τέλειο : !!!!!!!!!!!!!!!

η στιγμή τηs αλήθειαs !! 241832 nothing to add kazoura
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

η στιγμή τηs αλήθειαs !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η στιγμή τηs αλήθειαs !!   η στιγμή τηs αλήθειαs !! Icon_minitimeΔευ Νοε 24, 2008 6:42 pm

TO OTI KAPOIOI TO PARAKOLOUTHOYN KAYLITSA MOY DE SHMENEI OTI AYTOMATA K EIMASTE HLHTHIOI..APLA TA GOYSTA EINE YPOKIMENIKA..PANTA FILIKA up down
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
camel

camel

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 113
σχέση : περίεργη κατάσταση
τι μουσική ακούτε ? : pop,trance,dance
Registration date : 15/10/2008

η στιγμή τηs αλήθειαs !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η στιγμή τηs αλήθειαs !!   η στιγμή τηs αλήθειαs !! Icon_minitimeΤρι Νοε 25, 2008 9:33 pm

mela έγραψε:
TO OTI KAPOIOI TO PARAKOLOUTHOYN KAYLITSA MOY DE SHMENEI OTI AYTOMATA K EIMASTE HLHTHIOI..APLA TA GOYSTA EINE YPOKIMENIKA..PANTA FILIKA up down

nai vre . exeis dikio . aquarious eloiosa me to video . η στιγμή τηs αλήθειαs !! 106911 η στιγμή τηs αλήθειαs !! 106911 η στιγμή τηs αλήθειαs !! 106911

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kaulitsamu

kaulitsamu

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 183
σχέση : πολυγαμική
Registration date : 26/07/2008

η στιγμή τηs αλήθειαs !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η στιγμή τηs αλήθειαs !!   η στιγμή τηs αλήθειαs !! Icon_minitimeΤετ Νοε 26, 2008 4:34 pm

mela έγραψε:
TO OTI KAPOIOI TO PARAKOLOUTHOYN KAYLITSA MOY DE SHMENEI OTI AYTOMATA K EIMASTE HLHTHIOI..APLA TA GOYSTA EINE YPOKIMENIKA..PANTA FILIKA up down


μην μου ανγχωνεσε μελα ...δεν παρεξηγω ποτε και κανεναν γιατι απλουστατα ειπα οτι ειναι προσωπικη μου αποψη
για οτι μας προσφερουν τα καναλια (οχι μονο τα ελληνικα) καθημερινα...
απλα αν θελεται πσοσεξτε κατι ..
Οτι δλδ οταν καταλαβεται το τι ρολο παιζουν τα ΜΜΕ σημερα ειμαι σιγουρος οτι της τηλεορασεις θα της πεταξεται
ολοι σας--μας-- απο τον πεμπτο οροφο και βαλε !!!!
Απλα λιγο μελετη θελει παραπανω και θα με δικαιωσεται ...........
αυταααααααααααααααααααα !!!!! chores 15


ααα και κατι ασχετο που ισως να το εχω ξαναπει .......εχεται καταλαβη το τι εκμεταλευση πεφτη απο τα καναλια στα κοριτσακια
που θα δειξουν λιγο μπουτικοβυζακι στο γυαλι ??????
εχεται αποπηραθη ποτε να κανεται καμια συζητηση με καποιο απο αυτα τα κοριτσακια ? για να δειτε λιγο το επιπεδο τους?
η για το τι θα κανουν στην ζωη τους μετα τα 25-30 τους? οταν την θεση τους την παρουν νεα ¨"ξανθα" μαλακια ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mpesmesa.forumotion.net
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

η στιγμή τηs αλήθειαs !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η στιγμή τηs αλήθειαs !!   η στιγμή τηs αλήθειαs !! Icon_minitimeΤετ Νοε 26, 2008 6:21 pm

koy-koy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kaulitsamu

kaulitsamu

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 183
σχέση : πολυγαμική
Registration date : 26/07/2008

η στιγμή τηs αλήθειαs !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η στιγμή τηs αλήθειαs !!   η στιγμή τηs αλήθειαs !! Icon_minitimeΣαβ Νοε 29, 2008 11:22 pm

....τι υπονοει αραγε τωρα το "μελακη" με τον κουκο της ???

επειδη τυνχανη να ειμαι και απο χωριο !!!! πολύ σκεψη πολύ σκεψη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mpesmesa.forumotion.net
nantia

nantia

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 147
σχέση : τι είναι αυτό ?
Registration date : 23/08/2008

η στιγμή τηs αλήθειαs !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η στιγμή τηs αλήθειαs !!   η στιγμή τηs αλήθειαs !! Icon_minitimeΤρι Ιαν 27, 2009 8:06 pm

Εσείς θα δεχόσασταν 5 εκατομμύρια ευρώ, αν αυτό σήμαινε ότι ο πατέρας σας θα έχανε 5 χρόνια από τη ζωή του;

Ο Γιώργος, στο παιχνίδι του ΑΝΤ-1, «H στιγμή της αλήθειας», δήλωσε μπροστά στον πατέρα του ότι θα τα δεχόταν. Έπειτα, γύρισε θυμωμένος, με επιθετική διάθεση του φώναξε να τον κοιτάξει, να δεχθεί αυτό που άκουσε και να σταματήσει να έχει στραμμένο στο βλέμμα προς το πάτωμα.

31 χρονών σήμερα, ο Γιώργος μένει ακόμα με τους γονείς του, σε ένα υπόγειο σπίτι με δυο δωμάτια, στο κέντρο της Αθήνας. Οι γονείς του μένουν στο ένα δωμάτιο, εκείνος μένει στο άλλο δωμάτιο - σαλόνι. Δεν έχει δουλειά, παρόλο που ψάχνει κάθε μέρα από τις «μικρές αγγελίες».

Καλεσμένος της Τατιάνας Στεφανίδου στην εκπομπή «Αξίζει να το δεις», μας εξομολογήθηκε ότι τόσα χρόνια αισθανόταν ότι δεν μπορούσε να αναπνεύσει.

Εκτός δε από τα δικά του προβλήματα, τώρα έχει σοβαρά προβλήματα υγειάς και η μητέρα του. Ο Γιώργος αισθάνεται ότι ο πατέρας του δεν έδωσε τα λεφτά που έπρεπε, για να κάνει η μητέρα του μια «σωστή» εγχείρηση στη μέση της, με αποτέλεσμα αυτή να «διαλυθεί» στην κυριολεξία και εκείνη να είναι κατάκοιτη στο κρεβάτι.

Με τον πατέρα του δεν τα πάει καλά, σε σημείο που «μπορεί και να τον μισεί», έτσι όπως τα έφεραν τα πράγματα. Παρόλα αυτά όμως, είναι αναγκασμένος να ζει μαζί του, σε έναν τόσο μικρό χώρο.

Κοπέλα δεν έχει, δεν μπορεί να έχει. Πώς να την έχει; Πού να πάει με την κοπέλα του, πού να τη βγάλει, τι να της προσφέρει;

Τώρα, μετά τη «Στιγμή της αλήθειας» και 100.000 ευρώ, αισθάνεται ότι έχει γεννηθεί ξανά. Ότι η ζωή του ουσιαστικά ξεκινάει τώρα, στην ηλικία των 31.

Έχουν ακουστεί πολλά, ίσως και τα χειροτέρα για αυτό το παιχνίδι και, ναι, η αλήθεια μπορεί να πονέσει πολύ καμιά φορά. Με τη «σκληρή αλήθεια» του Γιώργου, όμως, ποιος μπορεί να κατηγορήσει το παιχνίδι ή τον ίδιο;

ΕΛΕΟΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ . Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

η στιγμή τηs αλήθειαs !!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

-
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
music-various themes  :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ-