music-various themes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

music-various themes

forum-site ποικιληs υληs
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑΡΧΙΚΗΑΡΧΙΚΗ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση    

http://www.herb-eshop.net
Μοιραστείτε | 
 

 τα γενεθλια του..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

τα γενεθλια του.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: τα γενεθλια του..   τα γενεθλια του.. Icon_minitimeΚυρ Νοε 23, 2008 7:45 pm

σημερα εχει γενεθλια αυτος..ο αντρας που λατρεπσα ..τετοια μερα περισυ ημασταν μαζι..ξερω δεν αξιζε ολη αυτην αγαπη κ τη λατρεια..με απατησε (μεχρι φιλι εφτασε),μου λεγε ψεμματα,γενικα περασα πολλα αλλα δν υπηρχε κατι που ναμη του χα συχγωρησει..δν ειμαι περηφανη που ανεχτηκα τοσα αλα τον ηθελα τοσο πολυ στη ζωη μου. τα γενεθλια του.. 589950 το φιναλε ηταν οτι χτυπησε 2 γυναικες εμενα κ τη λιλυ.. Embarassed σημερα εχει γενεθλια ενοειται πωσ δν του στειλα τπτα..πηρα πολλες φορες κ κοιταγα το κινητο μου κ θυμομουν ολα τα δυσαρεστα..αλλα η σημερινη μερα με ποναει καπως..το χετε βιωσει σε γιορτεσ γενεθλια τικανατε?ουφ τετοια ωρα του δινα το δωρο του περισυ ενα ρολοι..καλυτερα να μη το θυμαμαι i miss you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aquarious
Administrator
aquarious

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ηλικία : 46
Τόπος : athens kai volos
σχέση : δεν ξερει
Registration date : 21/07/2008

τα γενεθλια του.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα γενεθλια του..   τα γενεθλια του.. Icon_minitimeΚυρ Νοε 23, 2008 7:56 pm

sweet hug sweet hug ( sou dino mia agkalia ) .. se noiothoyme .
kouragio .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anne

anne

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 113
Τόπος : larisa-volos ( met epistrofis .. )
σχέση : εναν γκόμενο και μια γκόμενα
τι μουσική ακούτε ? : rock /punk/metal
Registration date : 22/07/2008

τα γενεθλια του.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα γενεθλια του..   τα γενεθλια του.. Icon_minitimeΚυρ Νοε 23, 2008 8:06 pm

αχ βρε καλό μου . .. sweet hug Sad
Sad μην στεναχωριέσαι . κοίτα την αυριανή μέρα που ξημερώνει .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

τα γενεθλια του.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα γενεθλια του..   τα γενεθλια του.. Icon_minitimeΚυρ Νοε 23, 2008 9:27 pm

mela έγραψε:
σημερα εχει γενεθλια αυτος..ο αντρας που λατρεπσα ..τετοια μερα περισυ ημασταν μαζι..ξερω δεν αξιζε ολη αυτην αγαπη κ τη λατρεια..με απατησε (μεχρι φιλι εφτασε),μου λεγε ψεμματα,γενικα περασα πολλα αλλα δν υπηρχε κατι που ναμη του χα συχγωρησει..δν ειμαι περηφανη που ανεχτηκα τοσα αλα τον ηθελα τοσο πολυ στη ζωη μου. τα γενεθλια του.. 589950 το φιναλε ηταν οτι χτυπησε 2 γυναικες εμενα κ τη λιλυ.. Embarassed σημερα εχει γενεθλια ενοειται πωσ δν του στειλα τπτα..πηρα πολλες φορες κ κοιταγα το κινητο μου κ θυμομουν ολα τα δυσαρεστα..αλλα η σημερινη μερα με ποναει καπως..το χετε βιωσει σε γιορτεσ γενεθλια τικανατε?ουφ τετοια ωρα του δινα το δωρο του περισυ ενα ρολοι..καλυτερα να μη το θυμαμαι i miss you

Οταν μου ειπες "έβαλα τοπικ να πας να τα δεις" έπρεπε να το φανταστω!
Χμμ για τα γενεθλια του έχω πολλές ευχές. Εύχομαι να βρεί την κοπέλα που του αξιζει. Να του φέρεται όπως σου φερόταν και να περάσει ό,τι πέρασες. Ευχομαι να εκτιμησει την κολλητη μου όταν εκείνη θα'ναι με κάποιον που αυτος δεν θα μπορέσει ποτέ να φτάσει και πάνω απ'όλα εύχομαι να αποκτήσει συνείδηση κι ας του κοστίσει τον ύπνο του... (Και ναι, τωρα μπορειτε να με πειτε κακιά αν και δεν εδωσα καταρες! Τις κραταω για την δίκη lol! ) τα γενεθλια του.. 636909 τα γενεθλια του.. 636909 τα γενεθλια του.. 636909 τα γενεθλια του.. 636909 τα γενεθλια του.. 636909
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

τα γενεθλια του.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα γενεθλια του..   τα γενεθλια του.. Icon_minitimeΚυρ Νοε 23, 2008 10:01 pm

XAXAXA LILOYKO SE LATREYO EILIKIRNA..ME SYGKINISATE OLOI APISTEYFTA GAMOTO SYGKINHTHIKA NA STEKALA OLOI SAS AGAPO sweet hug aoya
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kaulitsamu

kaulitsamu

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 183
σχέση : πολυγαμική
Registration date : 26/07/2008

τα γενεθλια του.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα γενεθλια του..   τα γενεθλια του.. Icon_minitimeΚυρ Νοε 30, 2008 10:37 am

""Ολοι οι δρομοι αδηγουν παντα Μπροστα""
εκει που βλεπει προς το μελλον !!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mpesmesa.forumotion.net
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

τα γενεθλια του.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα γενεθλια του..   τα γενεθλια του.. Icon_minitimeΔευ Δεκ 01, 2008 8:09 pm

send angel
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kaulitsamu

kaulitsamu

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 183
σχέση : πολυγαμική
Registration date : 26/07/2008

τα γενεθλια του.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα γενεθλια του..   τα γενεθλια του.. Icon_minitimeΔευ Δεκ 01, 2008 10:35 pm

flowers 2 να κρατας .. eipes kati ? απο δω και περα !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mpesmesa.forumotion.net
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

τα γενεθλια του.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα γενεθλια του..   τα γενεθλια του.. Icon_minitimeΔευ Δεκ 01, 2008 10:36 pm

kaulitsamu έγραψε:
flowers 2 να κρατας .. eipes kati ? απο δω και περα !!!!
Χμμ δεν της βάζεις δύσκολα το ξέρεις ε?? Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

τα γενεθλια του.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα γενεθλια του..   τα γενεθλια του.. Icon_minitimeΤρι Δεκ 02, 2008 8:26 pm

no comment
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

τα γενεθλια του..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
music-various themes  :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ-