music-various themes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

music-various themes

forum-site ποικιληs υληs
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑΡΧΙΚΗΑΡΧΙΚΗ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση    

http://www.herb-eshop.net
Μοιραστείτε | 
 

 κανονισμοί λειτουργίαs τοu site

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gi1
Administrator
Administrator


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 267
Registration date : 20/07/2008

κανονισμοί λειτουργίαs τοu site Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: κανονισμοί λειτουργίαs τοu site   κανονισμοί λειτουργίαs τοu site Icon_minitimeΠαρ Νοε 28, 2008 7:37 pm

το site αυτό είναι μια προσωπική μου δημιουργία ,στηριζόμενη στο ενδιαφέρον μου για το ίντερνετ ,που εξελίχτηκε σε μεράκι και ευχάριστη διάθεση για επικοινωνία χάριν στα φόρουμs που συμμετείχα τα τελευταία πέντε χρόνια .φόρουμs από τα οποία αποκόμισα πολλά ,κυρίωs όσον αφορά τis διακυμάνσειs τηs ανθρώπινηs συμπεριφοράs σε μια μικρογραφία τηs κοινωνίαs όπωs είναι τα ηλεκτρονικά παράθυρα επικοινωνίαs και συζήτησηs (κοινώs φόρουμs ). είναι αποκλειστικά ερασιτεχνικό εγχείρημα και δεν αποβλέπει σε καμμιά περιπτωση σε κερδοσκοπία . όσο μεγαλώνει η παρέα μαs είναι επιβεβλημένο να τεθούν κάποιοι στοιχειώδειs κανονισμοί λειτουργίαs ./ εν συντομία ./


1 ) λειτουργούμε σαν να είμαστε παρέα από φιλαράκια . σεβόμαστε όλα τα μέλη του φόρουμ ανεξαρτήτωs μορφώσεωs και τρόπου γραφήs και έκφρασηs του καθένα .
δεν προσβάλουμε άμεσα ή έμμεσα τουs συμφορουμίτεs μαs με χαρακτηρισμούs απαξιωτικούs και ειρωνικούs . απογορεύονται αυστηρά οι ύβρειs . ειδικό τόπικ με διαξιφισμούs δεν πρόκειται να υπάρξει στο δικό μαs το φόρουμ , γιατί απλα εμειs ωs διαχειριστεs δεν θα επιτρεψουμε τέτοια φαινόμενα ,αλλά αντιθετα θα κλειδωνουμε και θα διαγραφουμε τα υβριστικά τόπικs αμέσωs .
2) απαγορεύονται ρατσιστικέs,απειλητικέs δημοσιεύσειs και δημοσιεύσειs που έχουν αποκλειστικό σκοπό να '' ανάβουν φωτιέs '' με αποτέλεσμα την όξυνση .(δηλαδή εσκεμμένεs προσωπικέs επιθέσειs κατά μελών που δημιουργούν έριδεs και απρόβλεπτεs αντιπαραθέσειs ( τα λεγόμενα trolling ) .. αν καταλάβουμε σεξουαλικέs ιδαιτερότητεs σε κάποια μέλη , συμπεριφερόμαστε με απόλυτο σεβασμό σαν πολιτισμένοι άνθρωποι .
3) απαγορεύεται η δημοσιοποίηση προσωπικών δεδομένων των μελών , όπωs ονοματεπώνυμο , διεύθυνση κατοικίαs ή εργασίαs ,επαγγελεματικό status κτλ
4)προσπαθούμε να γράφουμε στην ελληνική γλώσσα και όχι στα greeklish . επίσηs καλό είναι να αποφευγουμε τα κεφαλαία γράμματα .
5) απαγορεύεται η διαφήμιση άλλων sites από μέλη -κομήτεs που κάνουν εγγραφή για αυτό το σκοπό ,όπωs και το θίξιμο μελών του παρόντοs φόρουμ από διάφορουs '' διερχόμενουs''
6)καλό είναι να δείξουμε προσοχή σε ένα ακόμη βασικό θέμα . μεγάλη προσοχή και σοβαρότητα στην ανταλλαγή προσωπικών μηνημάτων . εμείs ωs διαχειριστεs δεν έχουμε καμμιά απολύτωs πρόσβαση στα προσωπικά μηνυματα που τυχόν ανταλλάσουν τα μέλη . αν κάποιο μέλοs δέχεται συνέχεια ενοχλητικά προσωπικά μηνύματα ,δεν μπορούμε να το ξέρουμε. σε μια τέτοια περίπτωση ,καλό να είναι να αποσταλεί το συγκεκριμένο μηνημα στον διαχειριστή μαζί με τα στοιχεία του αποστολέα .
7 ) προσοχή στιs φωτογραφίεs και στα βιντεάκια που ανεβαζουμε ,ωστε να μην εχουν ακρότητεs που προσβάλουν τουs υπόλοιπουs . σε περίπτωση που κάνουμε copy-paste κείμενο ή άρθρο από κάποιο αλλο site καλό είναι να αναφέρουμε τη πηγή μαs .
8 ) δείχνουμε την παρουσία μαs στο φόρουμ που κάναμε εγγραφή . επειδή βλέπω ότι κάποια μέλη κάνουν σύνδεση ,αλλά δεν γράφουν κάτι . καλό είναι να γράφουμε όλοι κάτι ,έστω και ένα εμότικον ή μια καλημέρα . επίσηs συμπεριφερόμαστε όμορφα στα νέα μέλη . και τέλοs φροντίζουμε όλοι ώστε να μεγαλώσει η παρέα μαs ,φέρνονταs γνωστά μαs άτομα στο φόρουμ, κάτι το οποίο οφελεί μακροπρόθεσμα όλα τα μέλη και εμπνέει εμάs τουs διαχειριστέs να συνεχίσουμε με μεγαλύτερο ενδιαφέρον


σε περίπτωση παραβίασηs κάποιου ή κάποιων από τουs παραπάνω όρουs (πλήν του 8 και 4 ) οι διαχειριστεs έχουν δικαιωμα να προβουν σε επεξεργασία ή διαγραφή λέξεων ,προτάσεων ακόμη και ολόκληρων δημοσιεύσεων ,θεματικών ενοτήτων , σε κλείδωμα θεματικών ενοτήτων, σε απενεργοποίηση τηs δυνατότηταs αποστολήs προσωπικών μηνυμάτων για μέλη που στέλνουν ενοχλητικά προσωπικά μηνύματα σε άλλα μέλη και φυσικά σε πλήρη διαγραφή μελών καθώs και αποκλεισμό των αντιστοιχων Ι.P


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Vodka Portokali στις Παρ Ιαν 16, 2009 10:53 am, 8 φορές συνολικά (Λόγος της επεξεργασίας : διορθώσειs)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.herb-eshop.com
loukritia!!!

loukritia!!!

Αριθμός μηνυμάτων : 90
σχέση : ονειρεμένη
τι μουσική ακούτε ? : entexnorock
Registration date : 30/10/2008

κανονισμοί λειτουργίαs τοu site Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κανονισμοί λειτουργίαs τοu site   κανονισμοί λειτουργίαs τοu site Icon_minitimeΣαβ Νοε 29, 2008 3:25 pm

σωστοι οι κανονες σου!!!συμφωνω!!αλλα εχω απορια...αν καποια μελη ειναι κ σε αλλα σαιτ απαγορευετε να το αναφερουν?χωρις φυσικα να μειωνεται λεκτικα αμμεσα η εμμεσα το παρων η οποιοδηποτε αλλο σαιτ!εεεε????φανταστικε βοτκα??????????? up down κανονισμοί λειτουργίαs τοu site 106911 kavles
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gi1
Administrator
Administrator


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 267
Registration date : 20/07/2008

κανονισμοί λειτουργίαs τοu site Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κανονισμοί λειτουργίαs τοu site   κανονισμοί λειτουργίαs τοu site Icon_minitimeΣαβ Νοε 29, 2008 4:34 pm

loukritia!!! έγραψε:
σωστοι οι κανονες σου!!!συμφωνω!!αλλα εχω απορια...αν καποια μελη ειναι κ σε αλλα σαιτ απαγορευετε να το αναφερουν?χωρις φυσικα να μειωνεται λεκτικα αμμεσα η εμμεσα το παρων η οποιοδηποτε αλλο σαιτ!εεεε????φανταστικε βοτκα??????????? up down κανονισμοί λειτουργίαs τοu site 106911 kavles

χμ.... αχ θεέ μου .. τι καλή που είσαι .. λοιπόν . . αν εννοείs το συγκεκριμένο γνωστό φόρουμ ,που έκανεs εγγραφή πρόσφατα και μέλη του οποίου ( ευτυχώs λίγα ) έχουν δείξει κάποια εχθρικότητα προs το πρόσωπο μου , ναι θα ήθελα μην αναφερθεί εδώ μέσα το link . μπορεί να αναφερθεί γενικά και αόριστα (σαν γενικό και αόριστο site ) .αν εννοείs το φόρουμ του γνωστού γυναικείου περιοδικού δεν υπάρχει πρόβλημα ,αλλά δεν βλέπω και τον λόγο.. αυτό εχει μέλη από το μεγάλο αναγνωστικό του κοινό και μειs παλεύουμε να φέρουμε καμμιά κοπελιά από δω .. από κει και πέρα φίλοι του παρόντοs φόρουμ όπωs ο kaulitsamu μπορούν να αναφέρουν το προσωπικό τοus site .. ( αλλά χωρίs να το παρακάνουν .. ε σωτήρη ? ) . και τέλοs αγαπημένη μου λουκριτία αν το site που θέλειs να αναφέρειs δεν είναι ανταγωνιστικό προs το παρόν site , δεν υπάρχει πρόβλημα να το αναφέρειs . το συγκεκριμένο αρθρο 5 του κανονισμού λειτουργίαs του site περιέχει τη λέξη '' κομήτεs '' . αυτό κάτι σημαίνει . είναι σαφήs η επεξήγηση του άρθρου .. εγώ είμαι σαφήs ? ?

κανονισμοί λειτουργίαs τοu site 241832 κανονισμοί λειτουργίαs τοu site 636909 κανονισμοί λειτουργίαs τοu site 589950 κανονισμοί λειτουργίαs τοu site 798325 χαρούλεs
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.herb-eshop.com
loukritia!!!

loukritia!!!

Αριθμός μηνυμάτων : 90
σχέση : ονειρεμένη
τι μουσική ακούτε ? : entexnorock
Registration date : 30/10/2008

κανονισμοί λειτουργίαs τοu site Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κανονισμοί λειτουργίαs τοu site   κανονισμοί λειτουργίαs τοu site Icon_minitimeΣαβ Νοε 29, 2008 10:59 pm

ναιιι!!!φημιζομαι γ την νοημοσυνη μου!!!!!χαχαχαχαχα!!!!!!!καταλαβα βρε!!!εγω εννοουσα να αναφερθει το σαιτ σε μια κουβεντα πανω τυπου:διαβασα εκει...αυτο... ετσι!!!οχι διαφημιστικα!!!και ναι!!!!ειμαι τοσο καληηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!ολοι μου το λενε!!ιδια η λουκριτια ειμαι...!!! se koroideyo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kaulitsamu

kaulitsamu

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 183
σχέση : πολυγαμική
Registration date : 26/07/2008

κανονισμοί λειτουργίαs τοu site Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κανονισμοί λειτουργίαs τοu site   κανονισμοί λειτουργίαs τοu site Icon_minitimeΣαβ Νοε 29, 2008 11:15 pm

ο βοτκας εγραψε μεταξυ αλλων .....από κει και πέρα φίλοι του παρόντοs φόρουμ όπωs ο kaulitsamu μπορούν να αναφέρουν το προσωπικό τοus site .. ( αλλά χωρίs να το παρακάνουν .. ε σωτήρη ? ) .


αχαχαχα ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ ΓΙΩΡΓΟ ΕΙΛΗΚΡΙΝΑ .......
ΠΙΣΤΕΥΩ ομως να εχεις καταλαβη τι τυπος ανθρωπου ειμαι .....
και επειδη εχω μαθη να σεβομαι και να εκτιμω δεν το αναφερω (οχι επειδη δεν ειμαι κομητης κανονισμοί λειτουργίαs τοu site 106911 )
Απλα αν οποιος οποια αποδω θελει να το δει απλα λεω οτι υπαρχη στο προφιλ μου ....
και παλι σε ευχαριστω !! admin power admin power admin power
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mpesmesa.forumotion.net
nantia

nantia

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 147
σχέση : τι είναι αυτό ?
Registration date : 23/08/2008

κανονισμοί λειτουργίαs τοu site Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κανονισμοί λειτουργίαs τοu site   κανονισμοί λειτουργίαs τοu site Icon_minitimeΔευ Δεκ 01, 2008 7:55 am

admin power good dog admin power
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kaulitsamu

kaulitsamu

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 183
σχέση : πολυγαμική
Registration date : 26/07/2008

κανονισμοί λειτουργίαs τοu site Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κανονισμοί λειτουργίαs τοu site   κανονισμοί λειτουργίαs τοu site Icon_minitimeΔευ Δεκ 01, 2008 10:42 pm

...εσυ γιατι τροχας τα ...δοντια σου τωρα ????? lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mpesmesa.forumotion.net
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

κανονισμοί λειτουργίαs τοu site Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κανονισμοί λειτουργίαs τοu site   κανονισμοί λειτουργίαs τοu site Icon_minitimeΔευ Δεκ 01, 2008 11:10 pm

nothing to add
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

κανονισμοί λειτουργίαs τοu site

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

-
» another site for games !
» ena site me endiaferonta personality tests
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
music-various themes  :: FORUM IMAGE-