music-various themes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

music-various themes

forum-site ποικιληs υληs
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑΡΧΙΚΗΑΡΧΙΚΗ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση    

http://www.herb-eshop.net
Μοιραστείτε | 
 

 proteinomena meri diakopon

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
magic girl

magic girl

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 56
Τόπος : βόλοs-λαρισα
σχέση : περίεργη κατάσταση
Registration date : 22/07/2008

proteinomena meri diakopon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: proteinomena meri diakopon   proteinomena meri diakopon Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 27, 2008 6:41 pm

poy tha pate diakopes ? ego skeftomai gia folegandro . exete paei ? poio allo nisi proteinete ? ti protimate stis diakopes ? nta-pa ,ntou-pa h hsyxia kai xalarosi ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krepa sokolata

krepa sokolata

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 109
Ηλικία : 41
σχέση : με αντικαταβολή
Registration date : 21/07/2008

proteinomena meri diakopon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: proteinomena meri diakopon   proteinomena meri diakopon Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 27, 2008 8:58 pm

folegandro den exw paei alla exw akousei kala logia..opws fovera logia gia tetoiou eidous nhsi exw akousei gia amorgo...kai malista kalutera apo folegandro.....egw tha paw io pantws kai xania!!!!ax ante na fygoume ante!!!!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
don_kixotis



Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ηλικία : 44
σχέση : χειρονακτική
Registration date : 28/07/2008

proteinomena meri diakopon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: proteinomena meri diakopon   proteinomena meri diakopon Icon_minitimeΤρι Ιουλ 29, 2008 9:21 am

ας μας πεί κάποιος κάποιο όμορφο νησάκι που να έχει μεν κοσμική ζωή το βράδυ κ μπαράκια αλλα να μη γίνεται ο πανικός της Μυκόνου ή της Πάρου. στις Κυκλάδες ή στο Ιόνιο.. αποκλείονται Σαντορίνη, Πάρος, Σίφνος, Ζακυνθος (έχω πάει σε αυτά) ;)

σέριφος τι έχετε ακούσει??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anne

anne

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 113
Τόπος : larisa-volos ( met epistrofis .. )
σχέση : εναν γκόμενο και μια γκόμενα
τι μουσική ακούτε ? : rock /punk/metal
Registration date : 22/07/2008

proteinomena meri diakopon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: proteinomena meri diakopon   proteinomena meri diakopon Icon_minitimeΤρι Ιουλ 29, 2008 9:28 am

ntoigk .. kai ego ekei skeptomai na pao vre . serifo . mallon ap oti akousa syndiazei ayta poy theloyme,dhladh kai nixtreini zoi ,alla kai sxetikh hsyxia .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krepa sokolata

krepa sokolata

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 109
Ηλικία : 41
σχέση : με αντικαταβολή
Registration date : 21/07/2008

proteinomena meri diakopon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: proteinomena meri diakopon   proteinomena meri diakopon Icon_minitimeΤρι Ιουλ 29, 2008 8:18 pm

serifos?????den kserw den exw paei alla gia sifno exw akousei kala logia..giati den to dokimazeis???serifos einai polu mikrh kai mallon paraeinai hsyxh kai gia oikogeneies.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
don_kixotis



Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ηλικία : 44
σχέση : χειρονακτική
Registration date : 28/07/2008

proteinomena meri diakopon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: proteinomena meri diakopon   proteinomena meri diakopon Icon_minitimeΤρι Ιουλ 29, 2008 10:12 pm

μαλιστα... μας έκανες τη καρδιά περιβόλι. ειπα όμως έχω πάει σίφνο. ας πιάσουμε ιόνιο λοιπόν. Κεφαλλονιά?? ε?? Question Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

proteinomena meri diakopon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: proteinomena meri diakopon   proteinomena meri diakopon Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 31, 2008 10:09 pm

χανια και ελατη!! τα δυο κορυφαια για μενα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aquarious
Administrator
aquarious

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ηλικία : 46
Τόπος : athens kai volos
σχέση : δεν ξερει
Registration date : 21/07/2008

proteinomena meri diakopon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: proteinomena meri diakopon   proteinomena meri diakopon Icon_minitimeΠαρ Αυγ 01, 2008 12:14 pm

skiathos paidia .. genika m aresei ta nisia na xoyn prasino . Smile kai paralies kathares me kryo nero .(oso ayto ginetai ) . thymamai mia paralia stin mitilini poy xe pagomena nera ,par olo poy tan kalokairi .. ;)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

proteinomena meri diakopon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: proteinomena meri diakopon   proteinomena meri diakopon Icon_minitimeΠαρ Αυγ 01, 2008 12:42 pm

σκιαθο ειχα παει πολυ μικρη με τους γονεις μου!! δεν θυμαμαι τιποτα σχεδον!!
χανια συνδιαζουν τα παντα και ησυχια και βραδυνες εξοδους!! οτι θελει ο καθενας!! γενικα η κρητη ειναι μεγαλο νησι και μπορει να βρει ο καθενας αυτο που θελει!! δηλωνω φανατικη υπερ της κρητης!!! :lol:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
john

john

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 43
Τόπος : Νέα Ιωνία Βόλου
σχέση : πολυγαμική
τι μουσική ακούτε ? : metal ,rock ,punk
Registration date : 20/07/2008

proteinomena meri diakopon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: proteinomena meri diakopon   proteinomena meri diakopon Icon_minitimeΠαρ Αυγ 01, 2008 6:36 pm

h kriti kali einai .. tous kritikous na prosexeis giati einai periergoi .. a ego eimai supporter of kyklades .. mykonos,santorini ktl .. ola ta lefta .. kai stin ko htan kali fasi palia poy xa paei.. vasika pantou kala mporeis na peraseis ,arkei na xeis kali parea (h na vreis ) . einai h genikh diathesi ..
afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

proteinomena meri diakopon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: proteinomena meri diakopon   proteinomena meri diakopon Icon_minitimeΠαρ Αυγ 01, 2008 7:58 pm

συμφωνω μαζι σου!! υπαρχουν ομως καποια μερη για τον καθενα μας που κακα τα ψεματα ξεχωριζουν!!
ξεχασα να αναφερω και σαντορινη!! ναι ειναι κι αυτη μεσα στα μερη που λατρεψα αμεσως μετα καλαμπακα μετεωρα αλλα δεν ειναι για καλοκαιρινες διακοπες!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kaulitsamu

kaulitsamu

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 183
σχέση : πολυγαμική
Registration date : 26/07/2008

proteinomena meri diakopon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: proteinomena meri diakopon   proteinomena meri diakopon Icon_minitimeΣαβ Αυγ 02, 2008 8:38 pm

τι θα λεγατε και για παξους.....πριν λιγα χρονια περασα υπεροχα και υσηχα
η και τα κυθηρα απομερο ομορφο και υσηχο για οσους θελουν ηρεμια ..δεν ξερω τι γινεται
σημερα αλλα πριν 5-6 χρονια ηταν καλο μερος για ηρεμες διακοπες !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mpesmesa.forumotion.net
krepa sokolata

krepa sokolata

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 109
Ηλικία : 41
σχέση : με αντικαταβολή
Registration date : 21/07/2008

proteinomena meri diakopon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: proteinomena meri diakopon   proteinomena meri diakopon Icon_minitimeΔευ Αυγ 04, 2008 7:06 pm

kai egw eimai fan kykladwn genika ...pisteyw pantws oti hsyxa alla oxi thanathfora hsyxa einai amorgos,skopelos sfinos,syros kala einai an thes..egw pali tha paw Io...akrivws to antitheto dhladh Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
_NitRo_

_NitRo_

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 12
σχέση : στρίβειν δια του αρραβώνοs
Registration date : 26/07/2008

proteinomena meri diakopon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: proteinomena meri diakopon   proteinomena meri diakopon Icon_minitimeΠαρ Αυγ 08, 2008 11:28 am

Εγω φετος αποφασισα να παω εξωτερικο ..βασικα απο περυσι το ανακοινωσα στον καλο μου..ότι 8α μας βγει πιο φ8ηνα να παμε σε κανα εξωτικο νησακι παρα να δωσουμε τα λεφτα μας εδω..Περυσι ειχαμε παει Κρητη..και ομολογω ότι πηγε πολυ το μαλλι..Αμεσως μετα πηγα Σκιά8ο..που για μενα είναι το καλυτερο νησι πανω στη γη..δε ξερω, γουσταρω Σκιά8ο καργα..με όποια παρεα και να εχω παει περναω παντα τελεια..εχω πάει πολλες φορες κα8ως το χωριο μου ειναι απεναντι..αλλα και Ελαφόνησο είναι τελεια..
Εχει πολλα ωραια μερη η Ελλάδα μας..αλλα το παρακανανε..Εγω φετος παω Μαγιορκα και Ιμπιζα με τα μισα λεφτα και σε ξενοδοχεια 4* φυσικα κλάσης ανωτερα απο αυτα που εδινα εδω..Κι αν εκλεινα σε δωματιο 8α μου πηγαινε ακομα πιο φ8ηνα..
Καποιοι μου λενε οτι την Ελλαδα δεν την αφηνουν για κανεναν λόγο το καλοκαιρι..αλλα μολις τους ειπα τιμες..με κοιταγανε καλα καλα...πλεον μπορεις να γυρισεις ολο το κοσμο ετσι οπως τα κανανε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krepa sokolata

krepa sokolata

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 109
Ηλικία : 41
σχέση : με αντικαταβολή
Registration date : 21/07/2008

proteinomena meri diakopon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: proteinomena meri diakopon   proteinomena meri diakopon Icon_minitimeΚυρ Αυγ 10, 2008 9:09 pm

egw feygw gia Io...really soon..kai an ola pane kala isws petaxtw mia ekdromoula mexri amorgo h folegandro..... beach
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vallia1708



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ηλικία : 38
Τόπος : θεσσαλονικη
Ασχολίες : σινεμα
Registration date : 13/09/2008

proteinomena meri diakopon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: proteinomena meri diakopon   proteinomena meri diakopon Icon_minitimeΔευ Σεπ 15, 2008 5:45 pm

_NitRo_ έγραψε:
Εγω φετος αποφασισα να παω εξωτερικο ..βασικα απο περυσι το ανακοινωσα στον καλο μου..ότι 8α μας βγει πιο φ8ηνα να παμε σε κανα εξωτικο νησακι παρα να δωσουμε τα λεφτα μας εδω..Περυσι ειχαμε παει Κρητη..και ομολογω ότι πηγε πολυ το μαλλι..Αμεσως μετα πηγα Σκιά8ο..που για μενα είναι το καλυτερο νησι πανω στη γη..δε ξερω, γουσταρω Σκιά8ο καργα..με όποια παρεα και να εχω παει περναω παντα τελεια..εχω πάει πολλες φορες κα8ως το χωριο μου ειναι απεναντι..αλλα και Ελαφόνησο είναι τελεια..
Εχει πολλα ωραια μερη η Ελλάδα μας..αλλα το παρακανανε..Εγω φετος παω Μαγιορκα και Ιμπιζα με τα μισα λεφτα και σε ξενοδοχεια 4* φυσικα κλάσης ανωτερα απο αυτα που εδινα εδω..Κι αν εκλεινα σε δωματιο 8α μου πηγαινε ακομα πιο φ8ηνα..
Καποιοι μου λενε οτι την Ελλαδα δεν την αφηνουν για κανεναν λόγο το καλοκαιρι..αλλα μολις τους ειπα τιμες..με κοιταγανε καλα καλα...πλεον μπορεις να γυρισεις ολο το κοσμο ετσι οπως τα κανανε!!


συμφωνω απολυτα..... κι εγω εδω και 2 χρονια παω εξωτερικο....δεν λεω ωραια η ελλαδιτσα μας αλλα δεν πληρωνω 100 ευρω δωματια στουντιο, ουτε καν ξενοδοχειο!!! 80 ευρω εδωσα στο μπαλι (ινδονησια) σε ξενοδοχειο 5 αστερων λουξ....! καταλαβαινετε την διαφορα φανταζομαι... oh god
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

proteinomena meri diakopon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: proteinomena meri diakopon   proteinomena meri diakopon Icon_minitimeΔευ Σεπ 15, 2008 6:11 pm

τωρα μια ελατη στα τρικαλα δεν θα με χαλαγε καθολου!! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

proteinomena meri diakopon

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
music-various themes  :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ-