music-various themes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

music-various themes

forum-site ποικιληs υληs
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑΡΧΙΚΗΑΡΧΙΚΗ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση    

http://www.herb-eshop.net
Μοιραστείτε | 
 

 shopping! yeaaaaah!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

shopping! yeaaaaah! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: shopping! yeaaaaah!   shopping! yeaaaaah! Icon_minitimeΤρι Ιουλ 29, 2008 9:51 am

ΟΚ! Γιωργο ειπα να εκμεταλευτω τον διαδικτυακο σου χωρο you don't mind i guess! Very Happy
Λοιπον, πηγα για ψωνια κι εγω περιοδος εκπτωσεων τωρα, θυμα της καταναλωτικης κοινωνιας... ψεμμα! Απλά ειμαι γυναικα και μ'αρεσει να ψωνιζω! Ξερετε, νιωθω σαν Χουντινι οταν καταφερνω να εξαφανισω σε ενα 3ωρο οτι χρειαστηκε μερες για να αποκτηθει... Ναι για το μισθο μιλαω! ;) Περασα απο τον ΝΑΟ! μην αναρωτιεστε για τι μιλαω εννοω τα hondos center φυσικα!... (Δεν κανω διαφημιση-δεν την εχουν αναγκη αλλωστε!)
Εσεις πηγατε για ψωνια? Τι πηρατε? Ειδατε τιποτα που θελετε οπωσδηποτε να παρετε?
come on! let's talk about shopping that i love! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magic girl

magic girl

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 56
Τόπος : βόλοs-λαρισα
σχέση : περίεργη κατάσταση
Registration date : 22/07/2008

shopping! yeaaaaah! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: shopping! yeaaaaah!   shopping! yeaaaaah! Icon_minitimeΤρι Ιουλ 29, 2008 10:15 am

e vevaia .. ekei einai o naos . alla exo kairo na pao Very Happy . genika akomi den pira. alla tha katevo gia psonia kapoia mera kai tha ginei to ela na deis :bounce:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
don_kixotis



Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ηλικία : 44
σχέση : χειρονακτική
Registration date : 28/07/2008

shopping! yeaaaaah! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: shopping! yeaaaaah!   shopping! yeaaaaah! Icon_minitimeΤρι Ιουλ 29, 2008 10:38 am

πριν λίγες μέρες πηρα το καινούργιο μου λαπτοπ hp απο το πλαίσιο. cheers
μαζί με ασύρματο χειριστήριο για παιχνίδια.. cheers (προς το παρόν απλά σκονίζεται στο γραφείο μου..)
επίσης θέλω να πάρω μια Lcd 37" για να παίζω.. μιλάμε προβλέπονται ατελείωτες ώρες κ μάτια οθόνες.. γενικά η τεχνολογία είναι πόρωση.. το κακό ειναι οτι προχωράει πολύ γρήγορα κ οτι οι τιμές δεν πέφτουν κάτω απο κάποια στάνταρ πλαφόν που βάζουν τα μαγαζιά.. Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krepa sokolata

krepa sokolata

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 109
Ηλικία : 41
σχέση : με αντικαταβολή
Registration date : 21/07/2008

shopping! yeaaaaah! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: shopping! yeaaaaah!   shopping! yeaaaaah! Icon_minitimeΤρι Ιουλ 29, 2008 8:22 pm

egw shmera phra mia tsanta..alla panakrivou omws.... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
don_kixotis



Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ηλικία : 44
σχέση : χειρονακτική
Registration date : 28/07/2008

shopping! yeaaaaah! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: shopping! yeaaaaah!   shopping! yeaaaaah! Icon_minitimeΤρι Ιουλ 29, 2008 10:16 pm

μπα?? πώς κ έτσι?? εσύ?? Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

shopping! yeaaaaah! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: shopping! yeaaaaah!   shopping! yeaaaaah! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 31, 2008 10:30 pm

αυτο το θεμα ποναειιιιιιιιιιιιιιιιιιι Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

shopping! yeaaaaah! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: shopping! yeaaaaah!   shopping! yeaaaaah! Icon_minitimeΠαρ Αυγ 01, 2008 12:11 am

gt ponaei? Question egw to teleytaio pou psonisa itan ena forema ena kapri panteloni k mia mplouzitsa ka8imerini! A! Ap'ta hondos eixa parei eye liner, odontokrema, pseytikes vlefarides (dn einai ypervolikes dn kanw piatsa don't worry ;) ) k ob Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

shopping! yeaaaaah! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: shopping! yeaaaaah!   shopping! yeaaaaah! Icon_minitimeΠαρ Αυγ 01, 2008 8:56 am

ποναει ποναει!! γιατι θελω τοοοοοοοοσα πραγματα να κανω και δεν μου βγαινουν με τιποτα!!!!
θελω να παρω υπολογιστη μιας και το λαπτοπ μου εχει αρχισει να τα παιζει!!
θελω να αρχισω να μαζευω για αμαξι
θελω απο σεπτεμβρη να παρω κοπελα για λιγες ωρες τη μερα για να ξεκουρασω τη μητερα μου που τα εχει παιξει θελω να φτιαξω τις γκαρνταρομπες των παιδιων και μαζι με ολα αυτα κραταω και το σπιτι. να πω κι αλλα; Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

shopping! yeaaaaah! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: shopping! yeaaaaah!   shopping! yeaaaaah! Icon_minitimeΣαβ Αυγ 02, 2008 11:45 pm

fraoulitsa έγραψε:
ποναει ποναει!! γιατι θελω τοοοοοοοοσα πραγματα να κανω και δεν μου βγαινουν με τιποτα!!!!
θελω να παρω υπολογιστη μιας και το λαπτοπ μου εχει αρχισει να τα παιζει!!
θελω να αρχισω να μαζευω για αμαξι
θελω απο σεπτεμβρη να παρω κοπελα για λιγες ωρες τη μερα για να ξεκουρασω τη μητερα μου που τα εχει παιξει θελω να φτιαξω τις γκαρνταρομπες των παιδιων και μαζι με ολα αυτα κραταω και το σπιτι. να πω κι αλλα; Embarassed

Με επεισες! Shocked Ειλικρινα εγω δν θα ξαναγκρινιαξω για ψωνια μετα απ'αυτο δν με παιρνει... Εμμ.. Καλη δυναμη καλο μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krepa sokolata

krepa sokolata

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 109
Ηλικία : 41
σχέση : με αντικαταβολή
Registration date : 21/07/2008

shopping! yeaaaaah! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: shopping! yeaaaaah!   shopping! yeaaaaah! Icon_minitimeΔευ Αυγ 04, 2008 7:09 pm

ax kai gw thelw na pswnisw vasika alla mesa stis diakopes twra kai me ta pswnia pou xw hdh kanei kai ta eksoda na trexoun tha prospathhsw na to periorisw Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
_NitRo_

_NitRo_

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 12
σχέση : στρίβειν δια του αρραβώνοs
Registration date : 26/07/2008

shopping! yeaaaaah! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: shopping! yeaaaaah!   shopping! yeaaaaah! Icon_minitimeΠαρ Αυγ 08, 2008 11:20 am

Δεν το χω αυτο με τις εκπτωσεις ..βασικα κυριως ψωνιζω επι τουτου..οτι μου τα σκασει δηλαδη..εχω εναν γαμο..8α παρω ενα φορεμα..ερχεται καλοκαιρι?..8α παρω κανα 2 μαγιω..γενικως δεν την ψαχνω πολυ..σκεφτομαι τι μου λειπει και παω και το παιρνω..και δεν ειμαι και ιδιαιτερα δυσκολη..μου αρεσουν τα απλα εκκεντρικα μονοχρωμα ρουχα τα οποια βρισκεις σχεδον παντου..σε αυτα που ψαχνομαι και δεν λεω ποτε οχι και μπορω να δωσω και το βρακι μου..ειναι οι γοβες και γενικως τα ψιλοτακουνα παπουτσια..εκει δεν λεω οχι..και οπου βρε8ω ..παιρνω παπουτσια..τις τελευταιες μονο 3 εβδομαδες εχω παρει 7 ζευγαρια παπουτσια..μονο 1 εχω φορεσει..το 3ερω ειναι υπερβολη ..αλλα..εχω κάλο.. pale Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krepa sokolata

krepa sokolata

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 109
Ηλικία : 41
σχέση : με αντικαταβολή
Registration date : 21/07/2008

shopping! yeaaaaah! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: shopping! yeaaaaah!   shopping! yeaaaaah! Icon_minitimeΠαρ Αυγ 08, 2008 2:28 pm

giati emena pou sthn ntoulapam exw posa foustania kai mplouzakia me tis karteles akoma....egw exw trela me tsantes kai gyalia hliou...ax vax...stamathsete ephreazomai Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kerasaki



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4
Registration date : 10/09/2008

shopping! yeaaaaah! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: shopping! yeaaaaah!   shopping! yeaaaaah! Icon_minitimeΤετ Σεπ 10, 2008 8:56 am

θα το πω και ελπιζω να δειξετε κατανοηση..




δεν εχω παει ποτε στα xondos...μονο απο εξω περναω..

μπορει καποιος να μου πει τι πουλαει εκτος απο καλλυντικα και αρωματα? apoleia mnimis kaysonas θα στο βγαλω το μαλλ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

shopping! yeaaaaah! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: shopping! yeaaaaah!   shopping! yeaaaaah! Icon_minitimeΠαρ Σεπ 19, 2008 3:34 pm

kerasaki έγραψε:
θα το πω και ελπιζω να δειξετε κατανοηση..




δεν εχω παει ποτε στα xondos...μονο απο εξω περναω..

μπορει καποιος να μου πει τι πουλαει εκτος απο καλλυντικα και αρωματα? apoleia mnimis kaysonas θα στο βγαλω το μαλλ

Εγω να σου πω για τον ΝΑΟ! Στα Χοντος μπορεις να βρεις είδη προσωπικης υγιεινης (αφρολουτρα, σαπουνια, σαμπουαν, κρεμες μαλλιων, ειδικα σφουγγαρια πχ για απολεπιση κτλ), είδη περιποιησης σωματος προσωπου και μαλλιων, βαφες μαλλιων (και τα αναλογα πχ πινελο, οξυζενε) είδη μακιγιαζ και ντεμακιγιαζ, βερνικια νυχιων και τεχνητα νυχια, ψαλιδακια, βουρτσες, κοκκαλακια, στεκες, είδη δωρου (κερακια, νεσεσερακια..) Εχει και lingerie, αξεσουαρ πχ τσαντες θαλλασης, πετσετες, καπελα κι οχι μόνο... Ουφ! Σκάλωσα! Δεν θυμαμαι τι άλλο εχει! Α! Στην Ερμου (ή στην Ομονοια δεν ειμαι σιγουρη) εχει και CD's... Γενικά ομως στον έναν οροφο είναι ολο με stands ανα εταιρεια (ή οικο πχ dior) και μια ή δυο κοπελες που το "δουλευουν" (στην πλειοψηφεια τους αισθητικοι) και εναν όροφο με self service εγω προτιμω το τελευταιο! Μενεις σε επαρχια? Παντως μου κανει εντυπωση που δεν εχεις μπει! Ελπιζω να σου εδωσα μια εικονα έστω και τοσο γενική! (Συνηθως παω στην δάφνη! Στην Γλυφαδα ειναι λιγο μπερδεμενο στην ερμου εχει υπερβολικο κοσμο, στην Πατησιων είναι μακρια!) Αν μενεις Αθηνα να μπεις ετσι να χαζεψεις, θα σ'αρεσει! ;)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
*Sugar*

*Sugar*

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ηλικία : 34
Τόπος : Θεσσαλονίκη
σχέση : ισωs
τι μουσική ακούτε ? : τα πάντα
Registration date : 13/09/2008

shopping! yeaaaaah! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: shopping! yeaaaaah!   shopping! yeaaaaah! Icon_minitimeΠαρ Σεπ 19, 2008 5:19 pm

χαχα...λιλλυ με κάλυψες πλήρως για τα χόντος......θέλω να μείνω εκει για πάαααααααααντα....................πάντως έχει κ είδη σπιτιού.κουρτίνες,ριχτάρια,παπλώματα,σεντόνια..κλπ...ΟΛΑ τα έχει... red hearts κ εσυ που δεν πήγες ποτέ να πας..... Very Happy για σένα το λέω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpempa1984

mpempa1984

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ηλικία : 39
Τόπος : kriti
σχέση : ναι
Registration date : 21/07/2008

shopping! yeaaaaah! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: shopping! yeaaaaah!   shopping! yeaaaaah! Icon_minitimeΣαβ Σεπ 20, 2008 9:57 am

sta hondos sto iraklio kritis pou paw pantws egw exei sto ipogeio diafora kallintika apo tis aples markes ,sampouan,eidi igieinis kai oti mporeis na vreis apo kallintika kai sta super market.sto isogeio exei tis akrives markes kallintika kai tis kollonies.ston prwto exei tsantes kai eidi taksidiou.ston deytero eidi spitiou,ston trito eswrouxa kai ston tetarto vivliopwleio den thimamai twra an exei allo orofo giati exw kairo na paw alla ton allo mina pou tha paw pali tha faw wres ekei mesa kai oso skeftomai oti tha paw sto stand tis cristian dior kai tha mou figoun pali standar 300 Euro mono ekei.....alla den peirazei xalali....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

shopping! yeaaaaah! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: shopping! yeaaaaah!   shopping! yeaaaaah! Icon_minitimeΣαβ Σεπ 20, 2008 4:08 pm

*Sugar* έγραψε:
χαχα...λιλλυ με κάλυψες πλήρως για τα χόντος......θέλω να μείνω εκει για πάαααααααααντα....................πάντως έχει κ είδη σπιτιού.κουρτίνες,ριχτάρια,παπλώματα,σεντόνια..κλπ...ΟΛΑ τα έχει... κ εσυ που δεν πήγες ποτέ να πας..... Very Happy για σένα το λέω..

Καλέ που έχει κουρτινες και ριχταρια? Σε ποιο Χοντος? Πωωω ντροπη να μην ξερω γι'αυτααααααααα! lol !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LuXiar

LuXiar

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 18
σχέση : χειρονακτική
Registration date : 23/08/2008

shopping! yeaaaaah! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: shopping! yeaaaaah!   shopping! yeaaaaah! Icon_minitimeΤετ Σεπ 24, 2008 12:42 pm

καλά βρε .. δεν υπάρχει μόνο ο hondos .. αλλά ειναι που το συνδυαζειs με βόλτα ,χαζεμα ,καφεδακι πάνω .. ετσι ? sexy woman
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mary

mary

Αριθμός μηνυμάτων : 158
σχέση : δεν ξέρω
τι μουσική ακούτε ? : entexni elliniki
Registration date : 03/09/2008

shopping! yeaaaaah! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: shopping! yeaaaaah!   shopping! yeaaaaah! Icon_minitimeΤετ Σεπ 24, 2008 12:45 pm

exactly.. koy-koy sexy moon
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krepa sokolata

krepa sokolata

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 109
Ηλικία : 41
σχέση : με αντικαταβολή
Registration date : 21/07/2008

shopping! yeaaaaah! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: shopping! yeaaaaah!   shopping! yeaaaaah! Icon_minitimeΤετ Σεπ 24, 2008 7:30 pm

egw thelw papoutsi grafeiou..alla einai toso xtyphmena ta podia mou ayth th stigmh pou den mporw oute kan na dokimasw ola me ponane....gamwto... Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kerasaki



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4
Registration date : 10/09/2008

shopping! yeaaaaah! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: shopping! yeaaaaah!   shopping! yeaaaaah! Icon_minitimeΤρι Σεπ 30, 2008 10:58 am

στην θεσσαλονικη ζω,και εχω δει 2 στο κεντρο αλλα δεν τολμω να μπω μεσα

αφενος φοβαμαι πως θα πεσουν πανω μου σα τα κορακια οι πωλητριες να δοκιμασω το ενα,και να παρω το αλλο
και αφετερου δεν ηξερα τι πουλανε,για να αποφασισω να μπω..


καποια μερα(συντομα) θα παω μια βολτα.απο τιμες τι λεει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

shopping! yeaaaaah!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
music-various themes  :: FITNESS ,BEAUTY ,SHOPPING-