music-various themes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

music-various themes

forum-site ποικιληs υληs
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑΡΧΙΚΗΑΡΧΙΚΗ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση    

http://www.herb-eshop.net
Μοιραστείτε | 
 

 για να σε εκδικηθώ..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
don_kixotis



Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ηλικία : 44
σχέση : χειρονακτική
Registration date : 28/07/2008

για να σε εκδικηθώ.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: για να σε εκδικηθώ..   για να σε εκδικηθώ.. Icon_minitimeΤρι Ιουλ 29, 2008 9:51 am

ακούγοντας το ομώνυμο τραγούδι του Μητροπάνου αναρωτήθηκα αν έχω κάνει κάτι για να εκδικηθώ κάποια πρώην ή αν έχω δεχτεί εκδίκηση κάποιας ή ακόμα αν κάποια στιγμή στο παρελθόν ήθελα να κάνω κάτι κ δεν το έκανα κ κατέληξα στο ότι δεν είμαι κ άγιος.
Νομίζω όλοι λίγο πολύ έχουμε άθελα μας ή εσκεμένα πληγώσει κάποιον/α κ σίγουρα έχουμε πληγωθεί. γιαυτό και οι σχέσεις έχουν καταλήξει όπως έχουν καταλήξει.
ας αναλογιστούμε λοιπόν πράγματα που έχουμε κάνει κ άλλα που θα μπορούσαμε να έχουμε κάνει ή ακόμα κ αποφύγει ακούγοντας είτε το αγγελάκι είτε το διαβολάκι που μας μιλάνε μέσα μας κάθε στιγμή.. Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anne

anne

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 113
Τόπος : larisa-volos ( met epistrofis .. )
σχέση : εναν γκόμενο και μια γκόμενα
τι μουσική ακούτε ? : rock /punk/metal
Registration date : 22/07/2008

για να σε εκδικηθώ.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: για να σε εκδικηθώ..   για να σε εκδικηθώ.. Icon_minitimeΤρι Ιουλ 29, 2008 10:00 am

anoixes tora ena thema pou thelei poli koyventa .. erotas- xorismoi-ekdikisi - einai o ponos pou mas pligonei kai mas kanei na theloyme na ekdikithoyme ayton h aythn poy prin ligo latreyame. kai pisteyo edv einai to kleidi . h prodosia tis agapis poy xarisame einai pou mas kanei na theloume na ekdikithoume. mallon epeidh kai emeis pligothikame
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

για να σε εκδικηθώ.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: για να σε εκδικηθώ..   για να σε εκδικηθώ.. Icon_minitimeΤρι Ιουλ 29, 2008 10:06 am

Γνησια κατινα οπως ειμαι εχω κανει αρκετα για να "εκδικηθω" αλλα οχι στον πρωην! Σ'εμενα! Σκιζω και καιω τις κάρτες, καταχωνιάζω φωτογραφιες, φοράω οτι δεν του αρεσε και κανω οτι τον εκνευριζε... Αφου τελειωσει η περιοδος που κλαιω κ δν θελω να δω κανενα βγαινω, πινω, πινω, εμμ πινω... Οκ! Γινομαι σκνιπα! γυρναω σπιτι με το νουμερο καποιου αλλου στο κινητο μου και μες στον παραλογισμο μου νιωθω οτι τον εχω εκδικηθει γιατι εχω "προχωρησει" περισσοτερο απ'οτι εκεινος! Οταν σταματησει να ρεει το αλκοολ στις φλεβες μου συνειδητοποιω οτι μαλλον θα πρεπε να ντρεπομαι αλλα ειναι αργα πια οποτε?!
Παντως δεν εκδικουμαι (με την εννοια να κανω κτ κακο) κανεναν απο οσους εχω συνυπαρξει προτιμω να ξεσπασω στον εαυτο μου! Η εκδικηση εχει αρνητικες συνεπειες τοσο σε εκεινον οσο και σε μενα δεν με καλυτερευει σαν ανθρωπο τουναντιον... Καποια στιγμη θα σοβαρευτω και θα σταματησω να ξεσπαω στον εαυτο μου και στα αντικειμενα αλλα ειμαι μικρακι ακομα! Smile Εχω μελλον!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
don_kixotis



Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ηλικία : 44
σχέση : χειρονακτική
Registration date : 28/07/2008

για να σε εκδικηθώ.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: για να σε εκδικηθώ..   για να σε εκδικηθώ.. Icon_minitimeΤρι Ιουλ 29, 2008 1:30 pm

λοιπόν εγώ κάποια στιγμή μέσα σε σχέση (πριν πολύ καιρό) ήμουν με κάποια που μας χώρισε το καλοκαίρι. οχι δεν κανονίσαμε να πάμε διακοπές μαζί για πολλούς λόγους. επειδή με αμφισβήτησε στο θέμα αν μπορώ να βρω άλλη στις διακοπές γύρισα με 1 λίστα τηλέφωνα που φυσικά δεν της τα έδειξα ποτέ. φυσικά η σχέση πήγε κατά διαόλου Razz (φανταστείτε να της έδειχνα κ τη λίστα.. Razz )

επίσης κάποια άλλη μετανιώνω που δεν την άφησα στα κρύα του λουτρού κ να σηκωθώ να φύγω όταν ανακάλυψα ότι αντάλλασσε μηνύματα με άλλον.. ευτυχώς πρόλαβα να βγω από τη πόρτα χωρίς να βρω.. στο ύψος.. παρόλα αυτά με είχε πειράξει κ ήταν τόσο άσχημο το συναίσθημα που θα ήθελα να κάνω κάτι για να τη πληρώσω με το ίδιο νόμισμα. Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krepa sokolata

krepa sokolata

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 109
Ηλικία : 41
σχέση : με αντικαταβολή
Registration date : 21/07/2008

για να σε εκδικηθώ.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: για να σε εκδικηθώ..   για να σε εκδικηθώ.. Icon_minitimeΤρι Ιουλ 29, 2008 8:21 pm

vasika de nomizw oti exw ekdikhthei kapoion.....oti me exoun psilokedikhthei isws..alla sta fusiologika plaisia panta.......de mou rxetai kati...... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

για να σε εκδικηθώ.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: για να σε εκδικηθώ..   για να σε εκδικηθώ.. Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 31, 2008 10:15 pm

δεν εχω εκδικηθει ποτε κανεναν!! για μενα η καλυτερη εκδικηση ειναι η απομακρυνση με το κεφαλι ψηλα κατι που κανω παντα!!!
κι ομως φαινεται οτι καποιοι θελησαν να με εκδικηθουν!! και ισως μεχρι ενα βαθμο το καταφεραν!! Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magic girl

magic girl

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 56
Τόπος : βόλοs-λαρισα
σχέση : περίεργη κατάσταση
Registration date : 22/07/2008

για να σε εκδικηθώ.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: για να σε εκδικηθώ..   για να σε εκδικηθώ.. Icon_minitimeΠαρ Αυγ 01, 2008 12:03 pm

kai go kapoia stigmi skeftika na ekdikitho kapoion ,alla den mporesa na to kano ..
kalitera na afineis ton xrono na giatreyei ton pono kai paralila na koitas oxi mono to parelthon ,alla kai to mellon . Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
john

john

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 43
Τόπος : Νέα Ιωνία Βόλου
σχέση : πολυγαμική
τι μουσική ακούτε ? : metal ,rock ,punk
Registration date : 20/07/2008

για να σε εκδικηθώ.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: για να σε εκδικηθώ..   για να σε εκδικηθώ.. Icon_minitimeΠαρ Αυγ 01, 2008 6:30 pm

magic girl έγραψε:
kai go kapoia stigmi skeftika na ekdikitho kapoion ,alla den mporesa na to kano ..
kalitera na afineis ton xrono na giatreyei ton pono kai paralila na koitas oxi mono to parelthon ,alla kai to mellon . Rolling Eyes

ayto ellipe na ton ekdikhtheis kiolas .. (tha to dei ,prosexe..) Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

για να σε εκδικηθώ.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: για να σε εκδικηθώ..   για να σε εκδικηθώ.. Icon_minitimeΠαρ Αυγ 01, 2008 8:00 pm

magic girl έγραψε:
kai go kapoia stigmi skeftika na ekdikitho kapoion ,alla den mporesa na to kano ..
kalitera na afineis ton xrono na giatreyei ton pono kai paralila na koitas oxi mono to parelthon ,alla kai to mellon . Rolling Eyes
ακριβως!! εγω ομως προτιμω να κοιταω το μελλον!! δεν θελω να γυρναω στο παρελθον!! κι αυτο το κανω παντα οταν κι αν με πληγωσουν!! σε οποιοδηποτε ειδος σχεσης!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kaulitsamu

kaulitsamu

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 183
σχέση : πολυγαμική
Registration date : 26/07/2008

για να σε εκδικηθώ.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: για να σε εκδικηθώ..   για να σε εκδικηθώ.. Icon_minitimeΣαβ Αυγ 02, 2008 8:51 pm

η καλυτερη εκδικηση ειναι η αδιαφορια !!
αν σας λεει κατι !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mpesmesa.forumotion.net
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

για να σε εκδικηθώ.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: για να σε εκδικηθώ..   για να σε εκδικηθώ.. Icon_minitimeΣαβ Αυγ 02, 2008 11:43 pm

kaulitsamu έγραψε:
η καλυτερη εκδικηση ειναι η αδιαφορια !!
αν σας λεει κατι !

Χμμ.. τωρα που το λες σαν κατι να μου λεει!
Εχω να δηλωσω οτι ο πρωην μου συνεχιζει να με εκδικειται.. Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

για να σε εκδικηθώ.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: για να σε εκδικηθώ..   για να σε εκδικηθώ.. Icon_minitimeΚυρ Αυγ 03, 2008 12:27 pm

σκεψου ομως το εξης!! για να γινει πρωην καποιοι λογοι θα υπηρξαν!! αρα για καποιους λογους δεν αξιζε να μεινει νυν και εγινε πρωην!
σκεψου λοιπον αυτους τους λογους και εκδικησου στον κι εσυ! με αδιαφορια!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

για να σε εκδικηθώ.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: για να σε εκδικηθώ..   για να σε εκδικηθώ.. Icon_minitimeΚυρ Αυγ 03, 2008 2:29 pm

fraoulitsa έγραψε:
σκεψου ομως το εξης!! για να γινει πρωην καποιοι λογοι θα υπηρξαν!! αρα για καποιους λογους δεν αξιζε να μεινει νυν και εγινε πρωην!
σκεψου λοιπον αυτους τους λογους και εκδικησου στον κι εσυ! με αδιαφορια!! Very Happy

Υποκρινομαι οτι αδιαφορω αλλα δεν ειναι το ιδιο με την "γνησια" αδιαφορια!... ;) Δεν εχει σημασια ομως! Ειναι πρωην! thx fraoulitsa μου! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

για να σε εκδικηθώ.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: για να σε εκδικηθώ..   για να σε εκδικηθώ.. Icon_minitimeΚυρ Αυγ 03, 2008 9:55 pm

το ξερω στην αρχη ειναι δυσκολο!! πρεπει να το παλεψεις ομως!! καποια στιγμη θα περασει και δεν θα χρειαζεται πια να υποκρινεσαι!! Smile Smile Smile
απλα δεν θα σε νοιαζει!! Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krepa sokolata

krepa sokolata

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 109
Ηλικία : 41
σχέση : με αντικαταβολή
Registration date : 21/07/2008

για να σε εκδικηθώ.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: για να σε εκδικηθώ..   για να σε εκδικηθώ.. Icon_minitimeΔευ Αυγ 04, 2008 7:12 pm

pantws pragmatika oso klise kai an akougetai h adiaforia h aksioprepeia kai to grapsimo einai h kaluterh ekdikhsh....ola ta alla apla kako stous eaytous mas kanoun
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

για να σε εκδικηθώ.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: για να σε εκδικηθώ..   για να σε εκδικηθώ.. Icon_minitimeΔευ Αυγ 04, 2008 10:22 pm

συμφωνω με την κρεπα σοκολατα!!
ωχ μου ανοιξες την ωρα για σοκολατα τωρα!! :lol:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aquarious
Administrator
aquarious

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ηλικία : 46
Τόπος : athens kai volos
σχέση : δεν ξερει
Registration date : 21/07/2008

για να σε εκδικηθώ.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: για να σε εκδικηθώ..   για να σε εκδικηθώ.. Icon_minitimeΤρι Αυγ 05, 2008 6:07 pm

geia sou fraoulitsa . apo pou eisai ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krepa sokolata

krepa sokolata

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 109
Ηλικία : 41
σχέση : με αντικαταβολή
Registration date : 21/07/2008

για να σε εκδικηθώ.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: για να σε εκδικηθώ..   για να σε εκδικηθώ.. Icon_minitimeΤρι Αυγ 05, 2008 8:03 pm

fraoulitsa έγραψε:
συμφωνω με την κρεπα σοκολατα!!
ωχ μου ανοιξες την ωρα για σοκολατα τωρα!! :lol:


kai esy gia fraoulitsa..polu fagniariko forum mas proekupse
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

για να σε εκδικηθώ.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: για να σε εκδικηθώ..   για να σε εκδικηθώ.. Icon_minitimeΤρι Αυγ 05, 2008 8:16 pm

πιστευω εχετε καταλαβει ποια ειμαι ετσι; η mysteriousart ειμαι απο το προηγουμενο!! βαρεθηκα ομως το νυκ μου και ειπα να το αλλαξω! το λεω και πιο πανω! σ αυτο ειχα γραφτει ως myst :lol: ειπα να βαλω κατι διαφορετικο και μου ηρθε η fraoulitsa :lol: :lol:
τωρα που το σκεφτομαι παντως κρεπα σοκολατα και απο πανω φραουλιτσες!! μιαμ μιαμ μιαμ!!!σλουυυυυυυυυυυυυυρπππππ!!! :lol: :lol: :lol:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
_NitRo_

_NitRo_

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 12
σχέση : στρίβειν δια του αρραβώνοs
Registration date : 26/07/2008

για να σε εκδικηθώ.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: για να σε εκδικηθώ..   για να σε εκδικηθώ.. Icon_minitimeΠαρ Αυγ 08, 2008 11:08 am

Δεν εχω σκεφτει ποτε να εκδικη8ω καποιον ..γενικοτερα δεν ειναι στη φυση μου..αλλα δεν νομιζω να 8ελησε και κανενας να με εκδικη8ει για κατι..ειμαι ηπιων τονων γενκοτερα στις σχεσεις μου..ακομα και σε αυτες που δεν εληξαν με τον καλυτερο τροπο..καποια στιγμη καταλαβαν γιατι επρεπε να απομακρυν8ω..αλλα και να προσπα8ησαν..σιγουρα δεν τα καταφεραν..
Ενα πραγμα ομως που μου αρεσει να κανω στον αλλον γιατι μου τη δινει να το βλεπω εγω σε καποιον οταν τον χωρισω και επειτα..ειναι να με βλεπει ανανεωμενη κατα πασα εννοια..
αλλο λουκ (καλυτερο..ισως και ιδεα του ιδιου) αλλη δια8εση ..σιγουρα πιο χαρουμενη και νεα ευχαριστα παντα να φτανουν στα αυτια του..
Η ανανεωση αλλωστε στη γυναικα μετα απο χωρισμο ειναι φυσικο επομενο!!όταν ειναι και ακρως αισ8ητη..ακομα καλυτερα!!

Έχει τυχει να αλλαξω π.χ τα μαλλια μου και να χασω κιλα και μετα απο κανα 3μηνο να με δει ο ακατανομαστος και να μου πει..:"...επιτηδες το κανεις"?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vambirela



Αριθμός μηνυμάτων : 5
Registration date : 26/08/2008

για να σε εκδικηθώ.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: για να σε εκδικηθώ..   για να σε εκδικηθώ.. Icon_minitimeΤρι Αυγ 26, 2008 3:09 pm

δεν ειμαι εκδικητικο ον αλλα καποιες φορες σκεφτομαι οτι θα θελα να μπορουσα να γινω. το Μ.Μ.πρωην ηθελα να εκδικηθω αλλα τελικα η αδιαφορια του στοιχισε περισσοτερο. κι εξαλλου αν εκανα κατι κακο θα στενοχωρουσα την υπολοιπη οικογενεια του που με λατρευαν και με ειχαν σα παιδι τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krepa sokolata

krepa sokolata

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 109
Ηλικία : 41
σχέση : με αντικαταβολή
Registration date : 21/07/2008

για να σε εκδικηθώ.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: για να σε εκδικηθώ..   για να σε εκδικηθώ.. Icon_minitimeΤετ Αυγ 27, 2008 7:32 pm

symfwnw me nitro..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

για να σε εκδικηθώ.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: για να σε εκδικηθώ..   για να σε εκδικηθώ.. Icon_minitimeΔευ Νοε 24, 2008 7:01 pm

EGO EIXA POLLES EYKERIES NA EKDIKHTHO ENA SYGKERIMENO PROIN MOY POY THA TO AXIZE ALLA DEN TO KANA TO MONO POY XA KANEI EINE POY OTAN TON XORISA ALLAXA NOYMERO..MALLON TON EYATO MOY EKDIKOYME ME OLA AYTA POY ANEXTHKA APO KAPOION TOY EPETREPSA NA MEKDHKHTHEI ME KATHE TROPO ta xapia mou MALAKIA MOY!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

για να σε εκδικηθώ.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: για να σε εκδικηθώ..   για να σε εκδικηθώ.. Icon_minitimeΔευ Νοε 24, 2008 7:02 pm

VEVEA EIME KATA THS EKDIKISIS MPOREI NA NEYRIAZO NA BRIZO ALLA DE PEIRAZO KANENA..H KLAYTERH EKDIKHSH THA NE H .......DIKH TOY!!!!!!!!!!! θα στο βγαλω το μαλλ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

για να σε εκδικηθώ.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: για να σε εκδικηθώ..   για να σε εκδικηθώ.. Icon_minitimeΔευ Νοε 24, 2008 7:03 pm

NOMIKA H KALYTERH EKDIKISH για να σε εκδικηθώ.. 106911 GIA TON SYGKERIMENO!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

για να σε εκδικηθώ..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
music-various themes  :: ΣΧΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ-