music-various themes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

music-various themes

forum-site ποικιληs υληs
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑΡΧΙΚΗΑΡΧΙΚΗ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση    

http://www.herb-eshop.net
Μοιραστείτε | 
 

 ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mpempa1984

mpempa1984

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ηλικία : 39
Τόπος : kriti
σχέση : ναι
Registration date : 21/07/2008

ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ....   ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ.... Icon_minitimeΤρι Δεκ 30, 2008 8:23 pm

ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ ΦΕΤΟΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ......(ΓΡΑΨΤΕ ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ Η ΤΙ ΕΥΧΕΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΧΡΟΝΟ) ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ.... 815398
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
efaki

efaki

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 159
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
Registration date : 03/12/2008

ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ....   ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ.... Icon_minitimeΤετ Δεκ 31, 2008 7:57 am

θέλω να μου φέρειs όλη τη barbie doll collection !
ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ.... 815398
xe,xe.. να φέρει ειρήνη στη πολύπαθη παλαιστίνη το 2009 .
ειρήνη γενικά . και μια αισιοδοξία για το δυστηχή συνάνθρωπο .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntezy

ntezy

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 162
σχέση : περίεργη κατάσταση
Registration date : 26/11/2008

ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ....   ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ.... Icon_minitimeΤετ Δεκ 31, 2008 12:22 pm

να φερει μια λαμψη χαραs στα ματια των δυστυχισμενων παιδιων αυτου του κοσμου . ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ.... 815398
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mary

mary

Αριθμός μηνυμάτων : 158
σχέση : δεν ξέρω
τι μουσική ακούτε ? : entexni elliniki
Registration date : 03/09/2008

ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ....   ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ.... Icon_minitimeΤετ Δεκ 31, 2008 4:49 pm

ntezy έγραψε:
να φερει μια λαμψη χαραs στα ματια των δυστυχισμενων παιδιων αυτου του κοσμου . ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ.... 815398

ayto einai .... ti na leme twra... mia xara na ferei se ola ta paidia tou kosmou . kai kyriws sta orfana, ta dystyxysmena.... giati ta alla twn plousiwn den exoun anagkh apo dwra .. ta exoun olo ton xrono .. eirhnh na yparxei to 2009 . oxi tragvdies kai dystyxymata .

apoleia mnimis apoleia mnimis Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kaulitsamu

kaulitsamu

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 183
σχέση : πολυγαμική
Registration date : 26/07/2008

ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ....   ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ.... Icon_minitimeΤετ Δεκ 31, 2008 5:02 pm

Να δωση φωτιση σε ολα τα λαμογια παγκοσμιως μπας και δουνε την κοινωνια και τον κοσμο με αλλο ματι και αισθηματα
για να μπορεσουν να ισχυσουν ολες οι παραπανω ευχες !!!!!!!!

Ανοιξτε τα ματια σας και της καρδιες σας βρε ΑΠΑΝΘΡΩΠΑ ΟΝΤΑ ..............ολης της γης !!!!!!δεν σας ανηκη τιποτα
παρα μοναχα δυο μετρα γης .....!!!!!!!!! οπως και σε μας τους κοινους θνητους !!!!!!!!! ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ.... 815398


καλη χρονια σας φιλαρακια μου υγεια και ευτυχια σε ολο τον κοσμο !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mpesmesa.forumotion.net
john

john

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 43
Τόπος : Νέα Ιωνία Βόλου
σχέση : πολυγαμική
τι μουσική ακούτε ? : metal ,rock ,punk
Registration date : 20/07/2008

ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ....   ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ.... Icon_minitimeΚυρ Ιαν 04, 2009 3:49 pm

τι να δωσει ρε παιδια.. δεν βλεπετε τι γινεται στη παλαιστινη ?
αθωα θυματα ελεοs των βομβαρδισμων . τι να λεμε τωρα .
οταν συνανθρωποι μαs σε οποιαδηποτε γωνια του πλανητη υποφερουν και ειναι μεσα στη δυστυχια δεν μπορουμε να νοιωθουμε καλα. απορω πωs νοιωθουν καλα οι ηγετεs αυτου του κοσμου . τελικα ακομη και οι γιορτεs ειναι ταξικεs . οπωs και τα παντα . τεs παντ . χρονια πολλα με υγεια και οτι επιθυμειτε .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kaulitsamu

kaulitsamu

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 183
σχέση : πολυγαμική
Registration date : 26/07/2008

ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ....   ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ.... Icon_minitimeΤετ Ιαν 07, 2009 4:33 pm

john έγραψε:
τι να δωσει ρε παιδια.. δεν βλεπετε τι γινεται στη παλαιστινη ?
αθωα θυματα ελεοs των βομβαρδισμων . τι να λεμε τωρα .
οταν συνανθρωποι μαs σε οποιαδηποτε γωνια του πλανητη υποφερουν και ειναι μεσα στη δυστυχια δεν μπορουμε να νοιωθουμε καλα. απορω πωs νοιωθουν καλα οι ηγετεs αυτου του κοσμου . τελικα ακομη και οι γιορτεs ειναι ταξικεs . οπωs και τα παντα . τεs παντ . χρονια πολλα με υγεια και οτι επιθυμειτε .



Χρονια σου πολλα κατ αρχην

Αγαπητε τζον ...τα ζωα εχουν περισσοτερα αισθηματα απο αυτους τους ......Ηγετες της ειρηνης του κοσμου !!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mpesmesa.forumotion.net
 

ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ ΜΟΥ ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗ....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
music-various themes  :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ-