music-various themes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

music-various themes

forum-site ποικιληs υληs
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑΡΧΙΚΗΑΡΧΙΚΗ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση    

http://www.herb-eshop.net
Μοιραστείτε | 
 

 γιατι ρε ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
camel

camel

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 113
σχέση : περίεργη κατάσταση
τι μουσική ακούτε ? : pop,trance,dance
Registration date : 15/10/2008

γιατι ρε ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: γιατι ρε ?   γιατι ρε ? Icon_minitimeΔευ Φεβ 16, 2009 7:20 am

'' κλειστό φόρουμ '' ? γιατί ρε vodka ? δεν με αρέσει που έκλεισεs το φόρουμ . τα φόρουμs πρέπει να ναι ανοιχτά να βλέπουν τα θέματα όλοι . change it . Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mantarini

mantarini

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 34
σχέση : ισωs
Registration date : 02/10/2008

γιατι ρε ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γιατι ρε ?   γιατι ρε ? Icon_minitimeΔευ Φεβ 16, 2009 7:23 am

camel έγραψε:
'' κλειστό φόρουμ '' ? γιατί ρε vodka ? δεν με αρέσει που έκλεισεs το φόρουμ . τα φόρουμs πρέπει να ναι ανοιχτά να βλέπουν τα θέματα όλοι . change it . Twisted Evil

+1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sound of silence

sound of silence

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 49
σχέση : εναν γκόμενο και μια γκόμενα
τι μουσική ακούτε ? : rock
Registration date : 13/10/2008

γιατι ρε ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γιατι ρε ?   γιατι ρε ? Icon_minitimeΤετ Φεβ 18, 2009 8:00 am

entaksei kai emena den mou aresei pou einai kleisto to foroum .
alla einai kai dikaiwma tou na kathorizei ton tropo leitoyrgias tou forum o
admin . γιατι ρε ? 589950
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gi1
Administrator
Administrator


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 267
Registration date : 20/07/2008

γιατι ρε ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γιατι ρε ?   γιατι ρε ? Icon_minitimeΤετ Φεβ 18, 2009 9:27 am

camel έγραψε:
'' κλειστό φόρουμ '' ? γιατί ρε vodka ? δεν με αρέσει που έκλεισεs το φόρουμ . τα φόρουμs πρέπει να ναι ανοιχτά να βλέπουν τα θέματα όλοι . change it . Twisted Evil

γιατί η γάτα έχει ένα αυτί ... brrrrrr

γιατί μου την σπάει να υπάρχουν τόσα μέλη και να μην γράφουν στο φόρουμ . και ερωτώ .. γιατί έκαναν εγγραφή ? ? ? για να '' τιμήσουν '' εμένα ? ευχαριστώ ,αλλά δεν μου χρειάζεται . εντάξει ξέρω πωs πολλά από τα μέλη του φόρουμ ,γραφουν και σε άλλα φόρουμs ,από τα οποία δεν μπορούν να ξεκολλήσουν ( η εξάρτηση , η μετριότητα και οι κλίκεs ειναι πιο σημαντικά φαίνεται ) . αυτά προs το παρόν .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.herb-eshop.com
 

γιατι ρε ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

-
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
music-various themes  :: FORUM IMAGE-