music-various themes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

music-various themes

forum-site ποικιληs υληs
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑΡΧΙΚΗΑΡΧΙΚΗ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση    

http://www.herb-eshop.net
Μοιραστείτε | 
 

 Σταρλετ καπουτ;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

Σταρλετ καπουτ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σταρλετ καπουτ;   Σταρλετ καπουτ; Icon_minitimeΠαρ Αυγ 01, 2008 3:43 pm

Ωραιαααααααα και η γκαντεμια συνεχιζεται!!!
μολις σημερα με αφησε το αυτοκινητο!! να αρχισω να χτυπαω το κεφαλι μου στον τοιχο η οχι; Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anne

anne

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 113
Τόπος : larisa-volos ( met epistrofis .. )
σχέση : εναν γκόμενο και μια γκόμενα
τι μουσική ακούτε ? : rock /punk/metal
Registration date : 22/07/2008

Σταρλετ καπουτ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σταρλετ καπουτ;   Σταρλετ καπουτ; Icon_minitimeΠαρ Αυγ 01, 2008 6:16 pm

myst έγραψε:
Ωραιαααααααα και η γκαντεμια συνεχιζεται!!!
μολις σημερα με αφησε το αυτοκινητο!! να αρχισω να χτυπαω το κεφαλι μου στον τοιχο η οχι; Twisted Evil

OXI vre den to xtipas (genika gia tipota den axizei na to xtypame :study:. apla to pas sto sinergeio gia elegxo . an se afise ,kaleis tin elpa.
cool !! : ;) ola epidiorthonontai
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

Σταρλετ καπουτ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σταρλετ καπουτ;   Σταρλετ καπουτ; Icon_minitimeΣαβ Αυγ 02, 2008 11:11 am

δυστυχως οταν καναμε την ασφαλεια ο καλος μου πατερουλης που με επρηξε για να με πεισει να με βαλει στην ασφαλιστικη που ηθελε εβαλε οδικη μονο για μετα απο ατυχημα και αυτη τη στιγμη δεν μπορω να καλεσω οδικη να μεταφερει το αμαξι!!! Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

Σταρλετ καπουτ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σταρλετ καπουτ;   Σταρλετ καπουτ; Icon_minitimeΔευ Αυγ 04, 2008 5:49 pm

starlet νο καπουτ τελικα!! η ζημια που ειχε ηταν η μικροτερη δυνατη σε αξια που μπορουσε να εχει!! το σταρλετακι μου δεν παραδιδει ετσι ευκολα!!
κι εδω λεω μεσα μου οτι δεν μπορει τελικα ο Θεος μ αγαπαει!! αν σκεφτω απο τη μια το γεγονος οτι δεν εμεινα εν κινησει αλλα διαπιστωσα οτι υπηρχε προβλημα οταν πηγα να το παρω απο το σημειο που το ειχα παρκαρισμενο και
τελικα τι ζημια ειχε παθει κι η οποια ηταν καψιμο της ασφαλειας που τροφοδοτει με ρευμα!! Shocked Shocked ε ναι πλεον το λεω ο Θεος μ αγαπαει!! :lol: :lol:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Σταρλετ καπουτ;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
music-various themes  :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ-