music-various themes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

music-various themes

forum-site ποικιληs υληs
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑΡΧΙΚΗΑΡΧΙΚΗ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση    

http://www.herb-eshop.net
Μοιραστείτε | 
 

 Ειστε λατρεις των γλυκων;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

Ειστε λατρεις των γλυκων; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ειστε λατρεις των γλυκων;   Ειστε λατρεις των γλυκων; Icon_minitimeΤρι Αυγ 05, 2008 8:24 pm

Χιχιχιχιιχιχιχιχχι με αφορμη την κρεπα σοκολατα ειπα να σας βαλω λιγο σε πειρασμο!! για πειτε λοιπον; σας αρεσουν τα γλυκα; αν ναι σε ποια εχετε ιδιαιτερη αδυναμια; :lol: :lol:
ναι ναι ξερω κανω ζημιες!! τις λατρευω ειναι η αληθεια!!!
γιαααααααααα ομολογηστε λοιποοοοοοον!!! :lol: :lol: :lol: Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magic girl

magic girl

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 56
Τόπος : βόλοs-λαρισα
σχέση : περίεργη κατάσταση
Registration date : 22/07/2008

Ειστε λατρεις των γλυκων; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειστε λατρεις των γλυκων;   Ειστε λατρεις των γλυκων; Icon_minitimeΤρι Αυγ 05, 2008 8:29 pm

naiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! profiterol kai pastoules diafores .. I love you
kai apo pagota moka my favorite . paxainoyn omos h alitheia na legetai Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

Ειστε λατρεις των γλυκων; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειστε λατρεις των γλυκων;   Ειστε λατρεις των γλυκων; Icon_minitimeΤρι Αυγ 05, 2008 8:37 pm

χιχιχιχιχι κι εγω ειμαι πολυ γλυκατζου!! πολυ ομως!!
κατα βαση λατρευω τη σοκολατα!! τρελαινομαι!!
οτι εχει σχεση με σοκολατα με τρελαινει!!! κρεπουλαααααα :tongue:
επισης το καρυδατο γλυκο απο γλυκα του κουταλιου και τα πιο πολλα απο γλυκα ταψιου!!αγαπημενα μου γλυκα ο κορμος το προφιτερολ οταν εχει καπως πικρη σοκολατα και τα τρουφακια!!
τελος ιδιαιτερη αδυναμια στο παγωτο σοκολατα και τωρα που το σκεφτομαι χμμμμμ λεω να περασω αυριο απο δωδωνη και να παρω κανα κιλο παγωτακι να εχω να σαβουρωνω!! :lol: :lol:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpempa1984

mpempa1984

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ηλικία : 39
Τόπος : kriti
σχέση : ναι
Registration date : 21/07/2008

Ειστε λατρεις των γλυκων; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειστε λατρεις των γλυκων;   Ειστε λατρεις των γλυκων; Icon_minitimeΤρι Αυγ 05, 2008 8:45 pm

trelainomai gia sokolata...prin ligo efaga loukoumadakia me liwmeni sokolata.......itan teleia.......den mporw na zisw xwris glika...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

Ειστε λατρεις των γλυκων; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειστε λατρεις των γλυκων;   Ειστε λατρεις των γλυκων; Icon_minitimeΤετ Αυγ 06, 2008 8:55 pm

fraoulitsa έγραψε:
Χιχιχιχιιχιχιχιχχι με αφορμη την κρεπα σοκολατα ειπα να σας βαλω λιγο σε πειρασμο!! για πειτε λοιπον; σας αρεσουν τα γλυκα; αν ναι σε ποια εχετε ιδιαιτερη αδυναμια; :lol: :lol:
ναι ναι ξερω κανω ζημιες!! τις λατρευω ειναι η αληθεια!!!
γιαααααααααα ομολογηστε λοιποοοοοοον!!! :lol: :lol: :lol: Razz Razz

Αχ! δν ξερεις τι μου κανεις! Λοιπον δεν μ'αρεσει τοσο η σοκολατα οσο τα σιροπιαστα! Τριγωνα πανοραματος, κορνέ, γαλακτομπουρεκο.... μιαμ μιαμ! Χειμωνα καλοκαιρι παγωτο! Γρανιτα λεμονι και λεμον πάι! τσιζ κεικ, γαλακτοπιτα, γιαουρτι με γλυκο βυσσινο στην πιο light εκδοχη για επιδορπιο! Τιραμισου και μπακλαβαδακια, τουλουμπες και καταιφι! Αχ! εκμεκ καταιφι ολ δε μανι! Ειμαι γλυκατζου τι να κανω?! :pig: οινκ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

Ειστε λατρεις των γλυκων; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειστε λατρεις των γλυκων;   Ειστε λατρεις των γλυκων; Icon_minitimeΤετ Αυγ 06, 2008 9:11 pm

αστο χειροτερη απο μενα δεν εισαι!!! αυτο ειναι το μονο σιγουρο!! Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

Ειστε λατρεις των γλυκων; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειστε λατρεις των γλυκων;   Ειστε λατρεις των γλυκων; Icon_minitimeΤετ Αυγ 06, 2008 9:27 pm

fraoulitsa έγραψε:
αστο χειροτερη απο μενα δεν εισαι!!! αυτο ειναι το μονο σιγουρο!! Embarassed
Οι καμπυλες μου και το ζαχαροπλαστειο της γειτονιας μου μπορουν να σε πεισουν για το αντιθετο αλλα επειδη εχω και μια εικονα να διαφυλαξω, θα κανω οτι συμφωνω! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

Ειστε λατρεις των γλυκων; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειστε λατρεις των γλυκων;   Ειστε λατρεις των γλυκων; Icon_minitimeΤετ Αυγ 06, 2008 9:29 pm

οι καμπυλες κολακευουν μια γυναικα!! να το θυμασαι αυτο
οι αντρες δεν θελουν πετσι και κοκαλο!! θελουν να μπορουν να πιανουν και λιγο κρεατακι!! ;)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

Ειστε λατρεις των γλυκων; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειστε λατρεις των γλυκων;   Ειστε λατρεις των γλυκων; Icon_minitimeΤετ Αυγ 06, 2008 9:36 pm

fraoulitsa έγραψε:
οι καμπυλες κολακευουν μια γυναικα!! να το θυμασαι αυτο
οι αντρες δεν θελουν πετσι και κοκαλο!! θελουν να μπορουν να πιανουν και λιγο κρεατακι!! ;)
Καλα δεν σκαω για το τι θελουν αλλα για τα ρουχα που θελω να παρω (ναι, ειμαι θυμα της καταναλωτικης μανιας!) Εισαι μια γλυκα ομως! (παροτι σιχαινομαι τις φραουλες!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

Ειστε λατρεις των γλυκων; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειστε λατρεις των γλυκων;   Ειστε λατρεις των γλυκων; Icon_minitimeΤετ Αυγ 06, 2008 9:40 pm

lilly έγραψε:
fraoulitsa έγραψε:
οι καμπυλες κολακευουν μια γυναικα!! να το θυμασαι αυτο
οι αντρες δεν θελουν πετσι και κοκαλο!! θελουν να μπορουν να πιανουν και λιγο κρεατακι!! ;)
Καλα δεν σκαω για το τι θελουν αλλα για τα ρουχα που θελω να παρω (ναι, ειμαι θυμα της καταναλωτικης μανιας!) Εισαι μια γλυκα ομως! (παροτι σιχαινομαι τις φραουλες!)

I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krepa sokolata

krepa sokolata

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 109
Ηλικία : 41
σχέση : με αντικαταβολή
Registration date : 21/07/2008

Ειστε λατρεις των γλυκων; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειστε λατρεις των γλυκων;   Ειστε λατρεις των γλυκων; Icon_minitimeΠεμ Αυγ 07, 2008 7:01 pm

lepon lepon...as milhsw kai egw...paroti eimai krepa sokolata exw na dhlwsw pws den trelainomai gia gluka........dhladh an tyxei kai faw meta tha thelw almyro...den mporw na kleisw me tipota me gluko ligwnomai...sixainomai tourtes pastes kai o.ti exei pantespani(mikrh anagouliaza)sixainomai santigh korne kai sou ....trelainomai gia krepa me merenda(genika gia merenda gia na eimai safhs)maresoun kapoia siropiasta me fistiki(oxi karydi)kai ta gluka tou koutaliou........... cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anne

anne

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 113
Τόπος : larisa-volos ( met epistrofis .. )
σχέση : εναν γκόμενο και μια γκόμενα
τι μουσική ακούτε ? : rock /punk/metal
Registration date : 22/07/2008

Ειστε λατρεις των γλυκων; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειστε λατρεις των γλυκων;   Ειστε λατρεις των γλυκων; Icon_minitimeΠαρ Αυγ 08, 2008 8:54 am

pagotaki parfe kai moka . krepes me sokolata kai mpanana . karydopita . cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
_NitRo_

_NitRo_

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 12
σχέση : στρίβειν δια του αρραβώνοs
Registration date : 26/07/2008

Ειστε λατρεις των γλυκων; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειστε λατρεις των γλυκων;   Ειστε λατρεις των γλυκων; Icon_minitimeΠαρ Αυγ 08, 2008 10:51 am

παλιοτερα ζουσα μονο με γλυκα..τωρα σπανια 8α φαω γλυκο..πρεπει να είναι πολυ ουαου για να μπω στον πειρασμο!!Κυρίως ειμαι του φρούτου..τουρτες ας πουμε και παστες..τις σιχαίνομαι..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stellini

stellini

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ασχολίες : kafes kai ama laxei kamia sxoli!
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ligo apo ola,ektos apo ta poli varia(metal klp)
Registration date : 10/09/2008

Ειστε λατρεις των γλυκων; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειστε λατρεις των γλυκων;   Ειστε λατρεις των γλυκων; Icon_minitimeΤετ Σεπ 10, 2008 11:31 pm

apisteuta...adunamia se kp????se ola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
koimamai kai ksupnaw skeftomeni ta gluka!!ax....ena profiterol twra to tsakiza aneta!polu aneta omws!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
braziliana!!



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ ρεεεεεεε
Registration date : 11/09/2008

Ειστε λατρεις των γλυκων; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειστε λατρεις των γλυκων;   Ειστε λατρεις των γλυκων; Icon_minitimeΠεμ Σεπ 11, 2008 12:20 pm

ενα εχω να σας πω....σοκολατοπιτα απ την πασαρελα!!!ΘΕΛΩ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ aoya
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
don_kixotis



Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ηλικία : 44
σχέση : χειρονακτική
Registration date : 28/07/2008

Ειστε λατρεις των γλυκων; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειστε λατρεις των γλυκων;   Ειστε λατρεις των γλυκων; Icon_minitimeΠεμ Σεπ 11, 2008 4:50 pm

απο γλυκα τρελαινομαι για παγωτο μηχανης. εφαγα κ 3 μη σας πω ολο το καλοκαιρι.
γενικα δεν ειμαι λατρης του φαγητου το οποιο θεωρω πιο πολυ αναγκη παρα απολαυση (νταξει οχι ολες τις στιγμες φυσικα) κ αν μπορουσα να μη τρωω καθολου κ να παιρνω οτι χρειαζομαι απο θρεπτικα συστατικα σε χαπι θα το εκανα. ξερετε ποσο χρονο θα κερδιζαμε απο τη μερα μας?
υγ: ελπιζω το big bang να συμβαλλει προς αυτο το σκοπο. lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

Ειστε λατρεις των γλυκων; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειστε λατρεις των γλυκων;   Ειστε λατρεις των γλυκων; Icon_minitimeΠεμ Σεπ 11, 2008 8:25 pm

ααααααααα δον χανεις!! ορισμενα φαγητα οπως παστιτσιο πχ θελουν το χρονο τους!! να απολαμβανεις την καθε μπουκια!!! γιαμ!!!
για τα γλυκα τωρα τρελαινομαι για πικρη σοκολατα οτιδηποτε ειναι με πικρη σοκολατα!!! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magic girl

magic girl

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 56
Τόπος : βόλοs-λαρισα
σχέση : περίεργη κατάσταση
Registration date : 22/07/2008

Ειστε λατρεις των γλυκων; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειστε λατρεις των γλυκων;   Ειστε λατρεις των γλυκων; Icon_minitimeΚυρ Σεπ 14, 2008 6:13 pm

kai ego eimai latris ton glikon .. ton glikon agorion me baby face .. den leme onomata .. lol! : send angel
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kathrine



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 60
Registration date : 28/08/2008

Ειστε λατρεις των γλυκων; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειστε λατρεις των γλυκων;   Ειστε λατρεις των γλυκων; Icon_minitimeΔευ Σεπ 15, 2008 2:23 pm

magic girl έγραψε:
kai ego eimai latris ton glikon .. ton glikon agorion me baby face .. den leme onomata .. lol! : send angel

to exoyme katalavei edo kai kairo .. kazoura
admin power take five brrrrrr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

Ειστε λατρεις των γλυκων; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειστε λατρεις των γλυκων;   Ειστε λατρεις των γλυκων; Icon_minitimeΔευ Σεπ 15, 2008 6:07 pm

να χα μια κρεπα σοκολατα τωρα!!
χμμμμμ τι αλλο; α ναι και κορμο!! φτιαγμενο απο μενα ομως!!! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ειστε λατρεις των γλυκων;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
music-various themes  :: ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΕΥΑΤΟΣ ΜΟΥ-