music-various themes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

music-various themes

forum-site ποικιληs υληs
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑΡΧΙΚΗΑΡΧΙΚΗ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση    

http://www.herb-eshop.net
Μοιραστείτε | 
 

 παραξενιες!(ναι κλεμμενο ειναι!)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

παραξενιες!(ναι κλεμμενο ειναι!) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παραξενιες!(ναι κλεμμενο ειναι!)   παραξενιες!(ναι κλεμμενο ειναι!) Icon_minitimeΤετ Αυγ 06, 2008 9:12 pm

Ελεγα και στο cosmopolitan οτι ειμαι παραξενη κ θελω να μου πειτε κ τις δικες σας παραξενιες να μην νιωθω μονη μου! Να σας προιδεασω λιγο! Η αδερφη μου με λεει Mr Monk! απ'τν ομονυμη σειρα! λοιπον κανω το απαραιτητο copy paste να διαβασετε μονοι σας! Very Happy
1.Δεν με ξυπνας- θα σηκωθω μονη μου! 2.Δεν μου μιλας αν δεν πλυνω δοντια και προσωπο μετα θα σου πω καλημερα και σου επιτρεπω να απαντησεις. 3.Μετα το καλημερα δεν μου λες για το τι δεν εκανα καλα ή το τι πρεπει να κανω αυτα ειναι αφου φτιαξω τον καφε μου. 4.Θελω να βρισκω την κουζινα μου καθαρη γι'αυτο σπανια επιτρεπω σε αλλους να ασχοληθουν ενω ειμαι εκει ειδικα την αδερφη μου ειναι τοσο ατσαλη κ αρτσουμπαλη(συγγνωμη αλλα είσαι!)... 5. Πιστευω οτι κανεις δεν μπορει να κανει κατι καλυτερα απο μενα στο σπιτι μου οποτε οταν πχ αξιωνεται η αδερφη μου να μαζεψει ακολουθω και διορθωνω (συνηθως δν με καταλαβαινει) 6. εννοειται πως δεν θελω υποδειξεις ειμαι ΤΕΛΕΙΑ! 7. τα παντα εχουν τοποθετηθει ετσι ωστε να μου αρεσουν κ να τα βρισκω (ασχετα που μενουν κι αλλοι στο σπιτι) δεν τα μετακινεις! 8. Δεν μπαινεις αυθαιρετα στο δωματιο μου 9. Το οτι χτυπησες δεν σημαινει οτι παιρνας 10. Το χαος στο γραφειο μου ειναι αποτελεσμα δημιουργικοτητας δν το σχολιαζεις δν το τακτοποιεις. 11. Οταν η πορτα μου κλεινει δεν υπαρχω μην μου μιλατε απ'εξω, μην με φωναζετε να βγω και ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΝΟΙΓΕΤΕ! 12. Μ'αρεσει το λιγο φως, δν θελω να μου ανοιγουν τα παραθυρα με πιανει ανασφαλεια 13. δεν δοκιμαζεις απ'το πιατο μου εκτος κι αν στο πω εγω 14. δεν τρως απ'το πιρουνι μου, δεν πινεις απ'το ποτηρι μου 15. δεν αγγιζεις το φαγητο μου 16. Οταν τρωμε δεν μιλαμε, δεν εχω καμια διαθεση να δω την τροφη ενω την αλεθεις στο στομα σου trust me, 17. Οταν μιλας και φτυνεις κρατα την αποσταση που θα δημιουργησω μεταξυ μας, μην ερχεσαι ουτε βημμα πιο κοντα θα συνεχισω να πηγαινω πισω ακομα κι αν υπαρχει γκρεμος, 18. Οταν λεω ναι ειναι ναι οταν λεω οχι ειναι οχι 19. Αν θελω να κανω κατι θα το κανω δεν χρειαζεται να μου το πανε μεσω Λαρισσης 20. Δεν λεω τι με ενοχλει αλλα ειναι απλη λογικη γιατι κανεις δεν το καταλαβαινει μεχρι να γινω κακια? 21. Μου μιλας ηρεμα οι φωνες με εκνευριζουν 22. Δεν δινεις στομφο τσιριζοντας μια λεξη απλα με ξεκουφαινεις! 23. Δεν ανοιγεις την ντουλαπα μου 24. Δεν διαβαζεις τις σημειωσεις μου 25. Ρωτας πριν παρεις το οτιδηποτε 26. Το κινητο μου δεν χρειαζεται να ρωτησεις πριν το παρεις, ετσι κι αλλιως ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΓΓΙΞΕΙΣ 27. Δεν θα κατσεις πανω απ'το κεφαλι μου να διαβασεις το μνμ μου μαζι μου 28. Μην βαλεις στο τραπεζι πουθενα ελιες γιατι ενω εσυ θα τρως εγω θα βρισκομαι αγκαλια με την λεκανη κι αυτο που θα ακους θα κοψει κ την δικη σου ορεξη. 29. Μπορεις να πιεις τον καφε σου και να φας την σουπα σου αρκει να μην ρουφας σαν την κυρα-Κατινα που εχασε την μασελα της. 30. Αν σου δωσω το βιβλιο μου δεν θα τσακισεις σελιδα δεν θα το χωρισεις στην μεση δεν θα χρησιμοποιησεις τα πλαινα για σελιδοδεικτη εχω ηδη βαλει εναν απο χαρτονι για καποιο λογο, μαντεψε ποιον! 31. Αν μπω στο μπανιο μην χτυπας ενημερωσα οτι θα αργησω εχω να ξυρισω ποδια, να βαλω μασκα μαλλιων, να βγαλω τα φρυδια μου κι ενα σωρο αλλα 32. Αν μου μιλησεις αποτομα και καταφερεις να με θιξεις θα κλαψω 33. Αν μου χτυπησεις κτ που εχω κανει λαθος κ το εχω αναγωρισει θα κλαψω 34. Αν μου πεις συγκινητικες ιστοριες θα κλαψω 35. Αν ειμαι αδιαθετη θα κλαψω γιατι ποναω κι οχι επειδη ειμαι τρελη! 36. Οταν ειμαι αδιαθετη και οι ορμονες μου κανουν παρτυ μην μου μιλας 37. Οταν ειμαι αδιαθετη δεν θελω αγκαλιες την ησυχια μου θελω! 38. Δεν μ'αρεσει να μου λενε ποσο περιεργη ειμαι, το ξερω :alien:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

παραξενιες!(ναι κλεμμενο ειναι!) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παραξενιες!(ναι κλεμμενο ειναι!)   παραξενιες!(ναι κλεμμενο ειναι!) Icon_minitimeΤετ Αυγ 06, 2008 9:45 pm

δεν εχω και πολλα!
σ αυτο με το μπανιο συμφωνω!
γενικα ομως ειμαι πολυ καλοβολη! μη μου πατησεις ομως τον καλο! εκει θα με δεις οπως ποτε δεν με εχεις ξαναδει και πιστεψε με δεν θα σου αρεσει καθολου!!
να εξηγουμαι!! οταν ξερω οτι εχω δικιο και εχω δικιο οντως και μου λεει ο αλλος οτι δεν εχω δικιο μου παταει το καλο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
_NitRo_

_NitRo_

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 12
σχέση : στρίβειν δια του αρραβώνοs
Registration date : 26/07/2008

παραξενιες!(ναι κλεμμενο ειναι!) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παραξενιες!(ναι κλεμμενο ειναι!)   παραξενιες!(ναι κλεμμενο ειναι!) Icon_minitimeΠαρ Αυγ 08, 2008 1:05 pm

ολα αυτα αγαπητη (εκτος απο τις ελιες)...+

- Μη μου δωσεις να πιω απο ποτηρι που δεν ειναι γυαλισμενο, κα8ως και μαχαιροπήρουνο και πιατο..γενικως μάλλον ότι μπαινει στο στόμα μου.. Rolling Eyes ;) Very Happy πρωτα πλένεται..
-Μη με αγριοκοιτάς και μη με ειρωνεύεσαι και μη μου κανεις παρατήρηση ΚΥΡΙΩΣ μπροστά σε τρίτους
-Μη κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις αυτό που σου λεω ενώ ξερω ότι το έχεις καταλάβει πριν το πω..
-Μην κάνεις μορφασμούς όταν σου μιλάω και μην είσαι απολυτος όταν λέω την αποψή μου..απλα έχουμε διαφορετικές αποψεις..δεν αλλαζω
-Μην παίρνεις τα ρούχα μου και τα παπουτσια μου τα φορας και τα χαλάς και μου λες "Ετσι ήταν ρε"
-Μην βαριανασαίνεις
-Μην αφήνεις γεματη τη μυτη σου και αναγκάζομαι να ακουω αυτο το σφήριγμα οταν ανασαίνεις λες και εχω βάλει βραστήρα
-Μην μασας πατατακια, ποπ κορν, αγοουρι ή στραγαλια και φρυγανιες ..διπλα στο αυτι μου..και κυρίως όταν ειμαι στγκεντρωμενη και απασχολημενη με κατι ή απλα μιλαμε..βλεπω ταινια κλπ.
-Καλα ..ας μην αναφερ8ω λεπτομερως στην τσιχλα!!!! affraid
-Όταν μπαίνω στο τρένο και βρίσκω μια κενη 8εση ..ε καντε λίγο τα ποδια σας να περάσω..αλλιως δεν το χω σε τιποτα να σε παρω και σε σβαρνα και τα συμπραγκαλα σου ..μη σου πω 8α σου πατησω και το ποδι..
-Μην κοιτας απο την εφημεριδα/περιοδικο μου εσυ που κα8εσαι διπλα μου..8α σε κοιταξω οπως.. οπως αυτη στον εξορκισμο με το περιστροφικο κεφαλι ..και δεν το 8ες..
-Μη φταρνίζεσαι και μη βήχεις πανω μου..
-Μη με διακόπτεις την ώρα που μιλάω.
-Αμα τελειώσει το χαρτί στην τουαλέτα ..άλλαξέ το το ρημάδι..
-Βάλε νερο στο ποτήρι σου όταν το αφήνεις στον νεροχύτη ..εφοσον 8α σου πεσει ο κώλος να το πλύνεις..
-Μη φτυνεις στο δρόμο..
-Παρε μια χαρτοπετσέτα ρε παιδάκι μου οταν τρως ..δηλαδη πρεπει να μαι απο πίσω?
-Μην τρως πανω απο το λαπτοπ μου και μην το ακουμπας με λιγδιασμένα χερια..βασικα ΜΗΝ ακουμπας το λαπτοπ κα8όλου...φύγε απο δωωωωωω
-Μην κοπανάς την πορτα του αυτοκινητου και του πορτ παγκαζ
-Μην κοπανας τα ποδια σου όταν περπατάς..
-Αμα με δεις κακοδια8ετη ή λυπημενη ή νευριασμένη ή κλαμμενη..απλα δεν ασχολείσαι μαζί μου..μου τυχαινει σπανια βεβαια..
-Μην αλλαζεις αλλο καναλι απο αυτο που βλέπω..ας κοιμαμαι ..δε πειραζει
-Μην με ξυπνας αποτομα..8α πα8ω καρδια ..και ειναι κριμα να το χεις βαρος
-Ούτε με νεύρα..
-Αμα σου λέω ξυπνα με αυριο το πρωι ..ξύπνα με ρε παιδακι μου ..οπως κ να ναι..κι ας μη ξυπναω..


wr



βασικα ειναι πααααααααααρααααααααααα πολλα.....
και πολλα κουλα
δεν νομιζω να σταματησω ποτε να γραφω..
αποριας αξιο πως κα8εται αυτος ο αγιος αν8ρωπος ακομα διπλα μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krepa sokolata

krepa sokolata

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 109
Ηλικία : 41
σχέση : με αντικαταβολή
Registration date : 21/07/2008

παραξενιες!(ναι κλεμμενο ειναι!) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παραξενιες!(ναι κλεμμενο ειναι!)   παραξενιες!(ναι κλεμμενο ειναι!) Icon_minitimeΠαρ Αυγ 08, 2008 2:26 pm

ax symfwnw sta perissotera me esas.............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

παραξενιες!(ναι κλεμμενο ειναι!) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παραξενιες!(ναι κλεμμενο ειναι!)   παραξενιες!(ναι κλεμμενο ειναι!) Icon_minitimeΔευ Αυγ 11, 2008 9:04 pm

λοιποοοοοοον
αν δεν πιω καφε το πρωι ειμαι σαν ζαλισμενο κοτοπουλο!
καλυτερα απεφυγε να μου μιλησεις πιθανοτατα την επομενη στιγμη να μη θυμαμαι καν τι μου ειπες!!
μην προσπαθεις να μου αλλαξεις γνωμη! θα ακουσω τη γνωμη σου αλλα εκνευριζομαι οταν προσπαθεις να μου περασεις το δικο σου!!
δεν μπορω την πιεση!! μη με πιεζεις για το οτιδηποτε! ασε με να το καταλαβω μονη μου και να το κανω!!
μη με αγχωνεις! αγχωνομαι που αγχωνομαι απο μονη μου!!
αν μου ερθουν κι αλλα θα επανελθω
μισω το μπουρου μπουρου συνεχεια! ειδικα οταν γυρναω απο τη δουλεια και ειμαι σε κατασταση αποσυνθεσης!! ακομα κι αν εχεις στοχο να καταφερεις κατι μαζι μου εκεινη τη στιγμη το αντιθετο θα πετυχεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ινα6

ινα6

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ηλικία : 36
Τόπος : Παντου!
σχέση : ναι
Registration date : 11/08/2008

παραξενιες!(ναι κλεμμενο ειναι!) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παραξενιες!(ναι κλεμμενο ειναι!)   παραξενιες!(ναι κλεμμενο ειναι!) Icon_minitimeΤρι Αυγ 12, 2008 8:13 am

Συμφωνω με ολα τα αποπανω εκτος απο τις ελιες..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stellini

stellini

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ασχολίες : kafes kai ama laxei kamia sxoli!
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ligo apo ola,ektos apo ta poli varia(metal klp)
Registration date : 10/09/2008

παραξενιες!(ναι κλεμμενο ειναι!) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παραξενιες!(ναι κλεμμενο ειναι!)   παραξενιες!(ναι κλεμμενο ειναι!) Icon_minitimeΤρι Σεπ 23, 2008 9:36 pm

[color=indigo]η σειρα μου λοιπον..θα πω αυτα που μου ερχονται πρωτα...(γτ αν σασ τα πω ολα ο vodka θα θελησει να κλεισει το φορουμ)
1.οταν ξυπνησω και ανοιξω την πορτα:α) αν με δεισ να σ χαμογελαω και να σου λεω καλημερα μπορεισ να απαντησεις..αλλα μεχρι εκει,οχι γλυκουλινιεσ και αλλα ττ β) αν δεν σου μιλησω απλα αγνοεισ την υπαρξη μου-οπωσ κανω και εγω με τη δικια σου
2.οταν με βλεπεισ μεσα στην τρελη χαρα δεν αναφερεισ θεματα οπωσ σχολη,θανασησ,δουλεια,alien-ξερουν οι φιλεσ μου και οι γνωστοι μου-(μπορει να σασ φαινεται υπερβολικο αλλα εγω υστεριαζω)..δεν θα σ αρεσει η συνεχεια
3.βλεπω τηλεοραση..και αυτο θελω να βλεπω οχι το κεφαλι σου μεσα στη μεση.
4.βλεπω τηλεοραση..πριν πεισ οτιδηποτε ρωτα με αν παρακολουθω κατι που μ ενδιαφερει-αυτο το κακο συνηθειο να μου μιλας την ωρα που λεει το μονο πραγμα που μ ενδιαφερει κοφτο!
5.περπαταμε στο δρομο..σταματα να μ σπρωχνεισ.πιθανοτατα ξερω τον δρομο καλυτερα απο σενα.την επομενη φορα θα σε σπρωξω εγω και θα δεισ..το λεωφορειο κατα πανω σου!
6.σε παρακαλω ολη μερα να παμε καπου..απαντα μου εξ αρχησ "ξερεισ κατι?δεν ψηνομαι".μν μ δουλευεισ και μ λεσ θα δουμε και ττ..γτ ξερεισ οτι δεν σε συμφερει η' θα σε πρηζω ολη μερα η' θα κατεβασω τα μουτρα μ..και ξερω οτι κανενα απο τα δυο δεν ειναι ευχαριστο για σενα!
7.γουσταρω να εχω την τελευταια κουβεντα εχεισ προβλημα?????αφου με ξερεισ..εγω γτ σε δεχομαι με οοοοοοοοοοοοολα αυτα τα μεινεκτηματα σου?
8.με βλεπεισ τσαντισμενη..σταματα την γκρινια-ψυχαναλυση-γλυκουλινια ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
9.χτυπαει το κινητο σου..βλεπεισ το ονομα μου..ναι σηκωσε το..για να παιρνω σημαινει οτι κατι σε θελω..δ θελω να περασει η ωρα μου!!!και μν τολμησεισ να μου το κλεισεισ και να μ παρεισ στο καπακι για να μν χρεωθω!εμενα μ αρεσει να ξεμενω απο καρτα στισ 2 μερεσ εσυ τι ζορι τραβασ?!?!?!
10.σου λεω κατι..σου επιτρεπω δευτερη φορα να μ ρωτησεισ αν δ ακουσεσ..στην τριτη καιγεσαι!!
11.δινουμε ραντεβου την ταδε ωρα..την ΤΑΔΕ ωρα να εισαι εκει!αλλιωσ ειδοποιησε..μν ελπιζεισ σε δικια μου καθυστερηση..
12.θα σ επιτρψω να κανεισ οτιδηποτε..να ψαξεισ κινητο,να φασ απο το πιατο μου ενω λυσσαω στην πεινα,να μ κανεισ ασυστολη τρακα απο το ενα και μοναδικο πακετο μ παρολο που ειμαι ρεστη και θα παρω πακετο σε 24 ωρεσ τουλαχιστον (ενω εσυ πιθανοτατα βαριεσαι να σηκωθεισ να πασ στο περιπτερο)..αλλα ΡΩΤΑ με πρωτα!!!ο,τι κακο συμβει μετα μν απορησεισ απο τι προηλθε!
13.εχεισ να με δεισ καιρο..η εστω και μια μερα..μν αρχησεισ την γκρινια..εγω ειμαι χειροτερη γκρινιαρα απο σενα και το ξερεισ!
14.με βλεπεισ τυφλα..μν με ρωτασ αν ειμαι καλα???ΜΕ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΛΑ ΓΛΥΚΕ ΜΟΥ?!?!?!
αυταααααααα....τα κυριοτερα![
/color]
ta xapia mou
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

παραξενιες!(ναι κλεμμενο ειναι!) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παραξενιες!(ναι κλεμμενο ειναι!)   παραξενιες!(ναι κλεμμενο ειναι!) Icon_minitimeΣαβ Οκτ 25, 2008 7:14 pm

DE MARESEI NA MO FONAZOYN OYTE NA ME PROSBALOYN MH FAS FETA H OTIDIPOTE ALO FAI K PAS NA ME FILISEIS SIXENOME..DE MARESEI N APSAXOLYEOYN TA SYRTARIA M OYTE NA M LEN OTI EIME AKATASTATH KALA KALO ESTI THELO NA ME!DE MARESEI NA M LENE A EXEI APXYNEI A TO ENA..ATO ALLO..SIXENOME NA TROEI O ALLOS MPORST M FETA IOY..MH FTYNEIS OTAN MILAS ..MH KOITAS TO KIN MOY XORIS THN ADEIA M.. rocker MH TO PEZEIS XEROLAS AKOMA KI AN EISE MOY TH DINEI finger MHN AKOYO XARTOPETSETA ANATRIXIAZO.. finger exo dikio le MH MDE XYPNAS..MH KATAHRIZEIS TA DONTIA SOY MPORSTA M SIXENOME K ENNOO ME ODONTO GLYFIDA.. penalnty :cleaningMH KATHESE N AKOYSEIS MEPOION MILAO AYTO TOKANE O PAPOYS M K H GKOMENA T PATREA M TA NYERA M ..MH PETAS POTA XORIS THN ADEIA M.AN MMOY RTEHI KATI ALLO THA TO PO ανεμοs chores 15
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

παραξενιες!(ναι κλεμμενο ειναι!) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παραξενιες!(ναι κλεμμενο ειναι!)   παραξενιες!(ναι κλεμμενο ειναι!) Icon_minitimeΣαβ Οκτ 25, 2008 7:15 pm

MHN ARGEIS STA RANTEBOY M TH SAPEI NA EISE SYNEPIS
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

παραξενιες!(ναι κλεμμενο ειναι!) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: παραξενιες!(ναι κλεμμενο ειναι!)   παραξενιες!(ναι κλεμμενο ειναι!) Icon_minitimeΣαβ Οκτ 25, 2008 7:15 pm

OTAN STELNO EN AMHNYM AH PERNOT HL SHMENI OIT KATH THELO K EIDIKA S EMHNHMATA APANTA!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

παραξενιες!(ναι κλεμμενο ειναι!)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
music-various themes  :: ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΕΥΑΤΟΣ ΜΟΥ-