music-various themes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

music-various themes

forum-site ποικιληs υληs
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑΡΧΙΚΗΑΡΧΙΚΗ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση    

http://www.herb-eshop.net
Μοιραστείτε | 
 

 Καινουρια οδηγος

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

Καινουρια οδηγος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καινουρια οδηγος   Καινουρια οδηγος Icon_minitimeΠεμ Αυγ 07, 2008 7:09 pm

Δεν κρατιεμαι το λεω! καποιοι ηδη το γνωριζουν οτι καιρο τωρα προσπαθω να ξεφυγω με το αυτοκινητο να βγω λεωφορο!! Το καταφερα σημερα!! Καταφερα να φτασω μεχρι ελληνικο ορια με αργυρουπολη!! Δεν ξερω πως το εκανα δεν το καταλαβα!! Embarassed Embarassed ειπα το πρωι πως ναι θα το παρω αλλα δεν το πολυπιστευα!! και τελικα εγινε!! Embarassed Embarassed :lol: ναι θελω μουντζες το ξερω! ριξτε μπας και καταλαβω!! Embarassed Embarassed :lol: :lol:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

Καινουρια οδηγος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινουρια οδηγος   Καινουρια οδηγος Icon_minitimeΠεμ Αυγ 07, 2008 7:10 pm

να πω επισης οτι επεσα και σε κινηση! μα τι στο καλο; δεν υποτιθεται οτι εφυγαν για διακοπες; γιατι ειχε τοση κινηση σημερα; Embarassed Embarassed Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anne

anne

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 113
Τόπος : larisa-volos ( met epistrofis .. )
σχέση : εναν γκόμενο και μια γκόμενα
τι μουσική ακούτε ? : rock /punk/metal
Registration date : 22/07/2008

Καινουρια οδηγος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινουρια οδηγος   Καινουρια οδηγος Icon_minitimeΠαρ Αυγ 08, 2008 8:52 am

prosoxi vre . h athina einai mpaxalo kai den sikonei peiramata . Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
_NitRo_

_NitRo_

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 12
σχέση : στρίβειν δια του αρραβώνοs
Registration date : 26/07/2008

Καινουρια οδηγος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινουρια οδηγος   Καινουρια οδηγος Icon_minitimeΠαρ Αυγ 08, 2008 10:55 am

προτιμοτερο ειναι να βγαίνεις βραδακι..που δεν εχει πολυ κινηση..αν και καταλαβαινω πως βραδυ για νεα οδηγο ειναι λιγο αγχωτικο..αλλα 8ελει 8αρρος..και οχι φοβο..παρε το αμαξακι σου και κανε τη βολτιτσα σου προσεχτικα και πηγαινε σε κεντρικους δρομους και οπου σε βγαλει..απο την επομενη βδομαδα αν μπορεις ..βγες και ε8νικη..αδεια 8α ειναι..πηγαινε μεχρι βαρυμπομπη και ξαναγυρνα..τιποτα δεν ειναι 8α το δεις..το σημαντικοτερο ειναι να μπορεις να οδηγησεις μεσα σε κινηση..Τραβα κεντρο σε ωρα αιχμης..κι αμα δεν αγχω8εις..μια χαρα εισαι..αμα μα8εις μεσα σε στενα ..οι λεωφοροι 8α σου ειναι το πιο ευκολο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

Καινουρια οδηγος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινουρια οδηγος   Καινουρια οδηγος Icon_minitimeΠαρ Αυγ 08, 2008 12:04 pm

fraoulitsa έγραψε:
Δεν κρατιεμαι το λεω! καποιοι ηδη το γνωριζουν οτι καιρο τωρα προσπαθω να ξεφυγω με το αυτοκινητο να βγω λεωφορο!! Το καταφερα σημερα!! Καταφερα να φτασω μεχρι ελληνικο ορια με αργυρουπολη!! Δεν ξερω πως το εκανα δεν το καταλαβα!! Embarassed Embarassed ειπα το πρωι πως ναι θα το παρω αλλα δεν το πολυπιστευα!! και τελικα εγινε!! Embarassed Embarassed :lol: ναι θελω μουντζες το ξερω! ριξτε μπας και καταλαβω!! Embarassed Embarassed :lol: :lol:

Ζηλευωωωωω! Εγω ηταν να παρω σημερα στα χερια μου το πολυποθητο ροζ χαρτακι μα πονουσα πολυ για να παω μεχρι το υπουργειο και θα παω απο δευτερα! Βεβαια αυτοκινητο δεν εχω και χτες μου ξεκαθαρισε η αδερφη μου πως δεν θα παιρνω το δικο της ουτε για αστειο. Κατα τ'αλλα τα αδερφια ξερουν να μοιραζονται! Πφφφ! Με συγχυσε! Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magic girl

magic girl

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 56
Τόπος : βόλοs-λαρισα
σχέση : περίεργη κατάσταση
Registration date : 22/07/2008

Καινουρια οδηγος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινουρια οδηγος   Καινουρια οδηγος Icon_minitimeΠαρ Αυγ 08, 2008 1:10 pm

fraoulitsa . you are great soferina !! xalara vre . tosos kosmos odigei . giati oxi kai esy ? an pareis ton aera ,meta tha petas .. eyxomai pantos oxi ston aera .. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krepa sokolata

krepa sokolata

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 109
Ηλικία : 41
σχέση : με αντικαταβολή
Registration date : 21/07/2008

Καινουρια οδηγος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινουρια οδηγος   Καινουρια οδηγος Icon_minitimeΠαρ Αυγ 08, 2008 7:00 pm

egw pali pote de tha to parw apofash na bgalw diplwma..to kerato mou..ena fovo exw (kala kai allon ena)kai den to ksepernaw me tipota
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

Καινουρια οδηγος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινουρια οδηγος   Καινουρια οδηγος Icon_minitimeΚυρ Αυγ 10, 2008 1:29 pm

τα μαθηματα οδηγησης δεν ειναι τιποτα κρεπουλα!!
το θεμα για μενα τουλαχιστον οπως το περασα ηταν να παρω την αποφαση να βγω στο δρομο!! να φυγω!! εκει ηταν ολη η ιστορια!! και τωρα φοβαμαι αλλα οχι τοσο πολυ οσο πριν κανω την αποπειρα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krepa sokolata

krepa sokolata

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 109
Ηλικία : 41
σχέση : με αντικαταβολή
Registration date : 21/07/2008

Καινουρια οδηγος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινουρια οδηγος   Καινουρια οδηγος Icon_minitimeΚυρ Αυγ 10, 2008 9:00 pm

egw oson afora emena an epairna thn apofash na mathw tha thn epairna kai gia na odhghsw kanonika....sto lew epeidh me kserw.......xixixixixi..apla den thn pairnw eksarxhs..ekei einai to thema mou.......synexise pantws na prospatheis esy..mia kai to xeis to diplwmataki horse
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

Καινουρια οδηγος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινουρια οδηγος   Καινουρια οδηγος Icon_minitimeΔευ Αυγ 11, 2008 2:06 pm

να σου πω εγω οταν ξεκινησα να κανω μαθηματα την αποφαση την πηρα παρα πολυ ευκολα!! μαλιστα ελεγα οτι δεν υπαρχει περιπτωση να μην οδηγησω! αλλα μεχρι να βγω στο δρομο ειδα κι επαθα!! παντως οχι μονο βγηκα σε κινηση καταφερα να μην αποφυγω την ιασωνιδου (οσοι μενουν ελληνικο η γλυφαδα θα την γνωριζουν) η οποια πρωι αργα δεν περνιεται!! κι ομως τα καταφερα μια χαρα!! να τονισω δε οτι στην ιασωνιδου ειναι παρα πολλα καταστηματα ειναι αυτο που λεμε κατι σαν εμπορικο κεντρο η καθε κατευθυνση εχει μια μονο λωριδα κυκλοφοριας βασικα δυο εχει κανονικα αλλα η μια καταλαμβανεται απο τα παρκαρισμενα, και εν ολιγοις για εναν αρχαριο οδηγο δεν ειναι κι οτι πιο ευκολο να περασει απο κει! τα καταφερα ομως!

ναι εδω μου αξιζει μια μεγαλη μουντζα!! take five
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

Καινουρια οδηγος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινουρια οδηγος   Καινουρια οδηγος Icon_minitimeΔευ Αυγ 11, 2008 5:55 pm

fraoulitsa έγραψε:
να σου πω εγω οταν ξεκινησα να κανω μαθηματα την αποφαση την πηρα παρα πολυ ευκολα!! μαλιστα ελεγα οτι δεν υπαρχει περιπτωση να μην οδηγησω! αλλα μεχρι να βγω στο δρομο ειδα κι επαθα!! παντως οχι μονο βγηκα σε κινηση καταφερα να μην αποφυγω την ιασωνιδου (οσοι μενουν ελληνικο η γλυφαδα θα την γνωριζουν) η οποια πρωι αργα δεν περνιεται!! κι ομως τα καταφερα μια χαρα!! να τονισω δε οτι στην ιασωνιδου ειναι παρα πολλα καταστηματα ειναι αυτο που λεμε κατι σαν εμπορικο κεντρο η καθε κατευθυνση εχει μια μονο λωριδα κυκλοφοριας βασικα δυο εχει κανονικα αλλα η μια καταλαμβανεται απο τα παρκαρισμενα, και εν ολιγοις για εναν αρχαριο οδηγο δεν ειναι κι οτι πιο ευκολο να περασει απο κει! τα καταφερα ομως!

ναι εδω μου αξιζει μια μεγαλη μουντζα!! take five

Οχι γλυκια μου σου αξιζουν συγχαρητηρια! Μπραβο λεεεε! Very Happy Ξερω πως ειναι εκει που περιγραφεις εχω περασει αρκετες φορες... Φρικιτα η κατασταση οποτε.. well done cutie! bravo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

Καινουρια οδηγος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινουρια οδηγος   Καινουρια οδηγος Icon_minitimeΔευ Αυγ 11, 2008 8:43 pm

lilly έγραψε:
fraoulitsa έγραψε:
να σου πω εγω οταν ξεκινησα να κανω μαθηματα την αποφαση την πηρα παρα πολυ ευκολα!! μαλιστα ελεγα οτι δεν υπαρχει περιπτωση να μην οδηγησω! αλλα μεχρι να βγω στο δρομο ειδα κι επαθα!! παντως οχι μονο βγηκα σε κινηση καταφερα να μην αποφυγω την ιασωνιδου (οσοι μενουν ελληνικο η γλυφαδα θα την γνωριζουν) η οποια πρωι αργα δεν περνιεται!! κι ομως τα καταφερα μια χαρα!! να τονισω δε οτι στην ιασωνιδου ειναι παρα πολλα καταστηματα ειναι αυτο που λεμε κατι σαν εμπορικο κεντρο η καθε κατευθυνση εχει μια μονο λωριδα κυκλοφοριας βασικα δυο εχει κανονικα αλλα η μια καταλαμβανεται απο τα παρκαρισμενα, και εν ολιγοις για εναν αρχαριο οδηγο δεν ειναι κι οτι πιο ευκολο να περασει απο κει! τα καταφερα ομως!

ναι εδω μου αξιζει μια μεγαλη μουντζα!! take five

Οχι γλυκια μου σου αξιζουν συγχαρητηρια! Μπραβο λεεεε! Very Happy Ξερω πως ειναι εκει που περιγραφεις εχω περασει αρκετες φορες... Φρικιτα η κατασταση οποτε.. well done cutie! bravo
Embarassed ευχαριστω!! Embarassed Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

Καινουρια οδηγος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καινουρια οδηγος   Καινουρια οδηγος Icon_minitimeΤρι Σεπ 02, 2008 6:18 pm

και ξαναβγηκα σημερα!! ω ναι!! πηγα την κορη μου στο ελληνικο!! ναι περασα και απο την ιασωνιδου αλλα για πολυ λιγο!! εστριψα γρηγορα!! βασικα σημερα κινηθηκα γουναρη!! στο γυρισμο ομως ειχε αρκετη κινησουλα!! μια χαρα παλι για αλλη μια φορα!!!το πιο ωραιο; γυρισα σπιτι ελαχιστα πριν νυχτωσει!! ουφ προλαβα!! χιχιχιχιχι!!! ολα καλα παντως!!
τωρα δυο φορες τη βδομαδα θα εχω αυτη τη διαδρομη!!! ωχ!!ουφ!! :lol:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Καινουρια οδηγος

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
music-various themes  :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ-