music-various themes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

music-various themes

forum-site ποικιληs υληs
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑΡΧΙΚΗΑΡΧΙΚΗ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση    

http://www.herb-eshop.net
Μοιραστείτε | 
 

 Ονειροκριτης

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

Ονειροκριτης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ονειροκριτης   Ονειροκριτης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 25, 2008 5:55 pm

μαλιστα,καταλαβα, το μονο που μενει να δω ειναι αν θα βγει! σε ποσο χρονικο διαστημα βγαινει αυτο; αν ειναι δλδ να σημαινει κατι σε ποσο χρονικο διαστημα θα πρεπει να φανει; δεν θα ειχε φανει μεχρι τωρα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ινα6

ινα6

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ηλικία : 36
Τόπος : Παντου!
σχέση : ναι
Registration date : 11/08/2008

Ονειροκριτης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ονειροκριτης   Ονειροκριτης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 27, 2008 6:07 pm

τι αν θα βγει αγαπη μου..Το μονο που κανουν τα ονειρα ειναι να υποδεικνυουν μια κατασταση..εμεις βλεπουμε και πραττουμε αναλογα..Αρα και εσυ να κανεις αυτη τη ρημαδοσυζητηση..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

Ονειροκριτης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ονειροκριτης   Ονειροκριτης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 27, 2008 6:14 pm

ινακι μου εγω δεν εχω να κανω καμμια συζητηση μαζι του! Αν νομιζει οτι του οφειλω εξηγησεις να ερθει να μου μιλησει και να εισαι σιγουρη οτι θα τις παρει!!εχω κανει πολλα βηματα με αυτον τον ανθρωπο και κατεληξα εδω που κατεληξα! τελος απο μενα!!
οχι δεν αναφερομαι στον πατερα των παιδιων αλλα σε ενα αλλο πλασμα που καταφερε να μου κανει συναισθηματικη ζημια!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

Ονειροκριτης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ονειροκριτης   Ονειροκριτης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Νοε 11, 2008 2:15 pm

ΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!

Τι είναι να βλέπεις οτι έχεις 2 καινούρια ζευγάρια παππούτσια και το ένα ζευγάρι το δίνεις σε κάποιον άλλο? Το βλέπει συνέχει η αδερφη μου και απορούσαμε!

οταν μπεις πες μου plz!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ινα6

ινα6

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ηλικία : 36
Τόπος : Παντου!
σχέση : ναι
Registration date : 11/08/2008

Ονειροκριτης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ονειροκριτης   Ονειροκριτης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 17, 2008 10:05 am

lilly έγραψε:
ΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!

Τι είναι να βλέπεις οτι έχεις 2 καινούρια ζευγάρια παππούτσια και το ένα ζευγάρι το δίνεις σε κάποιον άλλο? Το βλέπει συνέχει η αδερφη μου και απορούσαμε!

οταν μπεις πες μου plz!

Τα καινούργια παπούτσια είναι προμήνυμα αλλαγών προσοδοφόρων.Αν δείτε στον ύπνο σας πως αγοράζατε παπούτσια καινούργια, σημαίνει πως θα πάρετε αποφάσεις που αν δεν τις εγκαταλείψετε θα οδηγηθείτε στην επιτυχία όλα σας τα σχέδια θα πραγματοποιηθούν.Αν δείτε πως φοράτε παπούτσια καινούργια και σας πηγαίνουν καλά στα πόδια σας, αυτό σημαίνει πως θα πετύχετε σε όλες σας τις υποθέσεις.

Το να δινεις το ενα ζευγαρι δεν υπαρχει σε κανεναν ονειροκριτη με ερμηνεια..(α τους αλητες..).Ετσι λοιπον..να υποθεσω εγω τωρα οτι σημαινει πως αρεσει στη αδερφη σου να προσφερει;Ακομα και απο αυτα που παιρνει για τον εαυτο της της αρεσει να δινει για να ειναι οι αλλοι καλα;Ή μηπως με το να δινει τα παπουτσια της ειναι αυτο που λεμε..in her shoes;Δηλαδη,με το να δινει στο ονειρο τα παπουτσια της θελει να βαλει τον αλλο στη δικη της θεση..πιστευει οτι δεν την καταλαβαινει κανεις..οτι την αδικουν..και οτι καλο θα ηταν να μπει καποιος στη θεση της και μετα να κρινει..; πολύ σκεψη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

Ονειροκριτης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ονειροκριτης   Ονειροκριτης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 17, 2008 11:17 am

ινα6 έγραψε:


Τα καινούργια παπούτσια είναι προμήνυμα αλλαγών προσοδοφόρων.Αν δείτε στον ύπνο σας πως αγοράζατε παπούτσια καινούργια, σημαίνει πως θα πάρετε αποφάσεις που αν δεν τις εγκαταλείψετε θα οδηγηθείτε στην επιτυχία όλα σας τα σχέδια θα πραγματοποιηθούν.Αν δείτε πως φοράτε παπούτσια καινούργια και σας πηγαίνουν καλά στα πόδια σας, αυτό σημαίνει πως θα πετύχετε σε όλες σας τις υποθέσεις.

Το να δινεις το ενα ζευγαρι δεν υπαρχει σε κανεναν ονειροκριτη με ερμηνεια..(α τους αλητες..).Ετσι λοιπον..να υποθεσω εγω τωρα οτι σημαινει πως αρεσει στη αδερφη σου να προσφερει;Ακομα και απο αυτα που παιρνει για τον εαυτο της της αρεσει να δινει για να ειναι οι αλλοι καλα;Ή μηπως με το να δινει τα παπουτσια της ειναι αυτο που λεμε..in her shoes;Δηλαδη,με το να δινει στο ονειρο τα παπουτσια της θελει να βαλει τον αλλο στη δικη της θεση..πιστευει οτι δεν την καταλαβαινει κανεις..οτι την αδικουν..και οτι καλο θα ηταν να μπει καποιος στη θεση της και μετα να κρινει..; πολύ σκεψη

thx Ινάκι! Μακάρι να συμβούν αυτές οι προσοδοφόρες αλλαγες! τώρα για τα υπόλοιπα υποθέτω πως θα'ναι το πρώτο αν και δεν μπορώ να ξέρω πάντως αν συμβεί καμια τετοια αλλαγή θα σας πω! Very Happy
Και πάλι ευχαριστω ινάκι! sweet hug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ινα6

ινα6

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ηλικία : 36
Τόπος : Παντου!
σχέση : ναι
Registration date : 11/08/2008

Ονειροκριτης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ονειροκριτης   Ονειροκριτης - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 17, 2008 5:25 pm

smiley face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ονειροκριτης

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
music-various themes  :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ-