music-various themes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

music-various themes

forum-site ποικιληs υληs
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑΡΧΙΚΗΑΡΧΙΚΗ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση    

http://www.herb-eshop.net
Μοιραστείτε | 
 

 Αποφυγη καποιου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

Αποφυγη καποιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αποφυγη καποιου   Αποφυγη καποιου Icon_minitimeΚυρ Σεπ 07, 2008 5:16 pm

Ρε παιδια πεστε μου κατι γιατι τα εχω παρει!! εχω εναν τυπο οχι σχεση δεν εχουμε τον ειχα γνωρισει καμποσο χρονικο διαστημα το θεμα δεν τσουλησε απο την πλευρα μου και κοψαμε!! τροπος του λεγειν κοψαμε γιατι αυτος συχνα πυκνα θα το κανει το τηλεφωνακι του θα εμφανιστει ειτε με αναπαντητες με αποκρυψη και σημερα με πηρε τηλ δυο φορες αφηνοντας το τηλ του να φανει!! δεν απαντησα το κινητο!! μα δεν καταλαβαινει οτι δεν θελω; και την τελευταια φορα που ειχα μιλησει μαζι του του ειχα πει οτι υπαρχει αλλος!! δεν θελω καμμια επικοινωνια μαζι του!! δεν μου εκανε τιποτα ο ανθρωπος απλα δεν θελω!! και ξερω πως ελπιζει!! τι στο καλο να κανω να σταματησει το βιολι; πιστεψα οτι τα καταφερα αλλα τελικα σημερα ειδα οτι δεν....... Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kaulitsamu

kaulitsamu

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 183
σχέση : πολυγαμική
Registration date : 26/07/2008

Αποφυγη καποιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποφυγη καποιου   Αποφυγη καποιου Icon_minitimeΚυρ Σεπ 07, 2008 6:06 pm

ετσι μπραβο στο υψος σου !!!
κοψτου τον τσαμπουκα σηκωσε το μια φορα ακομα και ξαναξεκαθαρισε το του πως εχει το πραγμα !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mpesmesa.forumotion.net
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

Αποφυγη καποιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποφυγη καποιου   Αποφυγη καποιου Icon_minitimeΚυρ Σεπ 07, 2008 6:22 pm

Σκεφτομαι οτι αν απαντησω πιθανον να το παρει οτι δεν εχω προβλημα να εχουμε επικοινωνια και μπορει να εχει και μια κρυφη ελπιδα οτι μπορει κατι να καταφερει!! δεν θελω!! ξαναλεω δεν μου εχει κανει τιποτα ο ανθρωπος απλα δεν θελω ουτε επικοινωνια μαζι του!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krepa sokolata

krepa sokolata

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 109
Ηλικία : 41
σχέση : με αντικαταβολή
Registration date : 21/07/2008

Αποφυγη καποιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποφυγη καποιου   Αποφυγη καποιου Icon_minitimeΚυρ Σεπ 07, 2008 7:55 pm

ama de shkwneis to thl ama den apantas sta mhmynata klpklp tha varethei kai tha ksekopsei............an enoxlei polu pes tou to mh me ksanaenoxlhseis kai an de stamathsei vale enan arseniko na to shkwsei kapoia stigmh kai na tou ta psallei(egw to xw kanei ayto kai epiase awake )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anne

anne

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 113
Τόπος : larisa-volos ( met epistrofis .. )
σχέση : εναν γκόμενο και μια γκόμενα
τι μουσική ακούτε ? : rock /punk/metal
Registration date : 22/07/2008

Αποφυγη καποιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποφυγη καποιου   Αποφυγη καποιου Icon_minitimeΔευ Σεπ 08, 2008 6:57 am

simphono me krepa sokolata . min apantas. kapoia stigmi tha varethei . xekatharise tou oti den theleis h mallon pes tou mia alli dikaiologia ,giati to eklamvanoun os xilopita kai tous pianoun ta komplexika tous me apotelesma na enoxloun epitides . pes oti den theleis sxesi me kanenan genika . tsiou tsiou
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vambirela



Αριθμός μηνυμάτων : 5
Registration date : 26/08/2008

Αποφυγη καποιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποφυγη καποιου   Αποφυγη καποιου Icon_minitimeΔευ Σεπ 08, 2008 10:19 am

μερικοι-ισως ελαχιστοι- οταν τους λες οτι υπαρχει αλλος νομιζουν οτι κατα βαθος θες επικοινωνια και λογω του αλλου αποφευγεις. ασε που το βλεπουν οτι και καλα θα σε σωσουν απο τον καταπιεστικο τυπο που δε σε αφηνει να μιλας μαζι τους.

λοιπον τον δικο μου ενοχλητικο καθε φορα που του μιλαω ασχημα, πολυ ασχημα ομως, τον ξεφορτωνομαι για ενα 6μηνο περιπου. μετα επανερχεται. δλδ του λεω οτι δε γουσταρω και οτι δεν υπαρχει περιπτωση ποτε των ποτων να γινει κατι, οτι δε χαιρομαι που τον βλεπω, οτι δε θελω να βγουμε κλπ.
γιατι οσο αδιαφορω και δεν απανταω αυτος στελνει μανιωδως. μεχρι που μου σπαει τα νευρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

Αποφυγη καποιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποφυγη καποιου   Αποφυγη καποιου Icon_minitimeΔευ Σεπ 08, 2008 2:02 pm

παιδια σας ευχαριστω!! κρεπουλα θα ακολουθησω τη συμβουλη σου!! σε πρωτη ευκαιρια!! προς το παρον παντως δεν απαντω στο τηλ αλλα μπορει να παρει και με αποκρυψη και να το απαντησω εκει!! στην αποκρυψη δεν ξερω ποιος ειναι και συνηθως το απανταω γιατι με παιρνουν κι αλλοι ετσι!! τεσπα!! σας ευχαριστω παντως!! επιπλεον λυσεις που πιθανον να σκεφτειτε ευπροσδεκτες!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

Αποφυγη καποιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποφυγη καποιου   Αποφυγη καποιου Icon_minitimeΠεμ Σεπ 11, 2008 12:10 pm

fraoulitsa έγραψε:
Ρε παιδια πεστε μου κατι γιατι τα εχω παρει!! εχω εναν τυπο οχι σχεση δεν εχουμε τον ειχα γνωρισει καμποσο χρονικο διαστημα το θεμα δεν τσουλησε απο την πλευρα μου και κοψαμε!! τροπος του λεγειν κοψαμε γιατι αυτος συχνα πυκνα θα το κανει το τηλεφωνακι του θα εμφανιστει ειτε με αναπαντητες με αποκρυψη και σημερα με πηρε τηλ δυο φορες αφηνοντας το τηλ του να φανει!! δεν απαντησα το κινητο!! μα δεν καταλαβαινει οτι δεν θελω; και την τελευταια φορα που ειχα μιλησει μαζι του του ειχα πει οτι υπαρχει αλλος!! δεν θελω καμμια επικοινωνια μαζι του!! δεν μου εκανε τιποτα ο ανθρωπος απλα δεν θελω!! και ξερω πως ελπιζει!! τι στο καλο να κανω να σταματησει το βιολι; πιστεψα οτι τα καταφερα αλλα τελικα σημερα ειδα οτι δεν....... Twisted Evil

Αχαχαχχα! η κατασταση που περιγραφεις μου θυμιζει ενα δικο μου τοπικ στο κοσμο... Δεν ειχε γινει τπτ απολυτως μεταξυ μας ουτε για καφε οι 2 μας δν ειχαμε βγει να φανταστεις κ ακομα με παιρνει τηλεφωνα! Καποια στιγμη τον μπινελικωσα αγριως ντρεπομαι να σας πω τι ειπα κι εκεινος μου απαντησε οτι θα κανει τα παντα για να μαστε μαζι... Ντιπ για ντιπ βλαμενος... Του ελεγα οτι τον σιχαινομαι κ να μην με ξαναενοχλησει κ μου απαντουσε οτι δεν τα εννοω! Ειλικρινα φραουλιτσα μην μπεις στον κοπο αγνοησε τον ή αλλαξε αριθμο! Βεβαια αποκλειω να εχεις τον δικο μου μαλακομαγνητη αλλα σου λεω για να ξερεις ποια ειναι τα χειριστα που ισως συμβουν! Smile Καλη τυχη και πολλή πολλή υπομονη! ;)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

Αποφυγη καποιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποφυγη καποιου   Αποφυγη καποιου Icon_minitimeΠεμ Σεπ 11, 2008 8:30 pm

να αλλαξω αριθμο δεν παιζει!! δεν μπορω τουλαχιστον τωρα για περιπου ενα χρονο!!! θα δω πως θα παει!! ευτυχως δεν εχει ξαναπαρει!! ελπιζω να μην το κανει!! η τουλαχιστον την επομενη φορα να ειμαι με παρεα οποτε και να βαλω καποιον αντρα να το απαντησει!!! κι αν με ζητησει θα του πω να τον ρωτησει ποιος τη ζητει και τι την θελει!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

Αποφυγη καποιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποφυγη καποιου   Αποφυγη καποιου Icon_minitimeΠαρ Οκτ 24, 2008 10:02 pm

Δεν μου λες βρε φραουλιτσα μου, αυτος επαψε να σε ενοχλει? (για να ξερω αν πετυχα τον αρχιμ@λ@κ@ στα πακοτινια μου ή είναι ολοκληρη η εκδοση ετσι!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

Αποφυγη καποιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποφυγη καποιου   Αποφυγη καποιου Icon_minitimeΠαρ Οκτ 24, 2008 10:18 pm

KANTOY MHNHSH lol! ASTEIAKI MILA TOY ASXHMA NA KATALABEI OTI PREPEI NA KOPSEI..LILOYKO MOY TA SPAS pillow fight
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

Αποφυγη καποιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποφυγη καποιου   Αποφυγη καποιου Icon_minitimeΣαβ Οκτ 25, 2008 8:37 am

mela έγραψε:
KANTOY MHNHSH lol! ASTEIAKI MILA TOY ASXHMA NA KATALABEI OTI PREPEI NA KOPSEI..LILOYKO MOY TA SPAS pillow fight

rocker rocker ελπιζω το "μίλα του ασχημα" να μην είναι συμβουλη για μενα! Γιατι δοκιμαστηκε και δεν επιασε.. Αφου τα ξερεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

Αποφυγη καποιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποφυγη καποιου   Αποφυγη καποιου Icon_minitimeΣαβ Οκτ 25, 2008 2:20 pm

lilly έγραψε:
Δεν μου λες βρε φραουλιτσα μου, αυτος επαψε να σε ενοχλει? (για να ξερω αν πετυχα τον αρχιμ@λ@κ@ στα πακοτινια μου ή είναι ολοκληρη η εκδοση ετσι!)
μαλλον!! παντως δεν με εχει ξαναπαρει απο τοτε!! θα δειξει ομως γιατι και τοτε μετα απο καιρο εμφανιστηκε!! μεχρι στιγμης ευτυχως δεν εχω νεα του!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

Αποφυγη καποιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποφυγη καποιου   Αποφυγη καποιου Icon_minitimeΔευ Νοε 24, 2008 7:08 pm

OXI LEE GIA TH KOPELA TO PA STH DIKH SOY PERIPTOSH O ANTHROPOS HTAN GIA TO TRELOKOMEIO..XRISTE MOU VDELLA SOY XE GINEI χαρούλεs stare
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
camel

camel

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 113
σχέση : περίεργη κατάσταση
τι μουσική ακούτε ? : pop,trance,dance
Registration date : 15/10/2008

Αποφυγη καποιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποφυγη καποιου   Αποφυγη καποιου Icon_minitimeΤρι Νοε 25, 2008 9:31 pm

pou einai h fraoulitsa re paiia ? apoleia mnimis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

Αποφυγη καποιου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποφυγη καποιου   Αποφυγη καποιου Icon_minitimeΔευ Δεκ 01, 2008 10:54 pm

mela έγραψε:
OXI LEE GIA TH KOPELA TO PA STH DIKH SOY PERIPTOSH O ANTHROPOS HTAN GIA TO TRELOKOMEIO..XRISTE MOU VDELLA SOY XE GINEI χαρούλεs stare
Μην το ματιάσω έχει να κάνει κρούση 2 εβδομάδες! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Αποφυγη καποιου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
music-various themes  :: ΣΧΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ-