music-various themes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

music-various themes

forum-site ποικιληs υληs
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑΡΧΙΚΗΑΡΧΙΚΗ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση    

http://www.herb-eshop.net
Μοιραστείτε | 
 

 pos mporo na paraggeilo kati apo tis diafimiseis ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
lesbian sweet girl

lesbian sweet girl

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ηλικία : 38
Τόπος : larisa
Ασχολίες : emporos
σχέση : lesbian
Registration date : 01/10/2008

pos mporo na paraggeilo kati apo tis diafimiseis ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: pos mporo na paraggeilo kati apo tis diafimiseis ?   pos mporo na paraggeilo kati apo tis diafimiseis ? Icon_minitimeΤετ Οκτ 01, 2008 5:35 pm

re ayte , kati mou arese ka thelo na to paraggeilo . pos ginetai ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gi1
Administrator
Administrator


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 267
Registration date : 20/07/2008

pos mporo na paraggeilo kati apo tis diafimiseis ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pos mporo na paraggeilo kati apo tis diafimiseis ?   pos mporo na paraggeilo kati apo tis diafimiseis ? Icon_minitimeΤετ Οκτ 01, 2008 6:03 pm

lesbian sweet girl έγραψε:
re ayte , kati mou arese ka thelo na to paraggeilo . pos ginetai ?


λοιπόν . ευχαριστω για την ερωτηση . εχουμε και λεμε . πατάs πανω στη διαφημιση που σε ενδιαφερει . τσεκάρειs το προιόν (lol) , προσθέτειs το προιόν στο shopping bag ή basket .
πάμε παρακάτω. μερικέs απο αυτεs τιs εταιρείεs θα σου πουν πρώτα να κάνειs sign up . δηλαδή εγγραφή . δεν ειναι τιποτα . κάνειs register με τα στοιχεια σου . (αυτο τουs επιτρεπει να εχουν καλυτερη επικοινωνια μαζί σου ) . κάποιεs αλλεs εταιρείεs δεν χρειαζονται να κανειs εγγραφη στην ιστοσελίδα τουs . (θα το καταλάβειs ) . στη τελική διαλέγειs τρόπο πληρωμήs (συνήθωs credit card ),συμπληρωνειs τα στοιχεια σου securely due to htpps url protection . so don t be afraid about the security of your transaction .. δεν υπαρχει κίνδυνοs διαρροηs προσωπικων δεδομενων . αυτό ήταν . το προιόν σου θα αποσταλεί στη διευθυνση σου και το φιλαράκι σου (εγώ δηλαδή ) θα πάρει το ποσοστό του από την εταιρεία παραγγελίαs ,λόγω του ότι η παραγγελία έγινε μέσα από το δικό μου site .(πάντωs μπορείτε να κάνετε και μόνο sign up (εγγραφή ) χωρίs απαραιτητα να παραγγείλετε . επειδη εισαι και εξυπνο κοριτσι και ασχολείσαι με το εμποριο , σου λεω οτι αυτα τα προγραμματα είναι με affiliate referals .δηλαδή π.χ τουs στελνω εγω κόσμο ,παιρνω το ποσοστο μου , τουs στελνειs εσυ κόσμο μέσω του account που θα δημιουργήσειs , παιρνειs το δικο σου ποσοστό και πάει λέγονταs .κατάλαβεs μωρό
? ? όλοι μπoρουν να πάρουν τα ποσοστά τουs . αυτό στην αμερική ειναι ολοκληρη επιστημη . (εχειs ακουσει για εργασία από το σπίτι ?? ) ε κάτι τετοιο ειναι .. ρε συ ,σε ευχαριστώ για την εγγραφή σου . χαιρετίσματα στην Κάτια και θα τα πούμε στην Λάρισα .φιλάκια πολλά .
sweet hug


Έχει επεξεργασθεί από τον/την vodka portokali στις Τετ Οκτ 01, 2008 6:29 pm, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.herb-eshop.com
lesbian sweet girl

lesbian sweet girl

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ηλικία : 38
Τόπος : larisa
Ασχολίες : emporos
σχέση : lesbian
Registration date : 01/10/2008

pos mporo na paraggeilo kati apo tis diafimiseis ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pos mporo na paraggeilo kati apo tis diafimiseis ?   pos mporo na paraggeilo kati apo tis diafimiseis ? Icon_minitimeΤετ Οκτ 01, 2008 6:05 pm

thanks baby . na rtheis larisa opote thes .. heart eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krepa sokolata

krepa sokolata

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 109
Ηλικία : 41
σχέση : με αντικαταβολή
Registration date : 21/07/2008

pos mporo na paraggeilo kati apo tis diafimiseis ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pos mporo na paraggeilo kati apo tis diafimiseis ?   pos mporo na paraggeilo kati apo tis diafimiseis ? Icon_minitimeΤετ Οκτ 01, 2008 6:10 pm

xmmmm interesting dioti kai egw exw dei kapoia kala kommatia....vodka vale kai to www.asos.com.
einai polu kalo
opws kai to www.e-luxury.com
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gi1
Administrator
Administrator


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 267
Registration date : 20/07/2008

pos mporo na paraggeilo kati apo tis diafimiseis ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pos mporo na paraggeilo kati apo tis diafimiseis ?   pos mporo na paraggeilo kati apo tis diafimiseis ? Icon_minitimeΤετ Οκτ 01, 2008 8:41 pm

krepa sokolata έγραψε:
xmmmm interesting dioti kai egw exw dei kapoia kala kommatia....vodka vale kai to www.asos.com.
einai polu kalo
opws kai to www.e-luxury.com

ευχαριστώ jenny μου .. δεν εξαρτάται μόνο από μένα ποια sites θα διαφημίσω . είναι ολοκληρη διαδικασία . κάνω πρώτα αίτηση για να πάρω άδεια διαφημίσεων από μεγάλα affiliate sites στα οποία εχω ήδη κανει λογαριασμό . και πρεπει να εγκρίνει το κάθε διαφημιζόμενο site την αίτηση για να μου δώσει τουs κωδικούs με τα παραθυράκια διαφημίσεων που βλέπετε ..
αλλά δεν παίρνω απ όλεs εγκριση . οπότε όποια εταιρία μου δίνει άδεια να την διαφημίσω ,το κάνω .. φιλάκια jennoula ..(sto stoma paizei ) ? LOL !!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.herb-eshop.com
krepa sokolata

krepa sokolata

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 109
Ηλικία : 41
σχέση : με αντικαταβολή
Registration date : 21/07/2008

pos mporo na paraggeilo kati apo tis diafimiseis ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: pos mporo na paraggeilo kati apo tis diafimiseis ?   pos mporo na paraggeilo kati apo tis diafimiseis ? Icon_minitimeΚυρ Οκτ 05, 2008 7:51 pm

xaxaxaxaxa ama einai na peraseis tetoia talaipwria asto...xixixixixix..sou eipa oti mporei na erthw phlio thn 28h...kai mallon kai se kana tsipouradiko sto volo me vlepw......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

pos mporo na paraggeilo kati apo tis diafimiseis ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
music-various themes  :: FORUM IMAGE-