music-various themes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

music-various themes

forum-site ποικιληs υληs
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑΡΧΙΚΗΑΡΧΙΚΗ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση    

http://www.herb-eshop.net
Μοιραστείτε | 
 

 "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!"

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

"Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!"   "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Icon_minitimeΚυρ Οκτ 26, 2008 10:17 am

Απ'όσες σχέσεις έχετε κάνει ποιά ήταν εκείνη που πιστεύετε πως δεν θα ξεχάσετε ότι κι αν συμβεί? Ποιός έγραψε με ανεξήτιλο στην καρδιά ή στο μυαλό σας και γιατί? Αν δεν βαριέστε πείτε όλη την ιστορία απ'την αρχή ως την έκβαση, τι αποκομίσατε και το που είστε τωρα...

(Μελακι μου εσυ ξερω και ξερεις χιχιχι! Να πεις ομως ναι?)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LuXiar

LuXiar

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 18
σχέση : χειρονακτική
Registration date : 23/08/2008

"Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!"   "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Icon_minitimeΚυρ Οκτ 26, 2008 10:46 am

την πρωτη μου σχεση . ημουν 16 . ηταν 22 . μαζι τρια χρονια . γεματα παθοs ,ερωτα και κλαμα. τι να πρωτοπω. χωρισαμε,τα ξαναφτιαξαμε .
καποια στιγμη εγινε πολυ νευρικοs. τον αγαπουσα. τον συγχωρουσα.
παλι τα ιδια . ειχε προβληματα με το σπιτι του . τον στηριζα. και αυτοs μου αντπεδιδε την αγαπη. χωρισαμε καποια στιγμη με κλαματα. το ριξε στο μαυρο .τον ειδα μετα με αλλη .και εγω προχωρησα. να ναι καλα.
Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

"Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!"   "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Icon_minitimeΚυρ Οκτ 26, 2008 4:29 pm

kala tha klapso tora poy to grafo alla ok..loipon prin ena xrono gnorisa ena pedi bagelis hmastan exi mhnes mazi hmoyn poly eroteymenh mazi toy ton latrepsa toy syxorhsa 2 fores poy me xatsoykise k akoma oti nghke me allh piso ap th plath moy..vevea omologo oti k ekinos yphrxan fores poy htan poly glikos mazi moy.magakalize stigmes poy aisthanomoyn poly pligomenh...ta bardia me kratage agkalia k den htehla na xhmerosei ton koitoysa sta matia k xnaomoyn koimotan spiti m k ego sto diko toy ola at lefta m ta x faei se taxia kai leoforia alla to hthela.kaname to pio oyaou sex omologo..yphrxe poly pathos alla k poly tsakomoi eixame synexeia mhnymata po proin toy na koimase me ton anthropo s k na eroxte mhnymata olo apo gomenes k aytos dn alalze thl na hshxasoyme k htheel synexeia na em aknei na zhleyoyme ..xorizame ta xanaftiaxname..ospoy ego toy eipa na xorisoyme gti dn antexa allo k allaxa k thl meta apo 2 mhnes ton phra thl k brethikame se club ekeino to brady ton gnorise k h lyloyko..htna poly glikos nomiz aoti ththele epanasyndesh alla kamia sxesh mono sex..to palepsa alloys 5 mhhse meta emfanioztan mporsta m me allh k filiotan alla h elina ekei ton koitoysa k xanomoyn ennoeite pos xana kana sex..tespa ..h katalhksh na brethoyme s eclub aytos me ena filo toy k ego em th lyly k mia llh kopela poly mlako h opoia xoris na me rothsei toy erixe poto sth moyrh k aytos e r i x e mpoynia sem mena nomize oti to kana ego..k telika toy kana mhnhsh..pedia me skotonei olo ayto pos tha eime apenanti toy?>akoma akoyo th fonh toy k tremo..pote e prokite na ton xehaso k opos agaphs ak latrepsa ekienon de tha agapiso kanena allo k eime k sygoyrh!den ton miso oso periergo k an akoygete eyxome na ne kala..pote dn hthela na exoyme tetoio finale..tragiko!!!! boxing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

"Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!"   "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Icon_minitimeΚυρ Οκτ 26, 2008 4:46 pm

κ συγεκριμενα οπως λεει κ η νατασουλα κ μεκφραζει απολυτα ..περασα μια νυχτα εφιαλτη δε θα αντεξω αυτο το χωρισμο..ειχα τα ματια μου κλειστα μα ελεγε ψιθυριστα κριμα κι αδικο να σβησει αυτη η αγαπη..ολη μου η ζωη σαν μια ταινια περασε μπροστα μουκι εκανα το λαθος νΑ ΑΝΤΕΞΩ..ΟΛΑ ΝΑ ΤΑ ΔΩ..ΕΙΧΕΣ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΡΟΛΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ..ΠΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΠΩΣ ΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΘΑ ΤΑΝ ΤΡΑΓΙΚΟ Sad Sad Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

"Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!"   "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Icon_minitimeΚυρ Οκτ 26, 2008 7:36 pm

mela έγραψε:
κ συγεκριμενα οπως λεει κ η νατασουλα κ μεκφραζει απολυτα ..περασα μια νυχτα εφιαλτη δε θα αντεξω αυτο το χωρισμο..ειχα τα ματια μου κλειστα μα ελεγε ψιθυριστα κριμα κι αδικο να σβησει αυτη η αγαπη..ολη μου η ζωη σαν μια ταινια περασε μπροστα μουκι εκανα το λαθος νΑ ΑΝΤΕΞΩ..ΟΛΑ ΝΑ ΤΑ ΔΩ..ΕΙΧΕΣ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΡΟΛΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ..ΠΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΠΩΣ ΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΘΑ ΤΑΝ ΤΡΑΓΙΚΟ Sad Sad Sad

Όταν μου στειλες μηνυμα και μου πες οτι ειδες το τοπικ και εγινες χωμα δεν περιμενα να συγκινηθω οταν το διάβαζα... Η αληθεια είναι οτι εγω τα χω ζησει αυτα και τον εν λογω ανθρωπο τον σιχαινομαι για τις πραξεις του αλλά ταυτοχρονα τον βλέπω κι απ'τα ματια της μελας... Κριμα που φτασατε ως εδω.. Τεςπα, στα λεω live θα στα γραψω να τα βλεπεις κιολας! Δεν έκλεισε η ζωη σου με τον Βαγγέλη. Θα ξαναγαπήσεις πιο δυνατά, πιό γλυκά, ολοκληρωτικά και δεν θα έχεις τέτοια εμπόδια να ξεπεράσεις όλα θα κυλήσουν όμορφα. Αν ήταν αγάπη μου, να τελείωνε εδω τότε θα πρεπε να σου άξιζε αυτος και αστέρι μου, σου αξιζει κάτι πολυ καλυτερο so... smile! Μια νέα αγαπη σε περιμενει πιο κάτω λεεε! angel shame hug Σε λατρευω το ξερεις! Στη χείριστη θα ξεμεινεις μαζι μου πόσο ασχημο μπορει να'ναι??? Σου μαγειρευω κι ωραια! χιχιχιχι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

"Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!"   "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Icon_minitimeΚυρ Οκτ 26, 2008 7:39 pm

LuXiar έγραψε:
την πρωτη μου σχεση . ημουν 16 . ηταν 22 . μαζι τρια χρονια . γεματα παθοs ,ερωτα και κλαμα. τι να πρωτοπω. χωρισαμε,τα ξαναφτιαξαμε .
καποια στιγμη εγινε πολυ νευρικοs. τον αγαπουσα. τον συγχωρουσα.
παλι τα ιδια . ειχε προβληματα με το σπιτι του . τον στηριζα. και αυτοs μου αντπεδιδε την αγαπη. χωρισαμε καποια στιγμη με κλαματα. το ριξε στο μαυρο .τον ειδα μετα με αλλη .και εγω προχωρησα. να ναι καλα.
Sad
sweet hug Τι γλυκια που εισαι! Αυτο ειναι το σημαντικο να προχωρας και να θυμασαι τα καλά και τα ασχημα! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aquarious
Administrator
aquarious

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ηλικία : 46
Τόπος : athens kai volos
σχέση : δεν ξερει
Registration date : 21/07/2008

"Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!"   "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Icon_minitimeΚυρ Οκτ 26, 2008 9:06 pm

paidia mou ( nai mpampa Very Happy ) ,emeis pou ftasame ta trianta kai ta xoyme dei ola , sas leme oti distixos ola ma ola xexniountai me to perasma ton xronon... distixos re mora.. to leo kai ponao.. tha to deite kai seis .. oxi tora fysika. tora eiste se tryferi ilikia pou to sinaisthima gemizei tin psichoyla sas .. den xero den xero
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

"Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!"   "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Icon_minitimeΚυρ Οκτ 26, 2008 9:46 pm

lilly έγραψε:
Απ'όσες σχέσεις έχετε κάνει ποιά ήταν εκείνη που πιστεύετε πως δεν θα ξεχάσετε ότι κι αν συμβεί? Ποιός έγραψε με ανεξήτιλο στην καρδιά ή στο μυαλό σας και γιατί? Αν δεν βαριέστε πείτε όλη την ιστορία απ'την αρχή ως την έκβαση, τι αποκομίσατε και το που είστε τωρα...

Θα απαντησω κι εγω! Ουφ! Εμμ ας αρχίσω.. (ομποοο βρε μελακι πως τα καταφερες? εγω δυσκολευομαι...) Αν ήμασταν μαζί θα μασταν ενα χρόνο τωρα... αλλά δεν είμαστε! οφου.. Θα θυμαμαι πάντα τον Μιχάλη όχι γιατι έχει κάποια πρωτιά (ντάξει έχει αλλά δεν είναι αυτος ο λόγος!) αλλά γιατί είχε μια υπεροχή εναντι όλων. Με ηρεμουσε, με ακουγε και με συμβούλευε. Δεν κλαίω μπροστα σε τρίτους αλλά εκεινος δεν ήταν τρίτος.Θα τον θυμάμαι γιατι δεν υπήρξε κάτι πάνω του που να μην αγάπησα. Γέλαγα με την ξεροκεφαλιά του, εκνευριζόταν με την αβρότητα μου κι εγω με την καφρικη ειλικρινεια του (αν και μεταξυ μας, ήταν λιγο εχμμ ερεθιστικη), απολάμβανα μεχρι και το ροχαλητό του γέλαγε με τις αντιδρασεις μου, με κρατουσε αγκαλια το βραδυ κι ας γυρναγα πλάτη.. περναγαμε καλά μαζι. Κι οι τσακωμοι μας έληγαν με ένα "σκάσε και φιλα με". Θα μου πειτε τοτε γιατι δεν είστε μαζι?
Γιατι δυο ανασφαλείς με εκ διαμετρου αντιθετες απόψεις, ζωές και ιδανικά δεν μπορουν να συμπορεύσουν Sad . Ειδικά όταν το ένα μέρος (εγω) είναι απαιτητικο αλλά δεν ξέρει να εκφραζεται οταν νιωθει πολλα γιατι σκεφτεται οτι θα πιέσει τον άλλο, ενω ο άλλος (εκεινος) εκλαμβάνει αυτην την αντιδραση ως "σε βλεπω για καβάτζα". Mad Τεςπα τα σκάτωσα γι'αυτο. Sad
Τωρα εγω έχω το ονομα του χαραγμενο στην καρδια μου κι εκεινος 2 τατου να του θυμιζουν εμενα. oh god Δεν μιλαμε, δεν μου μιλαει ο βλακας... θα στο βγαλω το μαλλ Με εμαθε παααααρα πολλα πράγματα και τον ευχαριστω γι'αυτο, ευχομαι να'ναι καλά, να προσέχει και να τον αγαπάνε οσο εγω γιατι περισσοτερο απλά θα ηταν αρρωστημενο... Τελος!
Στον επόμενο θα είμαι καλύτερη και δεν θα χω τετοια προβληματα... Στην υγεια του επόμενου λοιπόν! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

"Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!"   "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Icon_minitimeΚυρ Οκτ 26, 2008 9:50 pm

aquarious έγραψε:
paidia mou ( nai mpampa Very Happy ) ,emeis pou ftasame ta trianta kai ta xoyme dei ola , sas leme oti distixos ola ma ola xexniountai me to perasma ton xronon... distixos re mora.. to leo kai ponao.. tha to deite kai seis .. oxi tora fysika. tora eiste se tryferi ilikia pou to sinaisthima gemizei tin psichoyla sas .. den xero den xero
Ναι, ε? για καλο το λες? Sad Sad Sad Sad (βοτκουλίνο μου θελω ενα εικονιδιάκι να βαλαντωνει..)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kaulitsamu

kaulitsamu

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 183
σχέση : πολυγαμική
Registration date : 26/07/2008

"Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!"   "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Icon_minitimeΚυρ Οκτ 26, 2008 10:24 pm

βρε παιδια παρακληση ..
γραψτε με ελληνικους χαρακτηρες !

βρε μελα...γραφεις μια χαρα με ελληνικα .....γιατι εγραψες ολοκληρο κατεβατο με αγγλικους χαρακτηρες? μας βγηκαν τα ματια να βγαλουμε ακρη !

Ελληναραδες ειμαστε βρε !!!

θα επανελθω να αναφερω και γω τα δικα μου !!!!

απλα στα γρηγορα να πω ..πως οτι αγαπησα και με αγαπησε για μια 5ετεια !!! τωρα κανει παρεα στα αγγελακια
και με κοιταζη απο ψηλα !!! send angel flowers 2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mpesmesa.forumotion.net
gi1
Administrator
Administrator


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 267
Registration date : 20/07/2008

"Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!"   "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Icon_minitimeΔευ Οκτ 27, 2008 8:59 am

kaulitsamu έγραψε:
βρε παιδια παρακληση ..
γραψτε με ελληνικους χαρακτηρες !

βρε μελα...γραφεις μια χαρα με ελληνικα .....γιατι εγραψες ολοκληρο κατεβατο με αγγλικους χαρακτηρες? μας βγηκαν τα ματια να βγαλουμε ακρη !

Ελληναραδες ειμαστε βρε !!!

θα επανελθω να αναφερω και γω τα δικα μου !!!!

απλα στα γρηγορα να πω ..πως οτι αγαπησα και με αγαπησε για μια 5ετεια !!! τωρα κανει παρεα στα αγγελακια

και με κοιταζη απο ψηλα !!! send angel flowers 2

α ρε Σωτήρη όταν το λεs συγκινούμαι.. Sad Sad Sad Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.herb-eshop.com
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

"Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!"   "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Icon_minitimeΔευ Οκτ 27, 2008 12:06 pm

kaulitsamu έγραψε:
βρε παιδια παρακληση ..
γραψτε με ελληνικους χαρακτηρες !

βρε μελα...γραφεις μια χαρα με ελληνικα .....γιατι εγραψες ολοκληρο κατεβατο με αγγλικους χαρακτηρες? μας βγηκαν τα ματια να βγαλουμε ακρη !

Ελληναραδες ειμαστε βρε !!!

θα επανελθω να αναφερω και γω τα δικα μου !!!!

απλα στα γρηγορα να πω ..πως οτι αγαπησα και με αγαπησε για μια 5ετεια !!! τωρα κανει παρεα στα αγγελακια
και με κοιταζη απο ψηλα !!! send angel flowers 2

Καλό μουυυυυ sweet hug Λυπάμαι... Sad Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

"Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!"   "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Icon_minitimeΔευ Οκτ 27, 2008 1:21 pm

λιλουκο μου στο λεω κ θα στο λεω παντα για μενα εισαι δωρο θεου κ ευλογια..ευτυχως μπηκεσ τη ζωη μου ειλικρινα σαγαπω πανω απ ολουσ κ απ ολα..με συγκινησες παλι κοπελια κ μαυτα π ειπεσ για μενα κ το βαγγελη κ με το δικο σ ποστ..μερικοι αντρες ρε γμωτο δε βλεπουν ποια γυναικες τουσ λατρευουν κ εινια θλιβερο αυτο..απλα ποτε δε θα θελα να του κατεστρεφα το μελλον τ η τη ζωη τ με οποιοδηποτε τροπο αλλα δυστυχως δεν εχω κ πολλεσ επιλογες πια i miss you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

"Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!"   "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Icon_minitimeΔευ Οκτ 27, 2008 1:25 pm

paidia mpeite k sto thema περι ανεμων κ υδατων στο ποστ δικαστηρια εχω κ εκει ενα θεματακι πειτε γνωμες..τηανκσ nothing to add
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpempa1984

mpempa1984

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ηλικία : 39
Τόπος : kriti
σχέση : ναι
Registration date : 21/07/2008

"Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!"   "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Icon_minitimeΔευ Οκτ 27, 2008 6:37 pm

simfwnw ki egw mazi sou kai as min exw ftasei ta 30 apla to thema einai kata poso thelei na ksexasei o allos kai to poso dinatos einai...kapoios mporei na ksexasei grigora kai kapoios pou einai pio adinatos xaraxtiras tou pernei perissotero xrono alla panta pernaei...imoun atomo pou den ksexnousa eukola kai auto epeidi den ithela kai eniwtha adinami mexri ena prwi pou ksipnisa kai mou irthe mia analampi,skeftika ton eayto mou kai apo ekei eniwsa dinati kai nai ta katafera ksexasa kai sinexisa mprosta..........kai telika ta kalitera irthan xwris omws na simainei oti diegapsa to prelthon apla twra pia thimamai kapoia pragmata pou me ponousan kai gelaw............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aquarious
Administrator
aquarious

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ηλικία : 46
Τόπος : athens kai volos
σχέση : δεν ξερει
Registration date : 21/07/2008

"Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!"   "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Icon_minitimeΔευ Οκτ 27, 2008 6:50 pm

mpempa1984 έγραψε:
simfwnw ki egw mazi sou kai as min exw ftasei ta 30 apla to thema einai kata poso thelei na ksexasei o allos kai to poso dinatos einai...kapoios mporei na ksexasei grigora kai kapoios pou einai pio adinatos xaraxtiras tou pernei perissotero xrono alla panta pernaei...imoun atomo pou den ksexnousa eukola kai auto epeidi den ithela kai eniwtha adinami mexri ena prwi pou ksipnisa kai mou irthe mia analampi,skeftika ton eayto mou kai apo ekei eniwsa dinati kai nai ta katafera ksexasa kai sinexisa mprosta..........kai telika ta kalitera irthan xwris omws na simainei oti diegapsa to prelthon apla twra pia thimamai kapoia pragmata pou me ponousan kai gelaw............

sorry kai ego eixa faei flasarisma me mia kopelia. akouga erotiki mousiki ,epina kai tin skeftomoun mera -nyxta . elega mesa mou den mporei kai ayti tha noiothei to idio ayti tin stigmi . poso lathos ekana. apagoreyetai na nomizeis kai na pithanologeis gia ta aisthimata tou allou h tis allis ,otan den eisai sigouros-i / otan to antikeimeno tou pothou sou den einai stin agkalia sou ,alla kapou allou kai esy mes tin parazali sou nomizeis oti akomi symvainei kati kai oti mporei kai oti isos kai oti se agapaei akomi kai se skeftetai . mporei kat exeraisi na simvainei ,alla tipota den einai kalytero apo to na eiste mazi . otan papsete na eiste mazi ,epivaletai na xexnas . gia to kalo tis psichikis sou igeias. kai na koitas mprosta . panta to neo se kanei na xexnas to palio . etsi einai i zoi .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

"Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!"   "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Icon_minitimeΤρι Οκτ 28, 2008 7:46 pm

mela έγραψε:
λιλουκο μου στο λεω κ θα στο λεω παντα για μενα εισαι δωρο θεου κ ευλογια..ευτυχως μπηκεσ τη ζωη μου ειλικρινα σαγαπω πανω απ ολουσ κ απ ολα..με συγκινησες παλι κοπελια κ μαυτα π ειπεσ για μενα κ το βαγγελη κ με το δικο σ ποστ..μερικοι αντρες ρε γμωτο δε βλεπουν ποια γυναικες τουσ λατρευουν κ εινια θλιβερο αυτο..απλα ποτε δε θα θελα να του κατεστρεφα το μελλον τ η τη ζωη τ με οποιοδηποτε τροπο αλλα δυστυχως δεν εχω κ πολλεσ επιλογες πια i miss you
Σε λατρεύω ετσι απλά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

"Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!"   "Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!" Icon_minitimeΤρι Οκτ 28, 2008 9:57 pm

Κ ΕΓΩ ΜΩΡΟ Μ flower of love ΜΑ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΑΓΑΠΗ Μ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ.. send angel
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

"Δεν θα σε ξεχάσω ποτέ!"

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

-
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
music-various themes  :: ΣΧΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ-