music-various themes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

music-various themes

forum-site ποικιληs υληs
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑΡΧΙΚΗΑΡΧΙΚΗ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση    

http://www.herb-eshop.net
Μοιραστείτε | 
 

 Θελω να σε ξεχασω......

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

Θελω να σε ξεχασω...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Θελω να σε ξεχασω......   Θελω να σε ξεχασω...... Icon_minitimeΚυρ Οκτ 26, 2008 8:33 pm

Σας εχει τυχει ποτε που θα σας εχει τυχει δεν μπορει οποτε κατευθειαν περγραψτε τι εγινε και πως και αποφασισατε οτι θελετε να τον η την ξεχασετε μια για παντα

ναι προσωπικα σε μενα προσφατα δεν θελω να τον ξαναδω μπροστα μου!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

Θελω να σε ξεχασω...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θελω να σε ξεχασω......   Θελω να σε ξεχασω...... Icon_minitimeΚυρ Οκτ 26, 2008 8:54 pm

fraoulitsa έγραψε:
Σας εχει τυχει ποτε που θα σας εχει τυχει δεν μπορει οποτε κατευθειαν περγραψτε τι εγινε και πως και αποφασισατε οτι θελετε να τον η την ξεχασετε μια για παντα

ναι προσωπικα σε μενα προσφατα δεν θελω να τον ξαναδω μπροστα μου!!!

Μου΄χει τυχει να μην θέλω να ξαναδώ κάποιον μπροστά μου και ευτυχώς μου δόθηκε η ευκαιρία, μετακόμισα, κι όλα καλά! Αλλά δεν επιθύμησα να ξεχάσω... Μ'αρέσει να θυμαμαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kaulitsamu

kaulitsamu

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 183
σχέση : πολυγαμική
Registration date : 26/07/2008

Θελω να σε ξεχασω...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θελω να σε ξεχασω......   Θελω να σε ξεχασω...... Icon_minitimeΚυρ Οκτ 26, 2008 10:27 pm

..................φραουλιτσα εισαι σιγουρη για την αποφαση σου ?? ( το προσφατο ενοω που λες ) lol! lol!

η μηπως ειναι νευρακια της στιγμης !!!



εεε κορη μου ??? sfyrizo adiafora sfyrizo adiafora
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mpesmesa.forumotion.net
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

Θελω να σε ξεχασω...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θελω να σε ξεχασω......   Θελω να σε ξεχασω...... Icon_minitimeΔευ Οκτ 27, 2008 2:51 pm

polloys diegrapsa poy me pligosan me to tropo toys.vevea tha thela na hexaso ena sygekrimeno atomo alla mallon de ginete.. exo dikio le
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

Θελω να σε ξεχασω...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θελω να σε ξεχασω......   Θελω να σε ξεχασω...... Icon_minitimeΔευ Οκτ 27, 2008 6:03 pm

kaulitsamu έγραψε:
..................φραουλιτσα εισαι σιγουρη για την αποφαση σου ?? ( το προσφατο ενοω που λες ) lol! lol!

η μηπως ειναι νευρακια της στιγμης !!!



εεε κορη μου ??? sfyrizo adiafora sfyrizo adiafora
οχι θελω να τον ξεχασω μπαμπα δενξερεις για το συγκεκριμενο!! χαθηκαμε τελευταια και εχεις χασει πολλα επεισοδια!! θελω να φυγει απο τη ζωη μου οπως μπηκε παρολο που δεν εχω επικοινωνια μαζι του νιωθω ομως οτι ειναι ακομα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpempa1984

mpempa1984

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ηλικία : 39
Τόπος : kriti
σχέση : ναι
Registration date : 21/07/2008

Θελω να σε ξεχασω...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θελω να σε ξεχασω......   Θελω να σε ξεχασω...... Icon_minitimeΔευ Οκτ 27, 2008 6:26 pm

me ton xrono ksexnas...mporei na min ksexnas to idio to atomo alla pas mprosta sinexizeis tin zwi sou kai kapoia stigmi ftaneis se kapoio simeio na thimasai to atomo alla na ksexnas to ti exei simvei metaksi sas...mou exei tixei polles fores ayto pou sou lew...eidika me kapoio atomo pou imoun erwtymeni gia polla xronia...twra ton vlepw kai den thimamai kala kala tis stigmes mas oute to ti eixe simvei kai malwsame oristika...anyway pisteyw na katalavaineis ti lew...kai na xereis oti o xronos einai o kaliteros giatros.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

Θελω να σε ξεχασω...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θελω να σε ξεχασω......   Θελω να σε ξεχασω...... Icon_minitimeΣαβ Νοε 15, 2008 6:53 pm

telika ginete arkei na thimase ta arnhtika toy! θα στο βγαλω το μαλλ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Θελω να σε ξεχασω......

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

-
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
music-various themes  :: ΣΧΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ-