music-various themes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

music-various themes

forum-site ποικιληs υληs
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑΡΧΙΚΗΑΡΧΙΚΗ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση    

http://www.herb-eshop.net
Μοιραστείτε | 
 

 αρκετααααα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

αρκετααααα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: αρκετααααα!   αρκετααααα! Icon_minitimeΤρι Οκτ 28, 2008 7:46 pm

αυτο ποστ τα αφιερωνω στο βαγγελη κ σε σεισ αφιερωστε σε οποιο ατομο σασ εκανε τηζ ωη δυσκολη κ ειπατε αρκετα..αρκετα μιλησα γ κεινον αρκετα πονεσα αρκετα παρακαλεσα αρκετα εκλαπσα..δε παει αλλο κουρασηκα καθομαι οπου σταθω κ βρεθω να μιλαω γιαυτον δ εμπορω κουρατσηκα τελειωσε κ οτι γινεισ τη δικη δε με νοιαζει σε διαγραφω..εσυ εχασες οχι εγω..εισαι αδειος κ αρρρωστοσ γιατι ποτε δε θα μαθεισ τι ειναι να αγαπασ κ να τα δινεισ ολα εσυ εισαι ο μεγαλος χαμενοσς οχι εγω.εχεισ τελειωσεισ εχεισ πεθανει κ να σε σκεφτομαι κακο μ κανει σε χω διαγραπσει απ τη ζωη μ μαιζ σ μετρησα την δυναμη μ..ουφ τα πα! tra la la (σορυ για τα ορθογραφ λαθη εγραφα γρηγορα) flower of love
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

αρκετααααα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αρκετααααα!   αρκετααααα! Icon_minitimeΤρι Οκτ 28, 2008 8:11 pm

mela έγραψε:
αυτο ποστ τα αφιερωνω στο βαγγελη κ σε σεισ αφιερωστε σε οποιο ατομο σασ εκανε τηζ ωη δυσκολη κ ειπατε αρκετα..αρκετα μιλησα γ κεινον αρκετα πονεσα αρκετα παρακαλεσα αρκετα εκλαπσα..δε παει αλλο κουρασηκα καθομαι οπου σταθω κ βρεθω να μιλαω γιαυτον δ εμπορω κουρατσηκα τελειωσε κ οτι γινεισ τη δικη δε με νοιαζει σε διαγραφω..εσυ εχασες οχι εγω..εισαι αδειος κ αρρρωστοσ γιατι ποτε δε θα μαθεισ τι ειναι να αγαπασ κ να τα δινεισ ολα εσυ εισαι ο μεγαλος χαμενοσς οχι εγω.εχεισ τελειωσεισ εχεισ πεθανει κ να σε σκεφτομαι κακο μ κανει σε χω διαγραπσει απ τη ζωη μ μαιζ σ μετρησα την δυναμη μ..ουφ τα πα! tra la la (σορυ για τα ορθογραφ λαθη εγραφα γρηγορα) flower of love
Very Happy εγω στα 'λεγα χτες μετά την βοτκα χεχεχε!
Κουράστηκα να μου θυμίζουν όλα εκείνον και να κουράστηκα να σκέφτομαι πόσο έφταιξα που φτάσαμε εδω. Εναμιση χρόνο αναφερομαι στο όνομα του και εδω και 6 μηνες συνεχίζω την ζωή μου κρατωντας μόνο την αναμνηση του μέσα μου. (Ευτυχως που έχω εσένα μελάκι μου να με καταλαβαίνεις, να με ακούς και να με κρατας αγκαλιά...) Κουράστηκα την μονοδρομη επικοινωνια. Κουράστηκα να με ρωτάνε για σένα και κουράστηκα να σε θέλω, να βλέπω κάποιον που σου μοιάζει και να τρέμω λες και είσαι ο τελευταιος στην γη... Μπορεί να μην μου άξιζες ή να μην ήμουν αρκετα καλή για να σε έχω αλλά κουραστηκα να μετανιώνω για το λάθος μου. Κουραστηκα ακομα και να σε σκέφτομαι.. Δεν μου έκανε την ζωή δυσκολη, δεν είναι κάθαρμα και του αξίζουν τα καλύτερα αλλιώς δεν θα ασχολιόμουν... απλά βαρέθηκα να με απασχολει τι κάνει... Αφου χωρίσαμε είναι καθαρά προβλημα του κι όχι δικό μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mary

mary

Αριθμός μηνυμάτων : 158
σχέση : δεν ξέρω
τι μουσική ακούτε ? : entexni elliniki
Registration date : 03/09/2008

αρκετααααα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αρκετααααα!   αρκετααααα! Icon_minitimeΤρι Οκτ 28, 2008 8:26 pm

kathe αρκετααααα! 938652 gia kalo ..

meta tin vroxi .. o ilios .. flower

min stenaxorieste psychoyles mou . flowers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

αρκετααααα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αρκετααααα!   αρκετααααα! Icon_minitimeΤρι Οκτ 28, 2008 8:31 pm

ax liloyko moy posoo sagapo lee se latreyo eise i zooyla moy!mary na s ekala eise glika : kalo arkoudi red hearts
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

αρκετααααα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αρκετααααα!   αρκετααααα! Icon_minitimeΤρι Οκτ 28, 2008 10:03 pm

mary έγραψε:
kathe αρκετααααα! 938652 gia kalo ..

meta tin vroxi .. o ilios .. flower

min stenaxorieste psychoyles mou .
Very Happy sweet hug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kaulitsamu

kaulitsamu

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 183
σχέση : πολυγαμική
Registration date : 26/07/2008

αρκετααααα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αρκετααααα!   αρκετααααα! Icon_minitimeΤετ Νοε 19, 2008 5:05 pm

για πεσμας τα σημερινα σου νεα κουκλα μας !!!
φανηκες δυνατη !!! η σε πειρε απο κατω ?? send angel
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mpesmesa.forumotion.net
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

αρκετααααα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αρκετααααα!   αρκετααααα! Icon_minitimeΚυρ Νοε 23, 2008 7:38 pm

geia soy moy stoixise poly oli ayth istoria plhgothika polu ton latreya shmera exei genethlia ala ok to paleyo..ayth ti bdomada tha pao k sto dikhgoro na parei to thema to dromo toy..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

αρκετααααα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αρκετααααα!   αρκετααααα! Icon_minitimeΚυρ Νοε 23, 2008 9:41 pm

mela έγραψε:
geia soy moy stoixise poly oli ayth istoria plhgothika polu ton latreya shmera exei genethlia ala ok to paleyo..ayth ti bdomada tha pao k sto dikhgoro na parei to thema to dromo toy..

"κι αφου βάλω σε μια ταξη τα ασυμάζευταααα θα σου πω αν εισαι ενταξει τωρα μαζευταααα κι αμα κρατας τον χαρακτηρα τον αλυγιστοοο παρ'τον δρομο που σου πρέπει τον αγυριστοοοοο"

"Δεν είσαι εντάαααξει, να σ'εχω ξεγράψει θα έπρεπε κάνονικά! Καθόλου εντάααξει τηλέφωνα κλείνεις και δινεις φιλιά γενικά"

"Τι καλό μου κάνεις ούτε που φαντάζεσαι που μου λες αντιο τερμα ως εδω!Τι καλό μου κάνεις που δεν με χρειάζεσαι κι εψαχνα τον τρόπο για ν'απαλλαγω"

"Απ'την ζωη μου εισ'απων ε και λοιπον? δεν σταματάει η ζωη σε μια αγάπη! Απ'την ζωή μου εισ'απων ε και λοιπόν? Τέρμααααα στα τόοοσα λάθηηηηηηη"

Ενταξει το'ριξα στην "ποιότητα" αλλά το μήνυμα το πιάσαμε πιστευω... mhxani mhxani
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

αρκετααααα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αρκετααααα!   αρκετααααα! Icon_minitimeΚυρ Νοε 23, 2008 9:53 pm

proskinameeeeeeeeeeeeeeee leme! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

αρκετααααα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
music-various themes  :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ-