music-various themes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

music-various themes

forum-site ποικιληs υληs
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑΡΧΙΚΗΑΡΧΙΚΗ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση    

http://www.herb-eshop.net
Μοιραστείτε | 
 

 Απορια περι φορουμ!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

Απορια περι φορουμ!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! Icon_minitimeΔευ Αυγ 04, 2008 5:36 pm

Λοιποοοοον απ οτι φαινεται εγκαινιαζω το παρον!!
Και εχω την εξης απορια!! θελω να φτιαξω το προφιλ μου αλλα μου βγαζει μηνυμα ποιο νυκ θελω να αλλαξω!! και δεν παιρνει την τροποποιηση!! και για να επιλεξω μου βγαζει το νυκ μου και το email μου!! τι γινεται;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
john

john

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 43
Τόπος : Νέα Ιωνία Βόλου
σχέση : πολυγαμική
τι μουσική ακούτε ? : metal ,rock ,punk
Registration date : 20/07/2008

Απορια περι φορουμ!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! Icon_minitimeΔευ Αυγ 04, 2008 8:50 pm

fraoulitsa έγραψε:
Λοιποοοοον απ οτι φαινεται εγκαινιαζω το παρον!!
Και εχω την εξης απορια!! θελω να φτιαξω το προφιλ μου αλλα μου βγαζει μηνυμα ποιο νυκ θελω να αλλαξω!! και δεν παιρνει την τροποποιηση!! και για να επιλεξω μου βγαζει το νυκ μου και το email μου!! τι γινεται;

perierga ayta poy les .. vasika gia to nickname ,den yparxei periptosi na mporeis na to allaxeis . mono o admin mporei na to kanei ayto . tha pas profil ,plirofories kai sto personalized profil tha epilexeis ayta poy thes gia to profil soy . scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

Απορια περι φορουμ!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! Icon_minitimeΔευ Αυγ 04, 2008 10:24 pm

δεν αναφερομαι για αλλαγη του νυκ μου!! το ξερω οτι μονο ο αντμιν το κανει αυτο αλλα δεν θελω να αλλαξω το νυκ μου!
αυτο που λεω ειναι οτι οταν παω στο προφιλ και προσπαθω να το φτιαξω οπως πχ να βαλω ημερομηνια γενεθλιων μου βγαζει παραθυρακι και μου λεει σε ποιο νυκ θελω να κανω την αλλαγη!! Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aquarious
Administrator
aquarious

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ηλικία : 46
Τόπος : athens kai volos
σχέση : δεν ξερει
Registration date : 21/07/2008

Απορια περι φορουμ!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! Icon_minitimeΤρι Αυγ 05, 2008 9:00 am

ego evala kanonika tin ilikia mou kai tin imerominia gennisis sto profil kai den mou evgale kanena koutaki tetoio . scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

Απορια περι φορουμ!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! Icon_minitimeΤρι Αυγ 05, 2008 11:09 am

να ρωτησω κατι; απλα βαζουμε αυτα που θελουμε και παταμε υποβολη ετσι δεν ειναι; η κανω κατι λαθος; scratch :lol:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anne

anne

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 113
Τόπος : larisa-volos ( met epistrofis .. )
σχέση : εναν γκόμενο και μια γκόμενα
τι μουσική ακούτε ? : rock /punk/metal
Registration date : 22/07/2008

Απορια περι φορουμ!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! Icon_minitimeΤρι Αυγ 05, 2008 11:12 am

nai vre . den vlepo kanena mperdema . tha pas hmerominia gennisis p.x kai tha simpliroseis . kai ta ypoloipa an thes Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

Απορια περι φορουμ!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! Icon_minitimeΤρι Αυγ 05, 2008 11:50 am

χμμμμ για κατσε να ξαναπροσπαθησω!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

Απορια περι φορουμ!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! Icon_minitimeΤρι Αυγ 05, 2008 11:54 am

παλι το ιδιο κανει! Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anne

anne

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 113
Τόπος : larisa-volos ( met epistrofis .. )
σχέση : εναν γκόμενο και μια γκόμενα
τι μουσική ακούτε ? : rock /punk/metal
Registration date : 22/07/2008

Απορια περι φορουμ!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! Icon_minitimeΤρι Αυγ 05, 2008 11:58 am

ti na sou po glykeia mou .. Mad ego pantos to diamorfosa kanonika to profil mou patontas meta ypoboli .isos epeidi allaxes nick na yparxei to mperdema . dokimase na valeis sto pinaka pou sou vgazei to nick soy ,to email ktl .. den mporo na sou po tipota allo . mono o vodka tha mporouse na se voithisei .. :cry:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

Απορια περι φορουμ!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! Icon_minitimeΤρι Αυγ 05, 2008 12:22 pm

πιστευω θα το δει! θα πειραματιστω κι εγω κι αλλο και βλεπουμε!!
σ ευχαριστω παντως!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

Απορια περι φορουμ!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! Icon_minitimeΤετ Αυγ 06, 2008 9:12 pm

βοτκα εισαι τρομερος!! δεν εχω κατι αλλο να πω!! I love you Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gi1
Administrator
Administrator


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 267
Registration date : 20/07/2008

Απορια περι φορουμ!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! Icon_minitimeΤετ Αυγ 06, 2008 9:36 pm

fraoulitsa έγραψε:
βοτκα εισαι τρομερος!! δεν εχω κατι αλλο να πω!! I love you Smile

Απορια περι φορουμ!! Hug002
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.herb-eshop.com
gi1
Administrator
Administrator


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 267
Registration date : 20/07/2008

Απορια περι φορουμ!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! Icon_minitimeΣαβ Αυγ 09, 2008 9:01 pm

η βαση δεδομένων των emoticons εχει εμπλουτιστει με καινουργια ,φοβερά emoticons . απολαύστε τα και χρησιμοποιήστε τα ..
επίσηs εχει προστεθει το γνωστό σε όλουs φωναχτήρι-shout box .
shout vre !! lol!
kaysonas to violi-violaki ufo horse

ανεμοs
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.herb-eshop.com
krepa sokolata

krepa sokolata

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 109
Ηλικία : 41
σχέση : με αντικαταβολή
Registration date : 21/07/2008

Απορια περι φορουμ!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! Icon_minitimeΚυρ Αυγ 10, 2008 9:11 pm

TELEIA TA EMOTICONS....TELEIA PERFECT,MAGNIFIQUEEEEEEEEEEEE bravo bravo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mysteriousart

mysteriousart

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
σχέση : ισωs
Registration date : 31/07/2008

Απορια περι φορουμ!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! Icon_minitimeΔευ Αυγ 11, 2008 2:11 pm

βοτκα εχεις βαλθει να μας τρελανεις τελοοοοοοοοοοοςςςςςςς admin power flower of love :drunken:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aquarious
Administrator
aquarious

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ηλικία : 46
Τόπος : athens kai volos
σχέση : δεν ξερει
Registration date : 21/07/2008

Απορια περι φορουμ!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! Icon_minitimeΤρι Αυγ 12, 2008 12:53 pm

paidia otan kanete syndesi , na prosexete na einai markarismeno to koytaki poy leei < na ginetai h sindesi aytomata se kathe episkepsi moy > . diaforetika yparxei periptosi na ginetai aytomati aposyndesi meta apo kapoio prokathorismeno xroniko diastima. o vodka kai ego prospathoyme gia veltiosi tyxon texnikon provlimaton .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krepa sokolata

krepa sokolata

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 109
Ηλικία : 41
σχέση : με αντικαταβολή
Registration date : 21/07/2008

Απορια περι φορουμ!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! Icon_minitimeΤρι Αυγ 12, 2008 5:52 pm

egw na rwthsw kati: mou rthe prosklhsh gia moderator...alla koitaksa sta melh kai den eimai..prepei na kanw kapoia energopoihsh mhpws?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aquarious
Administrator
aquarious

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ηλικία : 46
Τόπος : athens kai volos
σχέση : δεν ξερει
Registration date : 21/07/2008

Απορια περι φορουμ!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! Icon_minitimeΤρι Αυγ 12, 2008 6:02 pm

krepa sokolata έγραψε:
egw na rwthsw kati: mou rthe prosklhsh gia moderator...alla koitaksa sta melh kai den eimai..prepei na kanw kapoia energopoihsh mhpws?

όχι tipota den xreiazetai . moy fainetai diladi . tous moderators tous orizei o admin aytomata kai h energopoihsi ginetai kta eytheian ap ayton . oi moderatoros exoyn kapoia perissotera dikaiomata apo ta apla meli ,opos p.x na epexergazontai kai na diagrafoun thematikes enotites ,isos kai na kleidonoun kai na xekleidonoun . paidia kratiste ayto to omorfo forumaki zontano ,symmetexontas stis syzitiseis kai grafontas topics .parakiniste tous gnostous sas na kanoun eggrafi . to forum einai ta meli tou . kanenas admin den mporei na kratisei zontano ena forum . oute o pragmatika axiologos vodka . πολύ σκεψη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bla



Αριθμός μηνυμάτων : 12
Registration date : 10/08/2008

Απορια περι φορουμ!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! Icon_minitimeΤετ Αυγ 13, 2008 6:10 pm

Γιατί και αυτό το φόρουμ θα έχει σαν πρώτο συνθετικό το cosmo;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gi1
Administrator
Administrator


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 267
Registration date : 20/07/2008

Απορια περι φορουμ!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! Icon_minitimeΤετ Αυγ 13, 2008 6:17 pm

Bla έγραψε:
Γιατί και αυτό το φόρουμ θα έχει σαν πρώτο συνθετικό το cosmo;

μίλησε ,μίλησε !! up down ότι θελετε εσειs ρε παιδιά .. το φορουμ ειναι δικό σαs .. είπαμε . members are the power . rocker
το σκεφτηκα αυτο μηπωs και ξεκολλησουν καποια ατομα απο το αλλο και βλέπονταs το ''cosmo '' νοιώσουν ότι ειναι σε οικείο περιβάλλον .. αλλά πάπαλα ..σιγά μην ξεκολήσουν..

Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.herb-eshop.com
Bla



Αριθμός μηνυμάτων : 12
Registration date : 10/08/2008

Απορια περι φορουμ!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! Icon_minitimeΤετ Αυγ 13, 2008 6:21 pm

μαζί με αυτό, αν τελικά του αλλάξεις όνομα θα υπάρχουν τρία με πρώτο συνθετικό το cosmo. Eγώ είμαι από το γνωστό ως be-politan!
Aπό το άλλο γιατί να ξεκολλήσουν; Παντού χωράμε οι καλοί χαρούλεs
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gi1
Administrator
Administrator


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 267
Registration date : 20/07/2008

Απορια περι φορουμ!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! Icon_minitimeΤετ Αυγ 13, 2008 6:27 pm

ναι εχειs δίκιο .. ρε μανία με το '' cosmo '' .. δεν ξερω φίλε μου .. είναι υπό σκέψη .. τίποτα δεν θα γινει χωρίs την εγκριση των μελών.. τεs παντ.. ειχα μπει καποιεs φορεs στο be-politan . αυτό εκλεισε ,ξανα-ανοιξε κτλ.. όλα καλά ειναι .. καλη διαθεση να υπαρχει .. εγω συνεχίζω να γραφω και στο κουνελό-φόρουμ που και που ..
pull hear
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.herb-eshop.com
Bla



Αριθμός μηνυμάτων : 12
Registration date : 10/08/2008

Απορια περι φορουμ!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! Icon_minitimeΤετ Αυγ 13, 2008 6:31 pm

γέμισε ο κόσμος φόρουμ. από το be αποκόπηκαν μέλη και κάναν ένα άλλο! αυτή είναι η μοίρα των φόρουμ..για κάποια περίοδο όλο καλά, μετά αρχίζουν τσακωμοι(όπως στο δικό μας) και μετά πάπαλα..απλά να συνηδητοποιούμε ότι μέσα στο φόρουμ δεν είναι ανάγκη να βγάλουμε όλα τα κόμπλεξ μας.καλή διάθεση και παρέα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gi1
Administrator
Administrator


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 267
Registration date : 20/07/2008

Απορια περι φορουμ!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! Icon_minitimeΤετ Αυγ 13, 2008 6:35 pm

συμφωνώ απόλυτα . δεν μου λεs είχεs κάποιο άλλο nick πιο γνωστό ? και στο be-politan σαν bla εγραφεs ?
εγραφεs και στο φόρουμ του Σάββα ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.herb-eshop.com
Bla



Αριθμός μηνυμάτων : 12
Registration date : 10/08/2008

Απορια περι φορουμ!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! Icon_minitimeΤετ Αυγ 13, 2008 6:40 pm

στο be έχω άλλο νικ. Στου Σάββα έγραφα πριν χωριστούμε και δημιουργήσουμε το be...Η ιστορία αυτών των φόρουμ είναι πολύ μεγάλη. Τότε στην αρχή στο cosmo γινόταν π α ν ι κ ο ς!Μετά χωριστήκαμε και μετά ξαναχωριστήκαμε και απ'ότι βλέπω συνεχίζουμε ακάθεκτοι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Απορια περι φορουμ!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

-
Σελίδα 1 από 4Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
music-various themes  :: FORUM IMAGE-