music-various themes
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

music-various themes

forum-site ποικιληs υληs
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑΡΧΙΚΗΑΡΧΙΚΗ  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση    

http://www.herb-eshop.net
Μοιραστείτε | 
 

 Απορια περι φορουμ!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kaulitsamu

kaulitsamu

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 183
σχέση : πολυγαμική
Registration date : 26/07/2008

Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 15, 2008 9:44 pm

ποιος ειναι ο μπλα !!! βρε παιδια για να καταλαβω γτ λεει οτι λεει !!!
και βρε γιωργο ..δεν καταλαβες γιατι ...ισως δεν γραφη ???
ισως γιατι το φορουμ εδω δεν ειναι ..."σεμνο και ταπεινο"" ενω αλλα που ισως υπονοει ειναι ........."σεμνοτατα" !!!!! Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 636909 ευχελαιο !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mpesmesa.forumotion.net
loukritia!!!

loukritia!!!

Αριθμός μηνυμάτων : 90
σχέση : ονειρεμένη
τι μουσική ακούτε ? : entexnorock
Registration date : 30/10/2008

Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Νοε 16, 2008 12:19 am

Bla έγραψε:
Όταν αυτό το φόρουμ αποκτήσει σεμνότητα και ταπεινότητα (όπως είπε και ο Καραμανλής). Όταν κάποια μέλη σταματήσουν να κατηγορουν άλλα φόρουμς αλλά κυρίως τους ανθρώπους που γράφουν σε αυτά (ενώ στην ουσία κάνουν αυτό για το οποίο κατηγορούν τους άλλους). Όταν γίνει συνείδηση ότι για όσο χρόνο είναι κάποιος συνδεδεμένος στο διαδίκτυο, δεν αποκόπτεται από την ζωή του, αλλά τη συνεχίζει εντός φόρουμ..........ΤΟΤΕ ίσως αυτό το φόρουμ έχει μια ελπίδα να επιβιώσει.
me ebale se skepseis.... apoleia mnimis Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 589950 Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 589950
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gi1
Administrator
Administrator


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 267
Registration date : 20/07/2008

Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Νοε 16, 2008 9:08 am

kaulitsamu έγραψε:
ποιος ειναι ο μπλα !!! βρε παιδια για να καταλαβω γτ λεει οτι λεει !!!
και βρε γιωργο ..δεν καταλαβες γιατι ...ισως δεν γραφη ???
ισως γιατι το φορουμ εδω δεν ειναι ..."σεμνο και ταπεινο"" ενω αλλα που ισως υπονοει ειναι ........."σεμνοτατα" !!!!! Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 636909 ευχελαιο !!

Σωτήρη είναι γνωστό άτομο από παραπλήσιο φόρουμ ( όχι αυτό που νομίζειs ) .
απλά χρησιμοποιεί ''αγνωστο '' nickname .. και έρχεται να μαs '' διδάξει '' σεμνότητα και ταπεινότητα .. bla αν θεs να συμμετέχειs στο φόρουμ και να γράφειs την αποψη σου επί των θεμάτων που προκύπτουν ,καλώs .. δεν χρειαζόμαστε μαθηματα σεμνότηταs και ταπεινότηταs ..αυτό το σλόγκαν εκφυλίστηκε από τουs ίδιουs που το είχαν επικαλεστεί . ( κυβέρνηση )

Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 636909 Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 636909 Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 636909 Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 636909 Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 636909

lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.herb-eshop.com
kaulitsamu

kaulitsamu

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 183
σχέση : πολυγαμική
Registration date : 26/07/2008

Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Νοε 16, 2008 2:54 pm

οκ............

πολη μου αρεσε αυτο για την "σεμνοτητα" των ....μπαλκονιων !!!!!!
και των εδρανων !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mpesmesa.forumotion.net
aquarious
Administrator
aquarious

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 306
Ηλικία : 46
Τόπος : athens kai volos
σχέση : δεν ξερει
Registration date : 21/07/2008

Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Νοε 16, 2008 4:41 pm

lol! ah kala .. pfffffffffffffff .. kyrie eleison ..

Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 636909 Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 636909 Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 636909

semnotita kai tapeinotita leei .. les kai meis edo exoume kavalisei kanena kalami kai paristanoume tous kamposous .. o vodka epeidi ton xero prosopika einai poly aplo paidi , to idio kai oloi se ayto to forum . pou tin eide tin ellipsi semnotitas ? mallom mperdepse ta forums ,den exigeitai alloios ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Νοε 16, 2008 9:30 pm

aquarious έγραψε:
lol! ah kala .. pfffffffffffffff .. kyrie eleison ..

Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 636909 Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 636909 Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 636909

semnotita kai tapeinotita leei .. les kai meis edo exoume kavalisei kanena kalami kai paristanoume tous kamposous .. o vodka epeidi ton xero prosopika einai poly aplo paidi , to idio kai oloi se ayto to forum . pou tin eide tin ellipsi semnotitas ? mallom mperdepse ta forums ,den exigeitai alloios ..



εγω νομιζω οτι ειδε το καλάμι μου στην είσοδο.. Αν ενοχλεί δεν το ξαναπαρκάρω απ'εξω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Νοε 18, 2008 8:05 pm

ego symfono me thn anne mazi soy kaysonas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Νοε 18, 2008 8:07 pm

liloyko xaxa ta spas xana! χαρούλεs
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Νοε 18, 2008 8:07 pm

k se opoion den aresei to forum as mh mpenei emeis to goystaroyme rocker
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mela

mela

Αριθμός μηνυμάτων : 180
σχέση : πλάκα με κάνειs ?
τι μουσική ακούτε ? : ellinika skyladika k liga xena
Registration date : 23/10/2008

Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Νοε 18, 2008 8:08 pm

keep walking..votka we love you! good night
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mantarini

mantarini

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 34
σχέση : ισωs
Registration date : 02/10/2008

Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Νοε 19, 2008 8:29 am

simphono me mela ! Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 106911
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Νοε 19, 2008 1:09 pm

Bla έγραψε:
Όταν αυτό το φόρουμ αποκτήσει σεμνότητα και ταπεινότητα (όπως είπε και ο Καραμανλής). Όταν κάποια μέλη σταματήσουν να κατηγορουν άλλα φόρουμς αλλά κυρίως τους ανθρώπους που γράφουν σε αυτά (ενώ στην ουσία κάνουν αυτό για το οποίο κατηγορούν τους άλλους). Όταν γίνει συνείδηση ότι για όσο χρόνο είναι κάποιος συνδεδεμένος στο διαδίκτυο, δεν αποκόπτεται από την ζωή του, αλλά τη συνεχίζει εντός φόρουμ..........ΤΟΤΕ ίσως αυτό το φόρουμ έχει μια ελπίδα να επιβιώσει.


Είμαι σοβαρή σήμερα (ξερω σοκαριστηκατε!) οπότε θα απαντησω χωρις να κάνω χαβαλέ και σπαμ! Οταν κι εσυ έρθεις και μας πεις ξεκάθαρα τι σε ενοχλεί ή σε έχει ενοχλήσει, γιατι δεν θυμάμαι κανένας να έθαψε ΕΔΩ άλλο φόρουμ ή μέλη άλλου φόρουμ, τότε γλυκό μου πλασματάκι θα βρούμε μια λύση και στο δικό σου πρόβλημα, μέχρι τότε (γιατι δεν σε κόβω να απαντας) απλά μην εξαπολυεις κατηγορίες γενικώς και αορίστως. Και το "συνεχιζω την ζωή μου εντος φόρουμ" κάπως κουλό μου κάνει! Δλδ όταν περιμένω στο log in εχω πατησει παυση? wtf?! Εγω ξέρω οτι το φόρουμ είναι για τον ελευθερο χρόνο σου, ή οταν θες να ξελαμπικάρεις και να περασεις ευχαριστα την ωρα σου! Εσυ συνεχίζεις στα φόρουμ την ζωή σου, οκ! Γι'αυτο μάλλον είσαι τόσο θιγμενος/η θα τα παίρνεις πολυ σοβαρα.. Σους καμάρι μου όλα θα φτιάξουν! πατ πατ που λεει και η Λουκ! :*** shame hug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bla



Αριθμός μηνυμάτων : 12
Registration date : 10/08/2008

Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Νοε 23, 2008 8:52 am

lilly έγραψε:
Bla έγραψε:
Όταν αυτό το φόρουμ αποκτήσει σεμνότητα και ταπεινότητα (όπως είπε και ο Καραμανλής). Όταν κάποια μέλη σταματήσουν να κατηγορουν άλλα φόρουμς αλλά κυρίως τους ανθρώπους που γράφουν σε αυτά (ενώ στην ουσία κάνουν αυτό για το οποίο κατηγορούν τους άλλους). Όταν γίνει συνείδηση ότι για όσο χρόνο είναι κάποιος συνδεδεμένος στο διαδίκτυο, δεν αποκόπτεται από την ζωή του, αλλά τη συνεχίζει εντός φόρουμ..........ΤΟΤΕ ίσως αυτό το φόρουμ έχει μια ελπίδα να επιβιώσει.


Είμαι σοβαρή σήμερα (ξερω σοκαριστηκατε!) οπότε θα απαντησω χωρις να κάνω χαβαλέ και σπαμ! Οταν κι εσυ έρθεις και μας πεις ξεκάθαρα τι σε ενοχλεί ή σε έχει ενοχλήσει, γιατι δεν θυμάμαι κανένας να έθαψε ΕΔΩ άλλο φόρουμ ή μέλη άλλου φόρουμ, τότε γλυκό μου πλασματάκι θα βρούμε μια λύση και στο δικό σου πρόβλημα, μέχρι τότε (γιατι δεν σε κόβω να απαντας) απλά μην εξαπολυεις κατηγορίες γενικώς και αορίστως. Και το "συνεχιζω την ζωή μου εντος φόρουμ" κάπως κουλό μου κάνει! Δλδ όταν περιμένω στο log in εχω πατησει παυση? wtf?! Εγω ξέρω οτι το φόρουμ είναι για τον ελευθερο χρόνο σου, ή οταν θες να ξελαμπικάρεις και να περασεις ευχαριστα την ωρα σου! Εσυ συνεχίζεις στα φόρουμ την ζωή σου, οκ! Γι'αυτο μάλλον είσαι τόσο θιγμενος/η θα τα παίρνεις πολυ σοβαρα.. Σους καμάρι μου όλα θα φτιάξουν! πατ πατ που λεει και η Λουκ! :*** shame hug

Το τι με ενοχλεί το είπα πολύ ξεκάθαρα. Και ΕΔΩ έχουν θάψει άλλο φόρουμ, ψάξτο και θα βρεις. Δεν ξέρω αν εσύ στον ελεύθερο χρόνο σου δεν ζεις ή όταν μπαίνεις στον νετ πατάς pause στην ζωή σου.Αν ναι, να το κοιτάξεις λίγο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gi1
Administrator
Administrator


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 267
Registration date : 20/07/2008

Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Νοε 23, 2008 11:35 am

και εσύ γιατί ενοχλεισαι τόσο πολύ βρε bla να πούμε ? τόοοοοοοοοοσο
πολύ σε κόφτει ? ποιό είναι το γνωστό σου nickname ? έλα μεταξύ μαs τώρα .. Very Happy .. δεν κατανομάσαμε και κανένα συγκεκριμένο φόρουμ ρε συ bla ,να είμαστε δίκαιοι. το αν κάποια μέλη του παρόντοs φόρουμ έχουν νοιώσει στο πετσί τουs άσχημη αντιμετώπιση σε άλλα φόρουμs που συμμετείχαν ή που συμμετέχουν , και εκφράζουν το παράπονο τουs ,αυτό δεν συνιστά '' θάψιμο '' όπωs λεs και ξαναλέs ,αλλά προσωπική τουs άποψη . λοιπόν αs κλείσει το δήθεν '' θέμα '' . να σαι καλά .. rain
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.herb-eshop.com
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Νοε 23, 2008 9:15 pm

Bla έγραψε:
lilly έγραψε:
Bla έγραψε:
Όταν αυτό το φόρουμ αποκτήσει σεμνότητα και ταπεινότητα (όπως είπε και ο Καραμανλής). Όταν κάποια μέλη σταματήσουν να κατηγορουν άλλα φόρουμς αλλά κυρίως τους ανθρώπους που γράφουν σε αυτά (ενώ στην ουσία κάνουν αυτό για το οποίο κατηγορούν τους άλλους). Όταν γίνει συνείδηση ότι για όσο χρόνο είναι κάποιος συνδεδεμένος στο διαδίκτυο, δεν αποκόπτεται από την ζωή του, αλλά τη συνεχίζει εντός φόρουμ..........ΤΟΤΕ ίσως αυτό το φόρουμ έχει μια ελπίδα να επιβιώσει.


Είμαι σοβαρή σήμερα (ξερω σοκαριστηκατε!) οπότε θα απαντησω χωρις να κάνω χαβαλέ και σπαμ! Οταν κι εσυ έρθεις και μας πεις ξεκάθαρα τι σε ενοχλεί ή σε έχει ενοχλήσει, γιατι δεν θυμάμαι κανένας να έθαψε ΕΔΩ άλλο φόρουμ ή μέλη άλλου φόρουμ, τότε γλυκό μου πλασματάκι θα βρούμε μια λύση και στο δικό σου πρόβλημα, μέχρι τότε (γιατι δεν σε κόβω να απαντας) απλά μην εξαπολυεις κατηγορίες γενικώς και αορίστως. Και το "συνεχιζω την ζωή μου εντος φόρουμ" κάπως κουλό μου κάνει! Δλδ όταν περιμένω στο log in εχω πατησει παυση? wtf?! Εγω ξέρω οτι το φόρουμ είναι για τον ελευθερο χρόνο σου, ή οταν θες να ξελαμπικάρεις και να περασεις ευχαριστα την ωρα σου! Εσυ συνεχίζεις στα φόρουμ την ζωή σου, οκ! Γι'αυτο μάλλον είσαι τόσο θιγμενος/η θα τα παίρνεις πολυ σοβαρα.. Σους καμάρι μου όλα θα φτιάξουν! πατ πατ που λεει και η Λουκ! :*** shame hug

Το τι με ενοχλεί το είπα πολύ ξεκάθαρα. Και ΕΔΩ έχουν θάψει άλλο φόρουμ, ψάξτο και θα βρεις. Δεν ξέρω αν εσύ στον ελεύθερο χρόνο σου δεν ζεις ή όταν μπαίνεις στον νετ πατάς pause στην ζωή σου.Αν ναι, να το κοιτάξεις λίγο!

καλως το μου! Που'σαι καμάρι μου? χεχε! κοιτα να δεις! Στον ελευθερο χρόνο μου ζω αλίμονο, αλλά εδω που τα λεμε ουσιαστικά αυτο κάνω πατάω παύση στην πραγματικότητα! Εδω θυμαμαι μονο ενα σχολιο και ηταν καπως ετσι: "τι ωραια που ειναι εδω που δεν μας κραζουν" μετα ηρθες εσυ lol! σοβαρά όμως αν έχεις άπλυτα βγάλ'τα στη φορα Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 353830 γιατι εγω δεν είδα θάψιμο εκτος κι αν είμαι τοσο αθωα angel πια που ολα καλοπροαιρετα μου φαινονται.. Επίσης, Στην πραγματικότητα οταν νομιζεις οτι σε θαβουν τους καις στην πυρα γιατι εδω το χεις πάρει πατριωτικα το θεμα κι ειναι μονάχα ενα φορουμ... brrrrrr (Βοτκα μ'αρεσουν τα ιμοτικονς λεεεε -το κρασι φταιει παιδακια σορρυ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilly

lilly

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 35
Τόπος : here there everywhere!
Ασχολίες : i dirturb my neighbors
σχέση : τι είναι αυτό ?
τι μουσική ακούτε ? : hip hop rnb pop k.. skyladika! oli tn poiotita
Registration date : 24/07/2008

Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Νοε 23, 2008 9:19 pm

vodka portokali έγραψε:
και εσύ γιατί ενοχλεισαι τόσο πολύ βρε bla να πούμε ? τόοοοοοοοοοσο
πολύ σε κόφτει ? ποιό είναι το γνωστό σου nickname ? έλα μεταξύ μαs τώρα .. Very Happy .. δεν κατανομάσαμε και κανένα συγκεκριμένο φόρουμ ρε συ bla ,να είμαστε δίκαιοι. το αν κάποια μέλη του παρόντοs φόρουμ έχουν νοιώσει στο πετσί τουs άσχημη αντιμετώπιση σε άλλα φόρουμs που συμμετείχαν ή που συμμετέχουν , και εκφράζουν το παράπονο τουs ,αυτό δεν συνιστά '' θάψιμο '' όπωs λεs και ξαναλέs ,αλλά προσωπική τουs άποψη . λοιπόν αs κλείσει το δήθεν '' θέμα '' . να σαι καλά .. rain

Εμμ κυριε βοτκα... απάντησα πριν το δω μην μου θυμωσεις ναι? angel angel angel
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loukritia!!!

loukritia!!!

Αριθμός μηνυμάτων : 90
σχέση : ονειρεμένη
τι μουσική ακούτε ? : entexnorock
Registration date : 30/10/2008

Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Δεκ 22, 2008 4:43 pm

ΠΩΣ ΒΑΖΩ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΡΕ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gi1
Administrator
Administrator


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 267
Registration date : 20/07/2008

Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Δεκ 22, 2008 4:49 pm

ΓΙΑ VIDEOS =
1) πάνω από το πλαίσιο τηs απάντησηs στα κουτακια τηs μορφοποιησηs κειμενου.(αν συρετε το ποντικι εμφανίζεται αμεσωs η ενδειξη κάτω(video) και το κουτακι φαινεται να περικλείεται από μια κοκκινη γραμμη.πατάμε λοιπόν το πλαισιο video και ανοίγει εναs μακροστενοs πίνακαs .προσοχή αν δεν μαs ανοίξει όλα τα κουτάκια μορφοποιήσηs κειμένου , πατάμε προεσκόπιση . στη καινούργια σελίδα θα μαs ανοίξει σίγουρα το κουτάκι του video . εκει θα κανουμε copy το embed (είναι ο ενσωματωμένοs κωδικόs που συνοδεύει τα music videos (στο www.youtube.com υπάρχει συνηθωs δεξιά στη μεση τηs σελίδαs ). αφού λοιπόν κάνουμε copy το embed από το tube για παραδειγμα ,πατάμε paste στο λευκο μακρόστενο πίνακα που ανοίγει μόλιs πατησουμε το πλαισιο video και στη συνεχεια πατάμε o.k . music video is ready..
2) 'Η [youtube]το λινκ[youtube]
ΓΙΑ ΕΙΚΟΝΕΣ =απο το πλαισιο '' εισαγωγη εικοναs στο αντιστοιχο κουτακι κανουμε browse . αφου επιλεξουμε την εικονα ,παταμε host it (αν θελουμε μπορουμε και να τροποποιησουμε το μεγεθοs τηs . αφου εχουμε πατησει host it ,μαs εμφανιζεται η διαδρομη των συνδεσμων . κανουμε copy τη δευτερη διαδρομη ,αφου την μαρκαρουμε και μετα paste στο πλαισιο τηs απάντησηs .


Έχει επεξεργασθεί από τον/την vodka portokali στις Δευ Δεκ 22, 2008 4:59 pm, 4 φορές συνολικά (Λόγος της επεξεργασίας : διόρθωση.//)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.herb-eshop.com
loukritia!!!

loukritia!!!

Αριθμός μηνυμάτων : 90
σχέση : ονειρεμένη
τι μουσική ακούτε ? : entexnorock
Registration date : 30/10/2008

Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 29, 2009 2:08 pm

υπαρχει τροπος καθε φορα που μπαινω στο φορουμ η μπαινω σε ενοτητες να μην μου σπαει τα νευρα αυτη η μουσικη απο το ραδιο;;παταω να σταματησει κ μολις κανω καπου κλικ να την παλι!!!!!και ειναι κ δυνατα!!!θα μου πεις:κλεισε τα ηχεια σου ρε κοπελια!!τι μας πριζεις;; οκ..απλα ηθελα να το πω γ το βρισκω σπαστικο.... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gi1
Administrator
Administrator


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 267
Registration date : 20/07/2008

Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 30, 2009 8:48 pm

loukritia!!! έγραψε:
υπαρχει τροπος καθε φορα που μπαινω στο φορουμ η μπαινω σε ενοτητες να μην μου σπαει τα νευρα αυτη η μουσικη απο το ραδιο;;παταω να σταματησει κ μολις κανω καπου κλικ να την παλι!!!!!και ειναι κ δυνατα!!!θα μου πεις:κλεισε τα ηχεια σου ρε κοπελια!!τι μας πριζεις;; οκ..απλα ηθελα να το πω γ το βρισκω σπαστικο.... Very Happy

μπορείs να κλείνειs τελείωs τα ηχεία .. Razz
δυστυχώs δεν υπάρχει άλλοs τρόποs γιατί η μουσική ξεκινάει αυτόματα . βέβαια μπορείs να πατήσειs stop κάθε φορά που παίζει .
είναι μοναδική αυτή η πατέντα , δεν υπάρχει πουθενά σε κανένα φόρουμ του ίντερνετ και δεν θέλω να την καταργήσω . den xero den xero den xero
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.herb-eshop.com
loukritia!!!

loukritia!!!

Αριθμός μηνυμάτων : 90
σχέση : ονειρεμένη
τι μουσική ακούτε ? : entexnorock
Registration date : 30/10/2008

Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορια περι φορουμ!!   Απορια περι φορουμ!! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 31, 2009 4:43 pm

Very Happy ΒΡΕ ΔΕ μιλησε κανεις για καταργηση...(που κ να το ελεγα σιγα μη το εκανες για ενα ατομο για μενα τωρα!!) απλα αν υπαρχει τροπος απλα να μην ξανανοιγει αυτοματα!!οκ..θα κλεινω ηχεια...!!!χα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Απορια περι φορουμ!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

-
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
music-various themes  :: FORUM IMAGE-